و این همان برند است

این گونه لباس ها که لباس های تابستانی و کروز هم گفته می شود در واقع چیزی است که شما در تابستان بر تن می کنید یا زمانی که می خواهید به مسافرت و تفریح بروید، مناسب است. لباس های گشاد، روپوش های لباس شنا، کلاه های تابستانی و صندل های راحتی از این قبیل ست ها می باشد. در حال حاضر موارد زیادی از این قبیل وجود دارد و وقتی فست فشن موقعیت اصلی خودش را از دست دهد، موارد بیشتری را مشاهده خواهید کرد. با توجه به این روشها و عادتهایی که ما تحت عنوان فشن از آن در زندگی روزمره خود استفاده میکنیم، طراحان پارچه با توجه به این عادات، سبکهای متنوعی را خلق میکنند. بر این اساس، مصرف کنندگان می دانند کالایی را که دوست دارند را بدون توجه به قیمت آن، خریداری کنند زیرا به احتمال زیاد مدت طولانی در دسترس نیستند. با پیشرفت این هنر-صنعت توجه به ذائقه همه اقشار جامعه ضروری می نمود و کارخانجات نساجی و شرکت های تولید پوشاک این ضرورت را به عنوان امری مهم در جهت پیشبرد اهداف و گسترش بازار فروش مورد عنایت خاص قرار دادند.

این برند lمد و فشن ،محصولات و پوشاک زنانه و مردانه ، کالاهای چرمی ، کفش و جواهرات را به بازار عرضه می کند.۹. خانه مد لوکس فرانسه در سال ۱۹۶۱ توسط ایو سن لوران تاسیس شد، همچنین این برند مد و فشن، درلیست قدیمی ترین برندهای مد و فشن لوکس جهان قرار دارد. این مارک لوکس به دلیل لباس های قرمز خود – در تحت عنوان Valentino Red شناخته می شود – به سرعت شهرت پیدا کرد. به همین دلیل به آن مد یکبار مصرف نیز گفته می شود. مطمئناً شما هم که دارید این مطلب را میخوانید هم این جمله را حداقل یکبار در زندگی خود گفتهاید. طول هر نمایش مد به عوامل مختلفی ، از جمله تعداد ظاهری که یک طراح نشان میدهد و میزان برپایی نمایش بستگی دارد. برای تبدیل شدن به یک طراح مد حرفه ای در درجه اول نیاز به تحصیلات آکادمیک دارید، تا بتوانید جزئیات کار را به شکل تئوری بیاموزید.

فقط نکته ای که در رابطه با این لباس ها وجود دارد این است که این طرح ها از ظرافت خاصی برخوردار است. جوراب های ساق بلند، جلیقه های چرمی، چکمه های مشکیه طرح دار، شلوار مشکی تنگ، لباس هایی با رنگ مشکی، همراه با موهای بنفش، از دیگر ویژگی های این طرح است. از دیگر موارد شاخص می توان به بلوزهای تک و لباس بلند اشاره کرد.YSL اخیراً به Saint Laurent تغییر نام داده و هم اکنون متعلق به Kering است. در واقع این پوشش به دهه ی 1950 میلادی تا دهه ی 1980 اشاره می کند. داوطلبان تحصیل در رشته های هنر برای دریافت پذیرش از دانشگاه باید نمونه کارهای خود را به دانشگاه ارائه بدهند و این مورد یکی از شرایط اصلی برای پذیرش به حساب می آید علاوه بر ارائه نمونه کار سوابق تحصیلی متقاضی و مدرک زبان معتبر نیز مورد نیاز می باشد. عکاسان مد افرادی هستند که باید اطلاعات زیادی در مورد عکاسی، مکان عکاسی، نور و …

برای پرداختن به این موضوعات، ما جامع ترین راهنما و دستورالعمل مربوط به اسلو فشن که تا به امروز نوشته شده است را در این مطلب ارائه می دهیم. یک قانونی که در قرارداد با مانکنها وجود دارد این است که تا پایان زمان قرارداد، حق ندارند که برای یک برند دیگر کار کنند. دیگر نمیشد آن ها را به چشم فشن نگاه کرد. این سبک با رنگ های غیر متعارف و روشن همراه است و در آن احساس جسارت بیشتری می کنید. در این طرح، لباس و شلوار شما به صورت خاکی و نظامی است و شما شبیه یک ارتشی هستید.