40 توصیه برتر مد و فشن در تمام طول تاریخ! (قسمت اول) – Www.artamode.co

معصومی در ادامه گفت: ورود شرکتهای جدید به عرصه مُد و فشن فضای کسب و کار در این بخشها را متحول کرد و چون در فضای جدید پساکرونا بیزینس ها حضورفیزیکی مشتری را از دست دادند کسب وکارها به سراغ تکنولوژیهای جدید فروش در دنیای مجازی رفتند و در نتیجه با ورود بازیگران جدید در عرصه خرید و فروش آنلاین، پدیده جدیدی بنام متاورس شکل گرفت. مجید احمدی خوشبخت مدیر عامل برند «ماخ» با تاکید بر اهمیت شناخت پدیده متاورس گفت: طبعاً هر پدیده یا تکنولوژی جدید موجی را با خود بهمراه میآورد ازجمله ایجاد کمپانیهای جدید وحذف کسب و کارهایی که نمیتوانند با موج جدید همراه شوند. در ادامه این نشست، مدیر مجموعه «دیما» از اهمیت نقش آفرینی تکنولوژیهای مرتبط با هوش مصنوعی در شکل گیری متاورس و فروش اینترنتی محصول سخن گفت و با بیان اینکه با قدرت گرفتن شبکههای فروش دیجیتال در فضای جدید برندها میتوانند ره صد ساله را یک شبه بپیمایند، افزود: در جهان متاورس رقیب معنای چندانی ندارد بلکه تجربه خرید خوب رقیب کسب وکارهای نو میشود.

وی در پایان اظهاراتش یادآور شد: اکو سیستم مُد و فشن و همه عوامل آن باید پای کار باشند تا دغدغه تعامل مؤثر و تحرک پویا در این فضای جدید به خوبی شناخته شود و به نظر من در ایران این خواسته مهم جای رشد و پیشرفت دارد. او در ادامه تصریح کرد: سال 2022 نقطه عطفی برای بیزینس های جدید است و در این میان پدیده متاورس نقش آفرینی سرنوشت سازی در تعامل فروش حضوری و آنلاین به صورت توامان ایفا خواهد کرد که بازیگران این فضای جدید با کالاهای به روزتری وارد میدان خواهند شد. اولین چرخ خیاطی در سال ۱۷۹۰ اختراع شد. زینت جهانشاه دختر یکی از سرهنگ های جنگ آن دوره که در یکی از آموزشگاه های بین المللی آلمان تحصیل کرده بود اقدام به افتتاح یک لباس فروشی و خیاط خانه در تهران کرد و از همین رو اولین طراح زن ایرانی بشار می رود.

در اوایل قرن بیستم میلادی، اولین پیشرفت ها در صنعت فشن و مد در پاریس آغاز شد و به اقصی نقاط دنیا گسترش یافت. در اواخر قرن بیستم میلادی، میزان آگاهی نسبت به فشن و مد در میان افراد افزایش یافت. به دنبال افزایش تقاضا برای فشن و مد، عرضه نیز دچار تغییر شد. اگر به دنبال یک استایل خاص و ویژه می گردید که توجه همه را به خود جلب کند، می توانید از روسری های ساتن استفاده کنید. این روند اگر از بسیاری جهات دچار مشکل باشد اما باعث شده است تا افراد راحت تر بتوانند به سمت آینده حرکت نمایند و زندگی خود را ارتقا ببخشند. تا قبل از این فقط لباس نهایی و آماده شده به مشتری نشان داده می شد ولی با این تحول مشتری می توانست در مورد الگوی لباس در حین فرآیند دوخت نیز نظر دهد. اگه بخواین همیشه فقط کلمه style رو تو جملاتتون به کار ببرین، صحبت هاتون خیلی ساده و تکراری به نظر می رسه.

پس چند تا کلمه مترادف با اونو یاد بگیرین تا جایگزین style کنین و دیگران رو با دانش واژگانی خودتون حسابی تحت تاثیر قرار بدین. “Carla has such a good sense of style. هفته مد پاریس که یکی از ۴ هفته بزرگ جهانی فشن است، هر سال دوبار رویدادهای بهار / تابستان و پاییز / زمستان در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار میشود. اگه چند سال دیگه هم اون کت چرمی رو نگه داری، دوباره مد میشه! وی افزود: وجود تجربههای متعدد در عصر جدید، تفاوت با گذشته را عیانتر کرده بطوریکه کودکان امروزی بر خلاف کودکان چند دهه قبل با تجربه تکنولوژی بزرگ میشوند و خودشان ایجاد کننده تجربههای تازهتر خواهند بود.