40 توصیه برتر مد و فشن در تمام طول تاریخ! (قسمت اول) – Www.artamode.co

اگر ما وقتی بیش از حد برای انتخاب لباس بگذاریم ممکن است به موقع به سرکار، جلسه و یا غیره نرسیم و این تاخیر، ما را از کل برنامه روزانهمان عقب میاندازد. هم برندها، اینفلوئنسرها و کاربران معمولی اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشنهای جدید که امکان چسباندن تصاویر، ویدئوها و پشتزمینههای جالب و غیره را میدهد، کلاژهای خلّاقی میسازند. بنابراین قبل از خرید هر نوع لباس و یا اکسسوری اول کمد لباسهایتان را چک کنید! اگر به دنبال یک استایل خاص و ویژه می گردید که توجه همه را به خود جلب کند، می توانید از روسری های ساتن استفاده کنید. اگر دوست دارید بدانید مد و فشن دقیقا چه زمانی وارد ایران شد، باید بگوییم که سفر کردن ایرانیان از جمله درباریان و دانشجویان به خارج از کشور در زمان قاجاریه، باعث باز شدن راه مد و فشن به ایران شد. به گزارش ایران آنلاین به نقل از سان، “انتونی روبیو” با پناهگاه حیوانات همکاری می کند تا سگهایی که قرار است به عنوان حیوان خانگی انتخاب شوند در این فشن شو حضور داشته باشند.

«مد و فشن» آلودهترین صنعت دنیا بعد از نفت، پزشکان هندی و پاکستانی کِی از ایران رفتند؟ چیزی را انتخاب میکنید و میخرید یا از چیزی خوشتان نمیآید و نمیخرید. در دهه 1950 دیور با نگاهی جدید و منحصر به فرد به تولید کت و شلوار “Bar”، دامن و ژاکت هایی پرداخت که که منحنی های بدن را به زیبایی عرضه می کردند و چشم اندازی نو و زیبا را در هنر مد و فشن فرانسه ایجاد کرد. در ابتدا، صنعت مد تلاش کرد با تولید ماسک های رنگارنگ مردم را جذب ماسک و استفاده از آن کند؛ اما طولی نکشید که ماسک های سیاه جایگزین ماسک های رنگی و طرح دار شدند. به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها شیوع بیماری کووید-۱۹ بسیاری از کشورهای دنیا را درگیر خود کرده است. البته این امکان نیز وجود دارد که آن مد در طول زمان برخی از طرفداران خود را حفظ کند و به همین علت است که می گوییم هر نفر به گونه ای از یک فشن استفاده می کند؛ فقط شاید تاریخ انقضای آن گذشته باشد.

افرادی با شخصیت ثابت و استوار، معمولا استایل لباس پوشیدن خاصی برای خودشان دارند؛ اما بهتر است این را بدانیم که استایل به معنای خاص کت و شلوار پوشیدن برای مردان و پاشنه بلند برای زنان نیست بلکه به معنای فرم و استایلس است که هم ابعاد حرفهای شما در کارتان را حفظ کند و هم شما راحت باشید. اینستاگرام برای برندهای صنعت مد و فشن (fashion)، جهانی پرشتاب و رقابتی است که مزایای تجاری بسیار دارد. پاریس در کشور فرانسه به عنوان “جذاب ترین و رقابتی ترین پایتخت های مد جهان” شناخته می شود (به نقل از نیویورکر). پاریس که به عنوان ‘شهر چراغها’ در فرانسه شناخته می شود، به یکی از پایتخت های مهم هنری مد و فشن در جهان مشهور است. امروزه کمتر کسی است که استایل هنری را نشناسد و نفهمد که این سبک لباس پوشیدن افراد هنری با سلیقه و طبع خاص است.

نشر مشکی دو اثر تازه را در زمینه طراحی لباس و صنعت مُد با عنوان « فلسفه فشن» و «چگونه باید با دیزاینرها زندگی کرد و آنها را نکشت» روانه بازار کتاب کرد. این فشنشو پس از هفته مد نیویورک، هفته مد میلان و هفته مد پاریس بزرگترین رویداد در زمینه مد و فشن در دنیا به شمار میرود. هفته مد نیویورک با حضور سگهایی با لباس های فاخر و رنگین برگزار شد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از vogue، در پاریس طراحان تصمیم گرفتند که برخلاف همکارانشان در لندن و نیویورک فشنشوی دیجیتالی برگزار نکنند و ترجیح دادند که مجموعههای بهار و تابستان ۲۰۲۱ خود را در حضور تعداد محدودی از مهمانان ماسکزده نمایش دهند. اگر لباسی که انتخاب کردیم و پسندیدیم باکیفیت تر از لباسهای دیگر بود بهتر است آن را بخریم؛ زیرا کپ قشنگتری بر تن دارند و بهتر از لباسهای ارزان هستند و در مدت زمان طولانیتری میتوانیم از آن لباس انتخاب کنیم.