چه کسانی به فشن شو هفته ی مد میروند؟

لباسهاي فارغ از جزییات، رنگهاي خنثی کـه بـه اسانی با سایر رنگها ست میشوند و البته تعداد محدود اما شیک و خوب در کمد لباستان! برای داشتن یک استایل مینیمالیستی خوب شـما و کمد لباستان باید یک هدف مشخص داشته باشید: کمد لباستان را باید مثل یک کپسول کوچک پر از آیتمهاي شیک اما ساده و با ترکیب رنگی خنثی کنید. در استایل مینیمال مدرن، طراحان با استفاده از لباسهاي تکرنگ اما با رنگهاي شاد مثل سبز، قرمز و … طراحان مد مینیمالیست در ساختن خطوط و شکل هاي ساده تمرکز دارند. استایل مینیمال و مدرن کاملا بـه هم نزدیک اسـت و وجه تشابه انها هم سادگی و خلاصه بودن طرح و شکل اسـت. در مواجهه با واکنش های تمسخرآمیز معمولاً نخستین چیزی که به ذهن فرد خطور میکند آن است که اصطلاحاً به اصل خود بازگشته و با به زبان آوردن این عبارت آشنا که (بابا اصلاً ولش کن،این کار به ما نیومده) سعی کنید شکل و شمایل گذشته خود را حفظ کنید که تازه اگر این رجع را داشته باشد تا مدت ها این بحث و گفت و گو نق ،تصور می شود .

احتمالاً وقتی کلمه استایل مینیمال را می شنوید، نخستین رنگهایي کـه بـه ذهن می آید سیاه ؛ سفید ؛ طوسی و بژ اسـت. هرگز خانه را قبل از اینکه تمام زوایای یک استایل را چک کرده باشید، ترک نکنید. با سایر رنگهاي خنثی، طرحها و ستهاي بسیار زیبایی را وارد این سبک و استایل کردهاند کـه میتوانید از انها لذت ببرید. آنقدر سبک های مختلف وجود دارد که شما به راحتی میتوانید مدل دلخواه خود را از میان آنها انتخاب کنید. داشتن یک تیشرت یا شومیز با طرح ساده و تکرنگ ترجیحا سفید یا مشکی در تابستان بـه کمک شـما می آید و انها را میتوانید بـه اسانی با دامن یا شلوار ست کنید. بنابراین فکر می کنم که همه ما موافق، فسادها و خرابی های واقعی فست فشن باشیم. به همین دلیل است که لباس فست فشن نسبت به سایر تولیدات عرضه شده در بازار به طور جسورانه ای زیر قیمت است.

بنابر این میتوان گفت سادگی، مهم ترین نکته برای پیاده کردن این سبک از مد و فشن در استایل شـما اسـت. تا بـه این جا میتوانیم بگوییم سبک و استایل مینیمال استفاده حداقلی از لباسهاي ساده و کاربردی و بـه اصطلاح بیسیک اسـت، زیرا اگر شـما این لباسها را در کمد لباستان داشته باشید بـه جرات میتوان گفت نیازی بـه لباسهاي اضافی و پر زرق و برق ندارید؛ بـه این دلیل کـه اینگونه لباسها بـه اسانی با سایر آیتمها ست می شود و بـه شـما یک استایل ساده و بسیار شیک می دهد. سبک مینیمالیستی تعبیری کاملاً تحت اللفظی بوده و از هر چیز عجیبوغریب یا زیادهروی پیشگیري می کند. می توانید جین آبی یا مشکی را بـه همراه یک تیشرت ساده انتخاب کنید و از پوشیدن هر روز انهم خسته نشوید.

این رویداد هر سال در ماههای فوریه و سپتامبر به صورت نیم سالانه برگزار میشود و معمولاً ۷ تا ۹ روز طول میکشد. آغاز طراحی فشن و مد به سال ۱۸۲۶ باز می گردد. گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،حمید قبادی بیش از ۶ سال در کارگروه ساماندهی مد و لباسِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت کرد. هنگامی که نام مجله مد و فشن به زبان میآید ناخودآگاه به یاد مد زنان میافتید. بهترین سایت های مد و فشن همواره در تلاشاند تا بهترین طراحیها را با برندهای مختلف در زمینههای متنوع لباس، جواهرات و … اصل اساسی استایل مینیمال استفاده از رنگهاي خنثی اسـت تا بـه اسانی بتوان انها رابا سایر لباسها ست کرد. در ادامه کمی جزییتر راجع بـه سبک این لباسها صحبت می کنیم. به دلیل اینکه این سبک از زندگی و اتفاقات روزمره الهام می گیرد. این کلمات رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند ، سایت اوکی مد معنای دقیق این کلمات را توضیح می دهد.