گپ ۶ ساعته طراحان مد و فشن با مدیران برندهای مطرح

به علاوه باید به خاطر داشته باشیم که لباسهایی که برای پوشیدن انتخاب میکنیم قسمتی از شخصیت ما را بازگو میکنند و در واقع جایگاه ما را در این دنیای وسیع پررنگ جلوه میدهند. کسی که ساده ترین و کلاسیک ترین نوع لباس را استفاده می کند تا همیشه قابلیت استفاده از این آیتم ها را داشته باشد و برای آنها کم تر هزینه کند، مدل های آوانگارد و متفاوت را دوست ندارد. پس اگر به سبک های نوستالژی علاقه مند هستید و دوست دارید رنگ های پر انرژی بر تن کنید، پوشیدن اینگونه لباس ها را از دست ندهید. این بازیگر و خواننده آمریکایی از بچگی نیز علاقه زیادی به مد و فشن داشت و همچنین رقصنده بود کم کم جای خود را در هالیوود باز کرد و حالا تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین آیکون های فشن و مد در دوره خود شده است.

ممکن است برخی به آن کمتر اهمیت دهند و برخی دیگر همه روزه درگیر این انتخابها و تازههای این صنعت باشند، اما به هیچوجه نمیتوان حضور و دخالت آن را در زندگی روزمره انکار کرد. صنعت مد خواه و ناخواه در زندگی همهی افراد دخالت دارد و برخی نیز از این موضوع حتی آگاهی نیز ندارند. اکثر شرکت های مد سریع، تولید کالاهای خود را به خارج از کشور سپرده می کنند – معمولاً به تولیدکنندگان مستقر در کشورهای در حال توسعه – و برخی از آنها در نظارت بر پیمانکاران فرعی خود، خیلی سخت گیر نبوده و در مورد زنجیره ی تامین خود شفاف نبوده اند. انیمه از واژه ی انیمیشن گرفته می شود. در بازار بین المللی نیز 12 درصد از فروش آن در امریکا و 5 درصد در چین تامین می شود.برند Hermes که یک برند لوکس در فرانسه است، در جایگاه ششم قرار گرفته است و ارزش بازار آن در جهان، 37 میلیارد د لار است.

تمامی لباسهایی که ما میپوشیم، انتخاب طراحان مد و در واقع صنعت مد برای ما هستند. به همین دلیل لباسی انتخاب کنید که نشان دهنده عقاید و باورهای شما باشد و در عین حال حس خوبی در شما ایجاد کند. با توجه به قیمت بالای دوربین ها یکی از ملاک های انتخاب دوربین میزان بودجه شما است. اما 90 درصد از مصرف این افراد تحت الشعاع دین شان قرار دارد. قدرت خرید این افراد نیز چیزی حدود 20 میلیارد پوند برآورد شده است. ارزش آن در سراسر جهان نیز حدود 87 میلیارد دلار است. کمپانی Financiere Richemont در صنعت جواهرات نیز با 33.7 میلیارد دلار ارزش و درآمد سالانه 11.8 میلیون دلار، در جایگاه بعدی قرار می گیرد.در جایگاه نهم و دهم نیز، کمپانی های Dior و Chanel با بازارهایی به ارزش 32.9 و 32.6 میلیارد دلار قرار می گیرند. در صنعت فشن استیتمنت راز های پنهان و پیام های غیر مستقیم یک استایل است که توسط طراحش معرفی می شود.

Staud Clothing – که به خاطر کیف محبوب ارزان قیمت خود شناخته شده است – فید اینستاگرام خود را با ویژگی تگ کردن پستهای با قابلیّت خرید پر کرده است. آلمان بزرگ ترین بازار فروش برای این برند است و 17 درصد از کل فروش آن را تامین کرده است. امروزه اسلو فشن علیرغم افزایش محبوبیت و افزودن اهداف جدید در دستور کار خود، هنوز هم عمدتاً پایبند به انتشار 2 تا 3 مجموعه با کیفیت بالا در سال است (پیروی از برنامه زمانی انتشار نسخه سنتی مد). مد گرایشی متمایز و غالبا ثابت و مستمر در نحوه ی پوشش یک فرد است؛ مجموعه ای از سبک های غالب در رفتار و آخرین مخلوقات طراحان صنعت نساجی. پوشش امروزی جامعه ایران، برگرفته از پوشش جوامع غربی است. این نکته را در نظر داشته باشید که آوانگارد شدن بیش از نیاز به مهارت یا ژن خلاق، مرتبط به تمرین و تلاش است.