5 اصل مهم مد و فشن در دنیای امروز

طرح های پلنگی یک انتخاب هوشمندانه و در عین حال مطابق مد روز است. هر روز شرکت های بیشتری به این بازار وارد می شوند. تقاضای آن ها برای خرید روسری و دیگر پوشاک برای حجاب به بازاری قدرتمند در این کشور تبدیل شده است. توسعه و پیشرفت سریع دنیای مد و فشن دنیا را تحت تاثیر قرار داده و با توجه به نیازهای جامعه امروزی این امر فرهنگ کشور را نیز تحت تاثیر خود برای ارتباط و تعامل با فرهنگ دنیا قرار داده طوری که در چند سال اخیر شاهد اتفاقات خوبی در صنعت مد و فشن ایران بودیم . فشن نقش مهمی در رستوران ها، تالارها و رویدادهای اجتماعی را دارد و هر کشور و فرهنگی فشن مختص به خود را دارد. در سال ۲۰۱۹، کلاژها همه اینستاگرام را فرا گرفته بودند و چیزی که ابتدا به عنوان یک جریان استوری شروع شد حالا به پستها هم رسیده است.

واژه ی استایل که مطمئنا بارها با آن روبرو شده اید، به معنای سبک و مدل است و تنها کاربردش در دنیای مد و پوشاک نیست. بیشتر شعبه های این شرکت در امریکا فعال است و 26.7 میلیارد دلار از درآمد آن از همین منطقه تامین شده است. برندهایی مانند Louis Vuitton و Dior متعلق به این کمپانی است. با این حال هنوز بیشتر کمپانی ها ناشناخته مانده اند. این تصاویر ساده و شیک راهی عالی برای به نمایش گذاشتن محصولاتشان در فضاهایی مختلف هستند، همچنین نشان دادن طرفداران درجهٔ یک. عکسهای هر ۲ مورد در فضایی ساده و بدون اکسسوار و یا دکور خاص انجام می شود. استایل هایی که بسیار ساده و راحت هستند را در دسته بندی استایل مینیمال قرار می دهند. از سوی دیگر، احتمالاً شما تا بحال به ندرت آنچه که از آن خوشتان نیامده را پوشیده اید، بنابراین این رفتار به یک تمرین در بی فایده خرج کردن تبدیل می شود و مستقیماً برخلاف اصل “کمتر بخرید، بهتر انتخاب کنید” عمل می کند.

این رنگ همچنین به علت نایاب بودن بسیار با ارزش و گرانقیمت تلقی میشد. بازار TJX در سال 2015، 54.5 میلیارد دلار ارزش داشته و فروش سالانه آن نیز 30.9 میلیارد دلار بوده است. تنها میتوان تاریخ استفاده از آن را بیان کرد که به ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد زمانی که زنان سومری از انواع گوشوارهایی به شکل ماه که از جنس طلا بود بر گوشهای سوراخ خود میآویختند. هر لباسی را که سفارش می گیرم 21 روز دوخت آن طول می کشد. در سومین جایگاه، کمپانی فرانسوی LVMH ایستاده است که درآمد آن در سال 2015، 40.7 میلیارد دلار بوده است.

او نیز یکی از طراحانی است که طی هفته های گذشته، نامش بر سر زبان افتاده است. فشن در آسمان و زمین وجود دارد و با ایدهها و نحوهای که ما زندگی میکنیم سر و کار دارد. دختر جوانی که مزون او در یکی از لوکس ترین محلات پایتخت، در تمام طول روز شلوغ است و مشتری ها باید با وقت قبلی به آنجا مراجعه کنند. نایک بزرگ ترین کمپانی مد و فشن در سراسر جهان است. 64 درصد از درآمد برند نایک نیز از طریق کفش به دست می آید.غول اسپانیایی فشن، برند Inditex بازاری نزدیک به نایک دارد و دومین کمپانی فشن بزرگ دنیاست. ارزش صنعت مد زنانه 621 میلیارد دلار است و مد مردانه نیز، 402 میلیارد دلار ارزش دارد.