نیز مشاهده می شود

با آغاز به کار @shop، Eva در مصاحبهای با Business of Fashion گفت:«کشف برندهای جدید توسط مردم و حمایت از یک صاحب کسب و کار – این همیشه اتّفاق مورد علاقه من در انتخابها بوده است. همهی این موارد مثالی از مد و فشن در زندگی ما هستند. محتوای تولید شده توسط کاربران این برند واقعاً الهام بخش است، و دنبالکنندگان را تشویق به فعالیّت و خوشگذرانی میکند. در سال گذشته، برند لباس Marine Layer یک برنامه جدید به نام Re-Spun (باز-چرخ) را معرّفی کرد،؛ یک برنامهٔ انقلابی بازیافت که به تیشرتهای قدیمی شما زندگی تازهای میدهد. برند مد و لباس Ganni، مرتباً پستهایی از طرفداران در صفحه خود میگذارد که آخرین تولیداتشان را به نمایش میگذارند.

زینت جهانشاه دختر یکی از سرهنگ های جنگ آن دوره که در یکی از آموزشگاه های بین المللی آلمان تحصیل کرده بود اقدام به افتتاح یک لباس فروشی و خیاط خانه در تهران کرد و از همین رو اولین طراح زن ایرانی بشار می رود. و حالا، اینستاگرام یک کانال خرید برای کمک به پیدا کردن پستهای مرتّبط به محصولات از برندهایی که دنبال میکنید و برندهایی که اینستاگرام فکر میکند ممکن است دوست داشته باشید ایجاد کرده است. اینستاگرام فراتر از تنها به اشتراک گذاشتن پستهای زیبا شده است، بلکه تبدیل به یک منبع الهامات برای خریداران و مکانی برای برندها برای زنده کردن روایتشان شده است. فید اینستاگرام آنها مخاطبان را با تبلیغات بمباران نمیکند بلکه اطّلاعاتی مفید را در محتوایشان جای میدهد.

امکان به اشتراک گذاشتن چندین عکس و ویدئو در یک پست (به جای پست کردن چندین عکس و ویدئو پشت سر هم) به شما همچنین انعطاف بیشتر برای به اشتراک گذاشتن محتوا بدون اسپم spam کردن دنبالکنندگانتان میدهد. در واقع صنعت مد از چندین صنعت کوچک تشکیل شده است که شامل پوشاک، پارچه، مواد خام، رنگ، عرضه و تقاضا و … اگر لباسهای ساده را با هم ست میکنید، یک تکهی غافلگیرکننده و متفاوت به آنها اضافه کنید، مثلا روی یک ست لباس مشکی از یک جفت کفش قرمز یا زرد، یک کیف دستی خاص یا شال رنگی استفاده کنید. خیلی از طراحان لباس در سراسر جهان هر فصل در انتظار این رویدادها هستند تا ایده یابی جدیدی برای مشتریان خود از روی این مراسم ها داشته باشند و این مراسمات را خط مشی کسب و کار خود قرار می دهند. اساساً، اصلی ترین روش جذب مشتری در سریع ترین زمان ممکن، تولید مجموعه های پوشاک ارزان قیمت است که از روندهای مد گران قیمت لوکس تقلید می کند.

به همین دلیل هم شلوارهای جین جذب معمولا ترکیبی از 95 درصد نخ و 5 درصد اسپاندکس یا سایر الیاف نخی هستند. اگر یک شلوار جذب زنانه انتخاب میکنید توجه داشته باشید که پارچه شلوار کمی الیاف کشی مثل اسپاندکس یا لاکرا داشته باشد. با وب سایت لوکس تهران همراه باشید تا از آخرین مد های روز دنیا برای استایل های مردانه با خبر شوید . به یاد داشته باشید که تمامی سبکهایی که هر ساله در زمینه فشن خلق میشوند، دارای پیشینه خاصی هستند که ممکن است با طرز تفکر شما همخوانی نداشته باشد. اگر لباس مجلسی شما یک پیراهن سادهی مشکی رنگ یا چیزی شبیه به آن است، یا اگر میخواهید در تیپ مجلسی خودتان یک بخش چشمگیر و خاص داشته باشید، به زیورآلات فکر کنید.