هفته مد یا فشن ویک چیست؟

برخی دیگر نیز می گویند این سبک از پوشش بیش از اندازه استفاده شده و در شرف از مد افتادن است. می بایست به وضع ظاهری خود بیش از پیش اهمیت بدهید و در این راه کلیه حواس خود را به کار گیرید. در سال ۲۰۱۹، کلاژها همه اینستاگرام را فرا گرفته بودند و چیزی که ابتدا به عنوان یک جریان استوری شروع شد حالا به پستها هم رسیده است. با توجه به خواستگاه فشن به عنوان افرینش زیبایی ،خلاقیت و سبک زنگی نوین بدون شک توسعه پایدار امری بسیاربا ارزش ، مسولیتی تعریف شده در قالب وظیفه ای مهم برای صنعت مد و فشن می باشد . باید توجه کنید که فلاش پرتابل از سرعت بالا برخوردار باشد تا از تداخل نور فلاش با نور خورشید جلوگیری کند. برای عکاسی در فضاهای شهری و طبیعی به یک شاخه فلاش پرتابل نیاز دارید. اگر سوژه و سفارش را در استودیو عکاسی کنید به یک ست نور شامل ۳ شاخه فلاش با قدرت حداقل ۳۰۰ ژول نیاز دارید.

مدل شما چه مرد باشد و چه زن باید دارای ویژگی های منحصر بفردی باشد تا در تهیه عکسهایی حرفه ای به شما کمک کند. این لنز قابلیت های عمومی برای تهیه عکسهای مد را در اختیار شما قرار می دهد. این فضاسازی ها در راستای اهداف سفارش دهنده و ایده های خلاق عکاس انجام می شود. پس زمینه و بکگراند در عکاسی مد باید متناسب با سبک عکاسی و خواسته سفارش دهنده انجام شود. یکی از عوامل تاثیرگذار برای اجراء ایده های عکاسی فشن دکور و پس زمینه ها هستند. یکی از سایتهای پر طرفدار که در زمینه مد و فشن فعالیت دارد، سایت چی بپوشیم است. در عکاسی High Fashion برای ایجاد جذابیت از پس زمینه های طرح دار و فضاسازی های گاها سورئال استفاده می شود. در عکاسی مدِ کاتالوگی بکگراندها ساده و روشن انتخاب می شوند.

لوکیشن ارتباط مستقیم با ایده عکسهای مد هم دارد و با پیشنهاد عکاس یا مدیر هنری انتخاب می شود. هومن خطیبی مدیر مجموعه بازاریابی تیپاکس نیز در این مراسم، لجستیک را پاشنه آشیل همه صنایع دانست و با بیان اینکه عبارت «کار و کسب» باید به جای «کسب و کار» مصطلح شود، افزود: وقتی فروش محلی رو به افول میرود، محصول باید به طور فراگیر به دست مشتری برسد که برای تحقق این امر مهم باید مدیریت ارسال محصول برندها از هزار نقطه به نقاط دیگرمورد توجه واقع شود. آلمان نسبت به کشورهای دیگر اروپایی مثل ایتالیا، به خاطر ثبات سیاسی اقتصادی، صنایع فعال و برنامهریزیهای دقیق در سطح کلان، برای مهاجرت، زندگی، تحصیل و کار برتریهای چشمگیری دارد.

بسته به سبک عکاسی ، ایده و لوکیشن به تجهیزات مختلف نورپردازی نیاز خواهید داشت. فاکتور سوم فاصله کانونی لنزها است که در عکاسی مد هم اهمیت دارد. مثلا لنز ۲۰۰-۷۰ با دیافراگم f:2.8 کیفیت عالی به شما می دهد، دیافراگم مناسبی برای ایجاد عمق دارد اما ایجاد پرسپکتیو را از شما می گیرد. گاهی استفاده از قواعد ترکیب بندی بهترین نتایج را همراه دارد و گاهی ساختار شکنی خلاقیت را نشان می دهد. در عکاسی فشن گاهی لازم است با استفاده از فواصل کانونی کوتاه و ارتفاع کم از سوژه پرسپکتیو ایجاد کنید. با اینکه عکاسی از سوژه های مد با یک شاخه فلاش و یک رفلکتور هم مقدور است اما باید در نظر داشت ایده و سفارشات مختلف در بخش عکاسی مد باعث می شود به این تجهیزات نیاز پیدا کنید.