40 توصیه برتر مد و فشن در تمام طول تاریخ! (قسمت اول) – Www.artamode.co

در واقع یک شلوار نخی کامل نمیتواند فرم جذب خوبی روی بدن داشته باشد. در واقع ، تمام طراحی های Chanel انقلابی و بی انتها بود. به صورت کلی مردم بر این باورند که با استفاده از ماسک های مشکی از جذابیت بیشتری برخوردار خواهند بود. این طراح فرانسوی تجارت خود را با تنه های ساخته شده از بوم با چاپ برجسته مونوگرام این برند آغاز کرد. در کنار لباس های قرمز او ، کفش ها و کیف های گلدار Valentino’s Rockstud نیز با گذشت زمان به جایگاه برجسته ای دست پیدا کردند.والنتینو بخشی از گروه مد والنتینو است و دفتر مرکزی آن در میلان است. در دهه ۱۹۳۰ بیشتر طراحان در خدمت لباسهای زنانه بودند و بیشتر بر روی آن مانور دادند و تنوع زیادی در لباسها زنان ایجاد شد و مد و فشن باعث شد زنان شروع به لاغرتر کردن خود بکنند تا مطابق با مد روز پیش بروند.

برند لوکس فرانسوی توسط گابریل کوکو شنل در سال ۱۹۰۹ تاسیس شد. نمادی ترین موارد کیف Chanel Classic Flap و کت Chanel است.شنل امروز متعلق به آلن و جرارد ورتهایمر ، نوه های پیر ورتهایمر است که از شرکای تجاری گابریل شنل بود. این مارک لوکس به دلیل لباس های قرمز خود – در تحت عنوان Valentino Red شناخته می شود – به سرعت شهرت پیدا کرد. رز برتین، طراح لباس ماری انتوان به عنوان اولین طراح مد و فشن شناخته میشود که لقب وزیر فشن نیز به او داده شده است. این برند به خاطر کیف های دستی شاخص خود مانند لیدی دیور مشهور است.خانه دیور توسط تاجر فرانسوی برنارد آرنو مدیریت میشود ، وی همچنین رئیس بزرگترین گروه لوکس LVMH در جهان است.

او در ابتدا کالاهای چرمی انگلیسی را می فروخت .خانه پرادا امروزه به خاطر قطعات برجسته مانند لباس سافیانو لوکس و کوله پشتی نایلونی شناخته می شود. طراح برجسته فرانسوی با اولین مجموعه خود ، جهان را با ظاهر جدیدی آشنا کرد: یک خط کاملا زنانه ، با کمر باریک و دامن هایی تا زانو. پس از مدتی لباس مردانه ، لباس زیر زنانه و خز به مجموعه اضافه شد. راه اندازی بیش از 50 مجموعه مد در سال که از یک برنامه انتشار هفتگی پیروی می کند، یک روش معمول در فست فشن به حساب می آید، در حالیکه 2 یا 3 سیکل در برنامه زمان بندی شده اسلو فشن در یک سال اتفاق می افتد.

بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی انگلستان بسته به بودجه سازمان یا دانشگاه می توانند مبالغ مختلفی را برای بورسیه در نظر بگیرند. از دیگر موارد شاخص می توان به بلوزهای تک و لباس بلند اشاره کرد.YSL اخیراً به Saint Laurent تغییر نام داده و هم اکنون متعلق به Kering است. پس از مدتی ، او اولین کیف LOUIS VUITTON را معرفی کرد ، یک کیف بزرگ آخر هفته به نام KEEPALL. لانوین اولین خانه مد بود که کل خانواده می توانستند خرید کنند.از سال ۲۰۰۱ ، شاو-لان وانگ ، یک رسانه بزرگ تایوانی ، صاحب نام تجاری لانوین است. اگر تا پیش از این فقط نام هاکوپیان به عنوان برند معتبر لباس ایرانی شنیده میشد، حالا نامهای دیگری هم وارد این فهرست شدهاند. با توجه به این روشها و عادتهایی که ما تحت عنوان فشن از آن در زندگی روزمره خود استفاده میکنیم، طراحان پارچه با توجه به این عادات، سبکهای متنوعی را خلق میکنند.