چگونه طراحی فشن و مد به وجود آمد – فروشگاه اینترنتی فیوشکا

این دانشگاه با برگذاری فستیوال هایی دانشجویان خود را با افراد برجسته در زمینه هنر و صنعت مد آشنا می کند. هدف فست فشن یا مد پرشتاب این است که جدیدترین سبکهای موجود در بازار را در پرشتابترین زمان ممکن برای فروش ارائه کند، بنابراین خریداران میتوانند لباسهایی را که هنوز در اوج محبوبیت خود هستند خریداری کنند و متأسفانه پس از چند بار پوشیدن، آنها را دور بیندازند. مقدمه مترجم: پیش از این، لباس خریدن رویدادی بود که همیشه انجام نمیشد، به طور مثال چند بار در سال اتفاق میافتاد؛ مثلاً بخاطر تغییر فصل یا آن زمانی که ما قد کشیده بودیم و لباسها دیگر اندازهمان نبود. علاوه بر هزینه های تحصیلی دانشجویان باید هزینه های مربوط به زندگی مانند اجاره مسکن، خوراک و غیره را در نظر داشته باشند هزینه زندگی در شهر لندن به طور متوسط ۱۲ هزار پوند در سال و هزینه زندگی در شهرهای دیگر به طور میانگین سالانه ۱۰ هزار پوند می باشد.

بورس تحصیلی لیولینگ: این بورسیه مختص رشته طراحی بوده و هزینه های زندگی و تحصیلی فرد را به طور کامل پوشش می دهد و به ارزش ۱۲ هزار پوند است. این بورسیه از نوع کامل بوده و بسته به رشته دانشجو تا سقف ۱۵ هزار پوند هزینه های تحصیلی و زندگی فرد را تامین می کند. داوطلبان برای دریافت بورسیه باید علاوه بر سوابق تحصیلی عالی، معدل بالا و مدرک زبان انگلیسی، استعداد و یا مهارت در رشته هنری مورد نظر داشته باشند. هنر رشته ای است با زیر شاخه های متنوع که در انگلستان دانشگاه های بسیاری این رشته ها را در سطح عالی به دانشجویان ارائه می دهند که بعد از فارغ التحصیلی نیز با مدرک معتبری که دریافت کرده اند بازار کار خوب نه تنها در انگلستان بلکه در سراسر دنیا خواهند داشت. تنها در گام بعدی است که مردم نسبت به برداشت اولیه ی خود نسبت به شما حرف هایتان را فیلتر کرده و به آنها گوش می کنند.

این ساز و کار بخش مهمّی از سیستم سمی تولیدِ بیش از حد و مصرفگرایی را تشکیل میدهد که مد را به یکی از بزرگترین آلایندههای جهان تبدیل کرده است. کسی که تعیین کننده است نه تولیدکننده، نه خیاط و نه فروشنده است؛ بلکه شما تعیین کننده هستید. اینستاگرام با حساب @shop خود که توسط Eva Chen ، رئیس همکاریهای مد و فشن اینستاگرام ایجاد شده، در این گفتگو شرکت میکند. تحصیل در این رشته به دانشجویان کمک می کند تا تفکری انتقادی خود را نسبت به مسائل هنری تقویت کنند و بتوانند جنبه های مختلف صنعت سینما را تجزیه و تحلیل کند.

بورس تحصیلی UAL: این بورسیه توسط دانشگاه هنر لندن به دانشجویانی که در یکی از شش دانشکده این دانشگاه در رشته های مرتبط با طراحی تحصیل می کنند اهدا می شود. بورسیه دانشگاه میدلکس و هنرهای خلاق لندن: دانشگاه میدلکس چهار بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد هنر خود ارائه می دهد که نیمی از هزینه های تحصیلی فرد را پوشش می دهد. همچنین رشته هنرهای نمایشی متشکل از هنرهایی همچون آواز، رقص، موسیقی، شعبده بازی و … دانشکده هنر UCL Slade سالانه میزبان دانشجویان بسیاری در رشته های هنرهای زیبا از جمله نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی و … تنها در استرالیا سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون کیلو لباس بلا استفاده در محل دفن زباله قرار میگیرد. این نمایشگاه روی برندهای طراحی سطح بالای ایتالیایی تمرکز دارد و سالانه بیشتر از 30000 بازدیدکننده را جذب میکند. دنبالکنندگان همچنین میتوانند بر روی گزینهٔ «خرید» در پروفایلشان کلیک کنند تا هر محصول را به صورت جداگانه ببینند، و به راحتی پستها را ذخیره و آنها را در آینده خریداری کنند.