11 مجله اینترنتی مد و فشن + معرفی برترینها – مجله کادای

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن صفحات مجازی در رابطه با دنیای مد و زیبایی باز هم مجلات دنیای مد و فشن در سراسر دنیا طرفدار دارد. امروزه با توجه به پیشرفتهایی که به وجود آمده است، دنیای مد و فشن هم بسیار پیشرفت کرده و روز به روز طراحان مطرح لباس و برندها، به طرفداران خود جدیدترین مد را پیشنهاد میدهند. طرح های پلنگی یک انتخاب هوشمندانه و در عین حال مطابق مد روز است. ۴. شلوار جین را یک سایز کوچک تر انتخاب کنید. بله درست متوجه شدید شلوار جین را یک سایز کوچک تر انتخاب کنید اما در مواقعی که به سایز آن شک دارید. مدل موهای نامرتب با رنگ های نامتعارف، ژولیدگی و لباس های کثیف و شلخته، شلوارهای جین پاره و زاپدار و کت های چرمی قدیمی از ویژگی های این استایل به حساب می آیند. همهی ما حداقل یک بار در مورد فشن شو یا کت واک شنیدهایم.

نکته مهم: برای شستشو شومیز سفید ترجیحا از دست استفاده کنید یا با دیگر لباس های کاملا سفید در ماشین لباسشویی بیاندازید. اما به این نکته توجه داشته باشید، برای اینکه لذت فشن را از خود نگیرید و از دست ندهید. شما میتوانید تنها با استفاده از یک کمربند بین یک استایل ساده و یک استایل جذاب تفاوت قائل شوید. یک کیف ظریف زنانه با بند بلند زنجیری بهترین انتخاب برای عصر یا سر شب است. Greenwashi« شستشوی سبز» اصطلاحی است که برای استفاده از بازاریابی، نمایش محصولات ، فعّالیتها یا سیاستهای سازمانی به کار میرود که سازگار با محیط زیست هستند در حالی که اینگونه نیست. برای امرونهی کردن، از «شو» یا «بشو» استفاده میکنیم. قد شلوار باید به اندازهای باشد که حدود ۱٫۵ سانتیمتر از سطح زمین بالاتر قرار بگیرد یا درست به روی کفش برخورد کند.

یکی از بزرگترین اشتباه خانم ها اینست که به قد شلوار و هماهنگی آن با کفش توجه نمیکنند. در آخر فراموش نکنید که برای خرید هنوز فرصت دارید و می توانید در زمان باقی مانده کاملا رنگ ها و طرح ها را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به خرید آنچه مورد پسندتان است کنید. مد را می توان بر اساس همه عوامل فوق بررسی کرد، یک فرد مدرن و بروز، به تمام این موارد وابسته است و همه آنها را در کنار یکدیگر قبول دارد. از سوی دیگر، احتمالاً شما تا بحال به ندرت آنچه که از آن خوشتان نیامده را پوشیده اید، بنابراین این رفتار به یک تمرین در بی فایده خرج کردن تبدیل می شود و مستقیماً برخلاف اصل “کمتر بخرید، بهتر انتخاب کنید” عمل می کند.

۷. استفاده از کمربند را فراموش نکنید. ایتم هایی که استفاده نمکنید جدا کنید و کمد لباس خود را خلوت تر کنید. شلوارهای تنگ، کلاه و رنگهای شاد در این دوره بیشتر استفاده شد. پوشیدن پیراهنهای بلند با شلوار جین، کلاههای کپ دار با لباس پر زرق و برق مجلسی، شلوارهای فوق العاده فاق کوتاه و بسیاری موارد دیگر که جز در دهه اول ۲۰۰۰ جای دیگری به چشم نمیخورد. ۱۰. قد شلوار را با کفش تنظیم کنید. ۵. طرح های راه راه را در کمدتان قرار دهید. خاصیت جالب طرخ های راه راه اینست که میتواند یک استایل ساده را بدون شلوغ نشان دادن به یک استایل منحصر به فرد تبدیل کند. پس یک سوال در اینجا مطرح می شود که چرا لباس های کمتر، اما با کیفیت تر خریداری نمی کنیم؟ پس همیشه تنها به ظاهر بیرونی بسنده نکنید و نگاهی دقیق به دوخت و جنس آستر لباس هم بیندازید تا بتوانید ارزش واقعی یک لباس را تعیین کنید.