نیز مشاهده می شود

به طور مثال، نمایشهای اوتکوتور در ژانویه و ژوئیه فقط در پاریس به اجرا در میآیند. البته این امکان نیز وجود دارد که آن مد در طول زمان برخی از طرفداران خود را حفظ کند و به همین علت است که می گوییم هر نفر به گونه ای از یک فشن استفاده می کند؛ فقط شاید تاریخ انقضای آن گذشته باشد. در آن زمان اشراف مبتکر مدها بودند و طبقات پایین از سبک های طبقه بالا کپی برداری می کردند (معروف به “نظریه سر و صدا کردن مد”.) امروزه مدها ممکن است از تمام سطوح جامعه ، حتی در حداقل ثروتمندان ، سرچشمه بگیرند و وقتی این اتفاق می افتد ، به تغییر مد “از بالا” یا “از پایین به بالا” معروف می شود. سبک های مختلف گلدوزی اغلب با مناطق خاص جغرافیایی یا گروه های قومی مرتبط است.

سجاف نوردی که روی پارچه های شفاف یا ظریف استفاده می شود و با دست در لبه باریکی که با بخیه های دستی کوچک دوخته می شود ، می غلطد. تزئین پارچه با استفاده از هر یک از طیف گسترده ای از کوک های تزئینی دستی یا ماشین به همان رنگ های مختلف. که به طور دوره ای مد شده است و بیشتر اوقات در کمربندها ، کیف های دستی ، جلیقه ها یا پیرایش ها دیده می شود. تکنیک دستی برای ساخت قطعات کوچک پارچه و پیرایش با گره زدن از دو تا چهار نخ یا رشته یا رشته یا طناب به انواع الگوهای تزئینی.

هر کیف دستی ای که به شکل یک سبد باشد. علائم تجاری را می توان به گونه ای ثبت کرد که هیچ شخص یا شرکت دیگری نتواند از نام یا نشان استفاده کند. بعضی از نسخه ها پر بودن مچ دست را به گونه ای متمرکز کرده اند که قسمت اعظم آن زیر مچ آویزان است. در انتها به بیان تاریخچهای از آن خواهیم پرداخت. در واقع ، تمام طراحی های Chanel انقلابی و بی انتها بود. “طراح لباس” به افرادی اطلاق می شود که در یک مدت مشخص با ایده های خلاقانه در طراحی خود صنعت مد را تحت تأثیر قرار می دهند.

اینستاگرام برای برندهای صنعت مد و فشن (fashion)، جهانی پرشتاب و رقابتی است که مزایای تجاری بسیار دارد. لباس که در میان خانم ها طرفدار زیادی دارد و به صورت سرهمی و یک تکه می باشد، قسمت بالایی و پایینی لباس کاملا به هم متصل است. همواره قسمتی از پا مشخص و قوزک پا نمایان است.زبانه کفش به صورت U شکل به کفش دوخته شده است. اندازه پاشنه کفش لوفر نیم اینچ تا یک اینچ است. یک سبک برش آستین در جایی که به سوراخ بازو قرار می گیرد، سپس به تدریج تا مچ باز می شود و در آنجا به یک دکمه کاملاً محکم جمع می شود. لباس چینی که دارای یقه ایستاده ، بلند ، آستین کوتاه ، بسته شدن مورب جلو با دکمه ها یا پارچه ، تناسب در بدن و شکاف کناری است که ممکن است تا ران نیز برسد.