۱۱ راز مد و فشن که هیچکس رایگان به شما نمیگوید – ایرنا زندگی

در این مقاله به بررسی چند مورد از سبک های مد و فشن خواهیم پرداخت. در ادامه به بررسی انواع استایل در مد و فشن خواهیم پرداخت که با دانستن آن ها می توانید تاثیر اولیه ی بهتری روی افراد بگذارید و استایل شخصی خود را انتخاب کنید. لباس هایی که می توانند اطلاعات زیادی از حال و روز این افراد به ما بدهند. توسعه پایدار نیازهای متنوع همه افراد حال حاضر و جوامع آینده را برآورده میکند، سلامتی افراد و همبستگی اجتماعی را بالا میبرد، و فرصتهای برابری را ایجاد میکند. ناگفته نماند که صنعت مد و فشن با توجه به عوامل چند گانه، قابلیت پایداری (توسعه پایدار )، دیجیتالی شدن و نوآوری های مدرن واستفاده از تکنولوژی و پیشرفتهای فناوری در یک طرف و از طرفی دیگر کاهش ناشی از تغییر تقاضا ی مصرف کنندگان همچنین نااطمینانی های کلان اقتصادی، تحولات سیاسی جهان حال و هوای متفاوتی را تجربه خواهد کرد.

مفهوم توسعه پایدار میتواند تعبیرهای مختلفی داشته باشد. طراحان مد برای طراحی زیورآلات از روشهای مختلفی استفاده میکنند. در سالهای اخیر شاهد پیشرفت چشمگیر این صنعت در کشور ایران بوده ایم؛ اگر به دنبال یک شغل مناسب می گردید، طراحی لباس و استفاده از صنعت مد می تواند هم برای شما بسیار پرسود باشد و هم به اقتصاد مقاومتی و تولید ملی کمک شایانی کند. بخاطر داشته باشید که در سیو سایت مد و فشن محتوای خاص و مفید شما همراه با کلمات کلیدی مناسب می­ تواند به این هدف کمک آشکاری نماید. گرایش هایی که به شما کمک می کنند خیره کننده و جذاب به نظر برسید. مثلا شما نمی توانید با استایل ورزشی در یک مجلس مهمانی شرکت کرده و بگویید این استایل شخصی من است و نظر دیگران برایم اهمیتی ندارد!

این استایل معمولا مود توجه دخترانی قرار می گیرد که لباس ها و اکسسوری های زنانه را نمی پسندند و استایل های مردانه را ترجیح می دهند. در فشن شو طراح میخواهد نهایت هنر و خلاقیت خود را نشان دهد، پس در فشن شو ها چیزی اغراق آمیز تر و فراتر از فروشگاهها به نمایش میگذارند. مره خود انتخاب می کنند . تنها در گام بعدی است که مردم نسبت به برداشت اولیه ی خود نسبت به شما حرف هایتان را فیلتر کرده و به آنها گوش می کنند. درست همانند سبک پوشش، اکسسوری ها و لوازم زینتی که به اصطلاح با لباس خود ست می کنید نیز می توانند حرف هایی زیادی در رابطه با شخصیت شما بزنند. شخصا به اینده مد و فشن و نیز توسعه این صنعت درکشورمان خوشبینم .شرایط فرهنگی موجود در جامعه خود گواهی بر لزوم توسعه و پیشرفت مد و فشن در ایران است .

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، هر از چند گاهی فشن شوهایی با حمایت بخش خصوصی در نقاطی از تهران برگزار میشود که پوشش بانوان و فضای حاکم در این مراسمات کمی خارج از عرف و بعضا غیر اخلاقی است. چنین سبکی به لباسهای شیک و مقرون به صرفهای گفته میشود که در تولید آن، از مواد اولیه گرفته تا آخرین پارچههای بکار رفته، از مواد سازگار با محیط زیست استفده شده است. در نتیجه، مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید دارند و خرده فروشان برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده مجبور به تولید بیشتر می شوند. این اصطلاح عموما برای استایل آقایان به کار گرفته می شود. زمان هر ران وی بسته به اینکه طراح چگونه میخواهد کار کند بستگی دارد و معمولا این زمان بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است. در این کار مدلها تا انتهای سکوی نمایش میروند و با یک چرخش، مسیر را برمیگردند.