11 مجله اینترنتی مد و فشن + معرفی برترینها – مجله کادای

هفته مد نیویورک با عنوان هفته مد مرسدس بنز نیز شناخته میشود. در دو دهه آخر قرن نوزدهم، مد به نقطه اوج خود رسید. هنر دکو Deco دچار انقلاب شد و به تمام کشورها رسید و پارچههای توری به همراه کلاههای نمدین و بی لبه به مد روز تبدیل شدند. برند های مد در دنیای امروز تحت فشار قرار می گیرند تا لباس ها را در اسرع وقت و ارزان قیمت تولید کنند و تقاضای مصرف کننده را برآورده کنند. اما به طور کلی، ترند هر سال طرحهای ویژه خود را دارد. اما نکته ای که وجود دارد آن است که مطمئنا رنگ منتخب سال فشن 2022 الهام بخش و مشتعل کننده خواهد بود. در اصل کلمه «مد» تاثیر این دو نیروی متضاد در درون انسان هاست اما ما انسانها تنها به یکی از این قطب های مخالف عمل می کنیم و به طور کلی می توان گفت به سمتی می رویم که فقط یکی از این دو سر طیف مطرح شده است و دیگری سرکوب می شود.

ازنظر لغوی به معنای راه رفتن گربه می باشد اما به مدل هایی که روی استیج یا سکوی نمایش راه می روند گفته می شود. تصویر روی جلد مجلات، لباس بازیگران چه روی صحنه چه در تلوزیون بر اساس نظر طراحان مد است. اگر مایل هستید در مورد دنیا و تاریخچه مد و فشن و شروع آن در جهان و ایران اطلاعات جامعی داشته باشید، مطلب زیر را مطالعه کنید. اگر می خواهید در نظر سایر افراد به روز و آپدیت باشید، احتمالاً اولین اقدام تان حمایت و تحقیق درباره دنیای مد خواهد بود. اگر بخواهیم واضحتر حرف بزنیم، باید بگوییم این شلوارها فاق کوتاه نبودند. پیراهن کوتاه، شلوار کوتاه (گلف) بسیار استفاده میشدند. بعد از هفتهی مد پاریس و نیویوک، هفته مد میلان و هفته مد لندن نیز در صنعت فشن بسیار حائز اهمیت هستند.

هفته مد به چه معناست؟ همچنین، ترکیب لباسهای اوور سایز با لباسهای تنگ یا به اصطلاح اسکینی نیز، از دیگر استایلهای پرطرفدار در دهه اخیر است. این اصطلاح نه تنها در دنیای مد بلکه در دیگر زمینههای دیگر ظاهری نیز مورد استفاده قرار میگیرد. یکی طراح مد نیازمند مواد ، طیف گستردهای از رنگها، الگوها ، سبکها و … وقتی بر روی لینک بیو کلیک میکنید، به یک صفحهٔ لندینگ Landing page راهنمایی میشوید که در آن میتوانید آدرس پستی خود را وارد و یک بستهٔ ارسال رایگان یا آدرسی برای ارائه تیشرتهایتان در یکی از فروشگاههای آنها دریافت کنید. یکی از انواع کفش های پاشنه بلند است ؛ پاشنه ی کفش ها باید از 8.5 سانت بلند تر باشد تا جز کفش های پاشنه بلند استیلتو به حساب بیاید. با تدریس دکتر والری استیل، مدیر موزه در FIT، تقریباً 100 طرح از قرن 18 تا کنون به نمایش گذاشته شده است.

در آخر فراموش نکنید که برای خرید هنوز فرصت دارید و می توانید در زمان باقی مانده کاملا رنگ ها و طرح ها را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به خرید آنچه مورد پسندتان است کنید. دنیای مد و فشن امروزه بهقدری اهمیت پیدا کرده است که تقریباً تمامی اقشار جامعه از تمام کشورهای جهان خواسته یا ناخواسته درگیر آن هستند و بیمیل نیستند که در جهت جریان آن حرکت کنند و مطابق روز دنیا پوشش ظاهر خود را تغییر دهند. یا مثلاً هفتهی مد اسلامی دراندونزی (مد مسلمان) برگزار میشود. به طور کلی “مد”ی که ما در جامعه میشناسیم به تغییر سلیقه ناگهانی و مکرر همه یا بعضی از افراد یک جامعه اطلاق میشود. یعنی چیزی که امروز به نام فشن شناخته میشود، یک ماه بعد دیگر فشن نیست و امری کاملا عادی در اجتماع است. فشن به این معناست که شما به عنوان عضو کوچکی از یک جامعه از نوعی از لباس، پوشش، مدل مو و …