گپ ۶ ساعته طراحان مد و فشن با مدیران برندهای مطرح

موضوضعی که در انتخاب لباس ورزشی وجود دارد این است که شما حتما در آن احساس راحتی داشته باشید در واقع این موضوع حتی از مد و فشن هم در این عرصه اهمیت بیشتری دارد. این روزها که هوا به سردی پیش میرود، انتخاب سویشرت و شلوار گرمکن راحتی برای ورزش کردن بهترین گزینه است. این کار کمک میکند به راحتی تشخیص دهید کدام مدل لباس با آنچه که از قبل دارید همخوانی خوبی دارد و همچنین به شما یادآوری میکند که کدام مدلها را هیچ گاه نمیپوشید. اشاره کرد. جالب است بدانید که حتی شما می توانید اکسسوری ها را هم با لباسهای خود ست کنید. اکسسوری ها هم در جایگاه خود اهمیت بسیار زیادی در یک استایل دارند از جمله اکسسوری ها میتوان به زیورآلات، گوشواره ها، گردنبند، دستبند، عینک و …

به عنوان برترین مجله مد در جهان شناخته شده است. در اوایل دهه 1940 تاسیس شد و اولین رویداد مد در سراسر جهان بود. مثلا بعد از فیلم تارزان، چاپ های انیمال (پوست حیوانات) مد شد و یا استایل کژوال تحتتاثیر فیلمهای هالیوودی رواج بیشتری پیدا کرد. جایی که رویای دنیای بهتر، از طریق چاپ های سرزنده بر روی لباس و استایل بازیگران هالیوود جلوه گر شد. وایت بالانس در عکسهای چاپ کاتالوگ، ژورنال و یا مجلات مد اهمیت بیشتری پیدا می کند. این صندلیها هم مخصوص کسانی است که از طرف کمپانی یا برند به آن کت واک دعوت شدهاند. تصاویر تمامی لباس ها بر روی سایت این مجموعه قرار دارد که شما می توانید با مشاهده این تصاویر سفارش خود را ثبت کنید.

نکته مهمی که در استایل کردن تمامی این سبک ها وجود دارد، انتخاب رنگ مناسب لباس ها است. شما چه ترندهایی را از دو دهه اخیری که پشت سر گذاشتیم به یاد دارید؟ به طور کلی باید بدانید که مد روز لباس زمانی ارزش پیدا می کند که شما بتوانید آن لباس ها را به زیباترین حالت ممکن در استایل خود استفاده کنید. استایل های دیگری مانند استفاده از هودی، شومیز و دامن کوتاه، پیراهن، بلوز شلوار و … مانند سبک شلوار جین های پاچه گشاد که در دهه ۷۰ میلادی ترند شد (تعداد زیادی از آن پیروی می کردند و آن سبک شلوار جین می پوشیدند) و در سال های گذشته دوباره به دنیای مد برگشت. به طور کلی باید بدانید که هر ساله طرح های متفاوتی مد می شوند و افرادی که علاقه زیادی به مد دارند همیشه سعی دارند با مد پیش بروند، اخبار مربوط به مد و فشن را به طور پیوسته دنبال می کنند تا در خریدهای خود بتوانند جدیدترین و به روزترین لباس ها را داشته باشند.

اکثر جوانان دوست ندارند عقبتر از دوستان و آشنایان خود باشند و سعی میکنند مطابق با مد رفتار کنند و به همین دلیل مدها همهگیر میشوند. این سبک در مد و فشن بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.به همین دلیل طراحان آن هم هزینه زیادی بابت طراحی دریافت می کنند. زمانی که یک طرح خاصی در یک سال موجب می شود ممکن است در مدت زمان کوتاهی آن طرح از مد بیفتد و دیگر مورد استقبال مردم قرار نگیرد. مجله تالاب : احتمالاً شـما هم راجع بـه هنر مینیمالیستی شنیدهاید، اما در مورد مد مینیمالیستی چطور؟ اگر میخواهید زیباترین و جذاب ترین استایل ها را داشته باشید حتماً باید اطلاعاتی در مورد مد و فشن و حتی اصول رنگ ها داشته باشید که در خرید مانتو به نتیجه دلخواه خود برسید. فصل تابستان است و رنگهای زیبای طبیعت که به کار گرفتن آنها در لباسها، آرایش، اکسسوریها و حتی تزئین خانهتان چنان تأثیری در احساسات و احوال شما میگذارد که قابل وصف نیست.