11 مجله اینترنتی مد و فشن + معرفی برترینها – مجله کادای

اما نکته ی مهمی که باید رعایت کنید این است که تمام استایل خود را از لباس های یک دهه انتخاب نکنید. در صورتی که قصد دارید از اهمیت دنیای مد در میان سایتها و مجلات خبردار شوید، باید بدانید که حدود یک میلیارد صفحه در اینترنتی به موضوع مد و لباس میپردازند. مجید احمدی خوشبخت مدیر عامل برند «ماخ» با تاکید بر اهمیت شناخت پدیده متاورس گفت: طبعاً هر پدیده یا تکنولوژی جدید موجی را با خود بهمراه میآورد ازجمله ایجاد کمپانیهای جدید وحذف کسب و کارهایی که نمیتوانند با موج جدید همراه شوند. معصومی در ادامه افزود: بسیاری از بیزینس ها با مد نظر قرار دادن اهمیت ایجاد تجربه خوب برای مشتری وارد این عرصه جدید شدند چراکه کوید در سال 2019 بسیاری از بیزینس ها را دچار شک کرد که بر اثر این اتفاق حضور در مراکز خرید کمتر شد و کمپانیهایی که در بستر فروش آنلاین فعال بودند از رهگذر این رویداد سهم بیشتری از بازار پلتفرمهای آنلاین را بدست آوردند.

در حقیقت، غیر معمول نیست که خرده فروشان مد روز در یک هفته چندین بار محصولات جدیدی را برای ادامه روند معرفی می کنند. برای تعریف این لباسها یک جمله ساده وجود دارد: آنها هرگز از مد نمیافتند! از جمله این مشاغل طراح لباس یا دستیار طراح، طراح لباس نمایشگاه و تئاتر، طراح لباس زیر زنانه، ناظر طراحی، طراح گلدوزی، طراح نمایشگاه، طراحی پارچه، طراح امکانات، طراح مد، طراح پوشاک، طراح کیف دستی، طراح دستکش، طراح کلاه،هماهنگ کننده نمایشگاه های مد، طراح لباس مد، طراح نساجی، طراح کفش، دکوراتیو مجموعه و طراح جواهرات خواهند بود که می توانید پس از فارغ التحصیلی در هر یک از آن ها مشغول به کار شوید.

یکی از آیتم های اصلی استایل ویمسیکال که در طراحی آن صرفا از رنگ های شاد استفاده می شود و رنگ های تیره در آن جایی ندارند، دامن حریر و گیپور با رنگ های شاد و طرح های شلوغ است. آراستگی، اصالت و شیک بودن از خصایص اصلی استایل کالج یا استایل پرپی می باشند. “کالین یه آدم خیلی شیک پوشه. این روزها و با توجه به تبلیغاتی که از تلویزیون و رسانه های مختلف میشه، روز به روز به تعداد افراد علاقه مند به صنعت مد و پوشاک افزوده میشه و خیلی از کلمه ها و اصطلاحات انگلیسی مربوط به اون وارد زبان ما شده و به کار میره. امیدوارم که اگه اهل مد و شیک پوشیدن هستین با استفاده از این کلمات و عبارت ها بتونین خودتون یا استایل و سلیقه خودتون در لباس پوشیدن رو پیدا کنین و خیلی راحت اونو توصیف کنین.

به لباس هایی که پوشیدین نگاه کنین! “به این عکس که لباس های پلوخوریمونو پوشیدیم نگاه کن! لباس مردان در دوران روم باستان، پارچه ای پیچیده شده دورشان بود که به آن توگا (Toga) می گفتند. مزون Redfern اولین خانه مدی بود که توانست از مردم سفارش قبول کند. مهدی معصومی ایدهپرداز این رویداد به عنوان میزبان، نخستین سخنرانی بود که در حوزهی مد و تکنولوژیهای نوین صحبت کرد. فشن به این معناست که شما به عنوان عضو کوچکی از یک جامعه از نوعی از لباس، پوشش، مدل مو و … پاریس به عنوان مرکز صنعت مد عمل می کند و نام پایتخت جهانی مد را در اختیار دارد. ما در اینجا سعی کردیم تحولات مد و فشن در قرن بیست و یکم و در ۲۰ سال اخیر را در یک جا جمعآوری کنیم. اما چیزی که مشخص می باشد این است که شیک در حال تبدیل شدن به کلمه ای مبهم است که ما هر روزه بدون اینکه واقعا معنی آن را درک کنیم بر زبان می آوریم.