11 مجله اینترنتی مد و فشن + معرفی برترینها – مجله کادای

به بیان واضحتر اینکه ممکن است آن مدل لباس فقط به سایزی که تن مانکن است خوب باشد و در سایزهای بزرگتر و کوچکتر ایراد الگویی داشته باشد به علاوه اینکه ما هنوز جنس و نوع دوختلباس را بررسی نکردیم. زمان های گذشته قبل از بروز و فراگیر شدن تکنولوژی در اروپا و امریکا مکان هایی به نام خانه مد وجود داشتن که در آن طراحان مد و پوشاک یک نوع پوشش با یک نوع رنگ خاص را طراحی و تولید میکردند و پس از آن مجلات و روزنامه ها با کمک ستاره های سینمایی این نوع پوشش و یا رنگ سال را در بین مردم جا می انداختن اما امروزه روند این جریان تغییر کرده و نسبتا متفاوت شده است و عوامل بیشتری بر روی مد و پوشاک تاثیر گذار شده اند.

صاحبان برندهای معتبر پوشاک ، دیزاینر ها وفعالان عرصه مُد و فشن عصر جمعه در هتل آزادی تهران گرد هم آمدند تا جدیدترین فن آوری های طراحی مُد و لباس را با توجه به تکنولوژِی های روز دنیا از جمله پدیده نوپای «متاورس » به اشتراک بگذارند. همان طور که می دانید طی سال های اخیر اکسسوری و زیورآلات نیز به اندازه پوشاک و کیف و کفش و لوازم آرایشی و… استایل های خیابانی همان استایل های روزمره ایی است که هر روز با آن درگیر هستیم و شاکله ی اصلی مد و فشن را در جامعه تشکیل می دهد. به هر حال این موضوع شخصیتر از آنی است که دیگران برایمان انتخاب کنند و مهمتر از آن که بگوییم چون دیگران میپوشند پس منم میپوشم. اگر لباسهای یک برند با سلیقه شما متناسب است به آن وفادار بمانید چون احتمالا تمام مجموعههای آینده آن برند هم مناسب شما است!

در واقع یک شلوار نخی کامل نمیتواند فرم جذب خوبی روی بدن به خود بگیرد. برای خرید اینترنتی تا جنس را کامل ندیده، لمس نکرده که جنس آن را متوجه شویم و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نکردهایم، پولی پرداخت نکنیم. تا جایی که طراحان با در نظر گرفتن راحتی بیشتر در طراحیهایشان به خلق مدلهای اوورسایز دست یافتند. اگر به دنبال یک ترکیب جاویدان می گردید، که هرگز از مد نخواهد نیفتد و به دست فراموشی سپرده نشود، ترکیب سیاه و سفید بهترین گزینه برای شما می باشد. چارلز در ابتدا پارچه فروش بود و بعد یک خانهی مد در پاریس راهاندازی کرد؛ در واقع او کسی بود که برای اولین بار سنت خانههای مد و فشن را شروع کرد و به مردم میگفت که چه لباسی برای آنها مناسب است و بهتر است که بپوشند. بعد از آنکه Meghan Markle در تور استرالیا آنها را پوشید، این برند شاهد افزایش ۵۸٪ فروش نسبت به سال گذشته بود.

این سایت معروف در زمینه مد و سبک زندگی به تولید محتوا میپردازد و فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده است. یکی از مجله های اینترنتی مد و فشن، سایت زیبامون است که بهترین سایت فشن و استایل در ایران محسوب میشود. درست است که روسری های ساتن یک صدای خش خش گونه ای تولید میکنند و همچنین به علت لیز بودن شان دائم سر می خورند، اما جالب است بدانید که جزء محبوب ترین ها در استایل فشن 2022 و جهان مد محسوب می شوند. طبق نوشته مورخان، اولین بار در روم باستان بود که از پوشش و حجاب برای سر استفاده شد؛ با گذشت زمان آن حجاب تبدیل به محافظی در برابر سرما و گرما در فصول مختلف سال شد و همچنین در زیبا کردن تیپ و استایل افراد نقش پر رنگی پیدا کرد. اگر دقیقتر بگوییم، نقطهی شروع آن زمانی بود که همسر فتحعلی شاه الیزابت مکنیل، همسر جان مکنیل (Sir John McNeill که نمایندهی بریتانیا در ایران بود) را به یکی از مهمانیهایش دعوت کرد.