10 تا از بهترین سایت های مد و فشن ایران

مد تعریف بارزی از صنعت با سرعت بالا است. اما واقعیت اینه که این دوتا کلمه با هم خیلی فرق دارن. درصورتیکه اینطور نیست. همهی ما بهگونهای در حال استفاده از فشن هستیم اما خودمان خبر نداریم. در فشن شو ها هم معمولا طراحان لباس ابتدا از طرح ها و استایل های آوانگارد خود رونمایی می کنند تا در همان ابتدای برنامه توجه بینندگان را بیشتر به خود جلب کنند. رکنا: خوش استایلترین ستارههای مد انتخاب شدند و این انتخاب به خاطر سبک لباس شان بود نه صرفا برندی که از آن خرید می کنند. لانوین اولین خانه مد بود که کل خانواده می توانستند خرید کنند.از سال ۲۰۰۱ ، شاو-لان وانگ ، یک رسانه بزرگ تایوانی ، صاحب نام تجاری لانوین است. کیفیت آستر و دوخت تمیز آن امضای یک طراح و بهترین نشانه کیفیت یک لباس است. او تجارت خود را با ساخت کلاه آغاز کرد ، اما خیلی زود به دوخت لباس راحتی برای خانم ها را شروع کرد.

به طور کلی طراحی داخلی فرایندی است که مجموعهای از راهحلهای زیبایی شناختی اما کارآمد را برای استفاده بهتر از فضای مورد نظر در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. به همین دلیل ممکن است لباس و پوششی خاص در یک مقطع زمانی طرفداران زیادی داشته باشد، اما بعد از مدت کوتاهی کسی از آن استفاده نکند و حتی آن پوشش را مسخره کنند. افراد مشهور به خصوص سلبریتی ها، از این طرح ها در جشن های خود استفاده می کنند. حال پیش بینی می شود در سال 2022 نیز همچون ماه های اخیر، مردم از ماسک های سیاه و تیره حمایت بیشتری کنند.

والنتینو در سال ۱۹۶۰ به طور بینالملی آغاز به کار کرد. در کنار لباس های قرمز او ، کفش ها و کیف های گلدار Valentino’s Rockstud نیز با گذشت زمان به جایگاه برجسته ای دست پیدا کردند.والنتینو بخشی از گروه مد والنتینو است و دفتر مرکزی آن در میلان است. این برند به خاطر کیف های دستی شاخص خود مانند لیدی دیور مشهور است.خانه دیور توسط تاجر فرانسوی برنارد آرنو مدیریت میشود ، وی همچنین رئیس بزرگترین گروه لوکس LVMH در جهان است. نام نینا ریچی برای عطرهای شاخص مانند L’air du Temps مشهور است.امروزه امپراطوری مد این برند متعلق به گروه زیبایی و مد اسپانیایی Puig است. شما با تحصیل در مراکز آموزشی معتبر می توانید یک ظاهر طراحی شده مناسب از طراحی لابس گرفته تا جان بخشیدن ظاهری به لوازم جانبی گوناگون را یاد بگیرید. اگر قرار باشد داخل کمد لباسهایتان یک تکه همیشه کاربردی داشته باشید، حتما یک شومیز سفید ساده انتخاب اول است.

برای این که انتخاب مطمئنی داشته باشید، میتوانید یک رنگ خنثی مثل خاکستری را با یک رنگ درخشان مثل زرد ترکیب کنید. ماریو پرادا، خانه پرادا را در سال ۱۹۱۳ تأسیس کرد و تجارت خود را فقط با فروش کالاهای چرمی آغاز کرد. امروزه سبک و مد لباس فقط به سبک غربی اختصاص ندارد و سبک اسلامی نیز حرفهای زیادی برای گفتن دارد. خوشبختانه گزینههای اخلاق مدارانهتر که شایسته حمایت شما باشد وجود دارد. مد و فشن در دنیای امروز به آن سختی که به نظر میرسد نیست شما میتوانید با رعایت این توصیه ها همیشه و بدون دغدغه طبق روز لباس بپوشید. بعدها او با راه اندازی کسب و کار برند مد و فشن خود در پاریس و تحت تاثیر از سبک پاریسی به عرصه صنعت مد و فشن قدم گذاشت.