چرا فرانسه یکی از مقاصد هنری مد و فشن جهان است ؟

و در این بین سبک یا نوع پوشش اولین چیزی است که ما می توانیم با آن خودمان با به بقیه معرفی کنیم؛ بدون اینکه کلمه ای صحبت کرده باشیم. احتمالاً وقتی کلمه استایل مینیمال را می شنوید، نخستین رنگهایي کـه بـه ذهن می آید سیاه ؛ سفید ؛ طوسی و بژ اسـت. برای مثال گوشواره و دستبندهایي کـه بـه تازگی مد شده و سبک مدرن دارند برای این استایل مناسبند و یا استفاده از کیف و کفشهایي کـه کمی نگین یا یراقآلات فلزی دارند مانعی ندارد. اما عنصر کلیدی سبک کلاسیک، کیفیت است. اما شـما می توانید درکنار لباسهاي سبک مینیمالیستیتان از اکسسوریهاي ساده اما شیک استفاده کنید. طرحهاي ساده و غیر پیچیده، بدون جزییات اضافی با رنگهاي ساده و خنثی کـه اوایل در هنرهاي زیبا و مجسمهسازی و نقاشی و دکوراسیون خودش را نشان داد و هم اکنون وارد صنعت مد و پوشاک هم شده اسـت. چه یک خط تولید جدید جین یا یک شرکت کفش را عرضه میکنید، امکان به اشتراک گذاشتن چندین عکس محصولات در یک پست برای ایجاد انگیزه و در نهایت فروش عالی است.

بعد از افتتاح خانههای مد افراد طراح و هنرمند این فرصت را پیدا کردند که طرحهای خودشان را بیشتر به معرض نمایش بگذارند و فروش بیشتری داشته باشند. همانطور که در بخش قبلی گفته شد یکی از اتفاقاتی که زندگی مردم را بطور مستقیم تحت تاثیر قرار داده است، دنبال کردن سایتهای مد و لباس میباشد. پوشیدن شلوار به عنوان یک قطعه لباس روزانه و لباس شب زیبا مورد توجه قرار گرفت، اگرچه هنوز بیشتر در مسابقات ورزشی بود، اما شلوار را به عنوان یک ترند مد میپوشیدند. در ادامه می خواهیم به انواع گوناگون استایل فشن ترند در سال 2022 بپردازیم و جایگاه شال و روسری را در دنیای مد امروزه بررسی نماییم. روسری و شال ابریشمی همواره مورد توجه افراد خوش سلیقه و شیک پوش بوده است. درواقع میتوان گفت وابستگی گروهی اولین نوع از وابستگی است که افراد در فشن دارند.

در استایل مینیمال لباسهایي بـه کار میرود کـه روی بدن شـما سایه ایجاد نکند. برخی بـه اشتباه فکر می کنند استایل مینیمال با استفاده از اکسسوری ها مخالف اسـت. برخی بـه اشتباه فکر میکنند منظور از لباس ساده، یک لباس بیقواره و حوصله سربر اسـت اما نکته اینجاست کـه شـما می توانید با کمی طرح و برش روی آستین لباس یا مانتوي خود ان رابا استایل مینیمالتان تطبیق دهید. اما فراموش نکنید کـه حداکثر از یک یا دو آیتم با رنگهاي شاد استفاده کنید تا از خط اصلی استایل مینیمال جدا نشوید. این بدین معناست کـه لباسی کـه بـه تن میکنید باید برش و خط بدن شـما را نشان دهد و زیبایی اندام کاملا مشخص شود. می توانید جین آبی یا مشکی را بـه همراه یک تیشرت ساده انتخاب کنید و از پوشیدن هر روز انهم خسته نشوید.

داشتن یک تیشرت یا شومیز با طرح ساده و تکرنگ ترجیحا سفید یا مشکی در تابستان بـه کمک شـما می آید و انها را میتوانید بـه اسانی با دامن یا شلوار ست کنید. خبر بد این است که اگر فردی تنوع طلب هستید و حتی آیتم های کوچکی مانند رنگ لاک، عطر و .. را متناوباً تغییر می دهید ممکن است نتوانید این استایل را برای خود درست کنید. در واقع استایل مینیمال یعنی برش و طرح ساده اما حرفهاي و با استفاده از پارچههاي شیک و باکیفیت. چند بازیگر بزرگ بازاری سه هزار میلیارد دلاری را در دنیا می چرخانند. یکی از پول سازترین بخش های صنعت مد، مراسم عروسی است زیرا مردم بیشترین سرمایه خود را خرج این کار می کنند. ونتی فر یکی از شناخته شده ترین مجلات دنیای مد و فشن است. ودر نهایت برند برنده متعلق به ارمس، اسن برند لوکس فرانسوی است.خانه مد فرانسوی قدیمی ترین مارک لوکس جهان بوده که هنوز هم در حال فعالیت است.