هر آنچه باید درباره مد و فشن بدانید – دانستنیها و نکات آرایشی

این شلوار، شامل یک کمربند ضخیم و با جیب های زیادی همراه است. اینگونه لباس ها برای آقایان با مدل هایی مثل کت بلند و پیراهن رسمی و غیره همراه است! لباس های رسمی در واقع به گونه ای است که شامل کت و شلوار تیره و رسمی همراه با کراوات برای آقایان و مقنعه و مانتو و شلواره تیره برای خانوم ها مناسب است. استایل هیپی در دهه هفتاد، با موهای بلند، لباس های بلند و روشن و نسبتا گشاد که با طرح های عجیب و غریبی همراه است. پس در یک جمع بندی کلی، استایل تنها به دنیای مد مربوط نمی شود و مجموعه ای از رفتارها به علاوه ی نوع پوشش است که بیانگر خصوصیات و ویژگی های درونی ماست. منظور از این گونه لباس ها این است که شما اجازه ندارید، شلوار جین، دامن و لباس کوتاه برای خود انتخاب کنید و به نوعی پوشیدن کراوات اختیاری می باشد.

در این طرح، لباس های راحت و گشاد برای خود انتخاب کنید و از برند هایی همچون Thrasher، Supreme و Palace برای خود استفاده کنید. سن و سال یک عدد است؛ به ویژه وقتی لباس انتخاب میکنید! اگر به دنبال یک استایل خاص و ویژه می گردید که توجه همه را به خود جلب کند، می توانید از روسری های ساتن استفاده کنید. در این دوران که بین دو جنگ جهانی اتفاق افتاد، تغییرات زیادی در لباس پوشیدن مردان و زنان ایجاد شد. این امر به نوبه ی خود باز هم سبب افزایش تقاضا شد. نقش مد و فشن در دوران رنسانس بسیار پررنگ شد. در واقع این سبک برای دختران بزرگی که مانند یک دختر کوچک لباس می پوشند که بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند. اینگونه لباس ها در زمانی استفاده می شود که شما باردار هستید و می خواهید در عین بارداری، جذابیت خود را هم حفظ نمایید.

شاید شما بسیاری از کارتون ها و انیمه های ژاپنی را دیده باشید که این سبک، در واقع به شخصیت های ژاپنی اشاره می کند که بسیار بامزه هستند. این سبک کاملا مرموز می باشد که شاید اینگونه لباس ها را در فیلم های خوناشامی که مرگ و میر به همراه دارد، دیده باشید. این سبک با رنگ های غیر متعارف و روشن همراه است و در آن احساس جسارت بیشتری می کنید. لوازم جانبی و اکسسوری ها در شکل های عجیب و غریب و غیر معمول خواهد بود. این سبک از لباس، شامل لایه های از پارچه است که به شکل غیر متعارف بر روی هم پوشیده شده است.

این سبک در نوع خیابانی برای ژاپنی ها محسوب می شود که در سر تا سر جهان، این مد پذیرفته شده و آن را بر تن می کنند. کاپشن ها در این طرح با رنگ های متالیک، تی شرت هایی با شعار های متفاوت ، چکمه و جوراب های ساق بلند از ویژگی های بارز این طرح محسوب می شود. در این مد و فشن از لباس هایی مثل دامن کوتاه و تی شرت هایی با شخصیت های کارتونی که بر روی آنها حک شده است را بر تن می کنند. این سبک در واقع یکی از استایل های قدیمی به حساب می آید که یاد آور گذشته می باشد ولی در زمان حال هم مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته علاوه بر این، دامن های جین هم بر تن می کردند(دختر ها) که امروزه خیلی مد نیست و استفاده نمی شود. این استایل با لباس و لوازم جانبی صورتی و با آرایش زیاد همراه است که این می تواند شامل: لباس، دامن و بلوز هایی باشد که طرح های زیبا و یا توری، بر روی آن پوشیده شده است.