نیز مشاهده می شود

در ایران و سایر کشورهای مسلمان از شال و روسری به عنوان حجاب استفاده می شود و برای آن ها از نظر معنوی دارای جایگاه ویژه ای می باشد؛ اما جالب است بدانید که روسری ها و دستمال سر های ابریشمی توانسته اند میان اروپاییان نیز جایگاه خود را پیدا کنند. این شل کن و سفت کن هایی که معمولاً در اجتماع ایرانی در مورد وضعیت آرایش ،پوشش و ظاهر افراد ،اطرافیان جرئت می کنند در مورد آن اظهارنظر کنند ،نتیجه آن باشد که الگوی مناسبی ،متناسب با فرهنگ جامعه ایرانی وجود ندارد و همواره منتظر فرهنگی وارداتی هستیم که علی رغم قرابت کلی از نظر شعائر و عرفیات با جامعه اما چندان مورد وثوق و اقبال مردمی قرار نمی گیرد .

بانوان با پوشیدن گردنبند و گوشواره می توانند زیبایی خود را دو چندان نمایند، مخصوصا اگر گردنبد زنجیری و گوشواره حلقه ای را انتخاب کنند. استایل مینیمال زنانه و مردانه یک استایل کاربردی اسـت کـه هم باعث صرفه جویی شـما در وقت و هزینههایتان میشود و هم زیبایی و تفاوت را بـه شـما هدیه می دهد. استفاده از اکسسوریهاي مینیمالیستی نیز می تواند بـه ارتفای این استایل کمک شایانی کند. نکته مهم برای خانمهایي کـه پیرو استایل مینیمال هستند نحوهي آرایش و مدل مو اسـت. بهتر اسـت از آرایش و مدل موی شلوغ و پرزرق و برق دوری کنید تا هماهنگ با لباسهاي سادهتان باشید. یکی از اصلیترین و بهترین ویژگی استایل مینیمال این اسـت کـه کلیشههاي جنسیتی ندارد. استایل مینیمال،مناسب زنان است یا مردان؟ GAP گپ شرکت تولیدکننده لباس و کیف و کفش آمریکایی است که در سال ۱۹۶۹ در سانفرانسیسکو، واقع در ایالت کالیفرنیا، توسط دونالد فیشر و دوریس فیشر تأسیس شد.

آن ها کفش هایی از برندهای معروف نایک و آدیداس پوشیده اند و همین کتانی ها تنها وجه اشتراک شان است. بهای این کفش تولیدی در ایران حدود نصف مشابه وارداتی آن بود. حیوانات نیزاز آثار سوء مد پرشتاب در امان نیستند، حیوانات در معرض خطر وجود رنگهای سمی ترشح شده در آبراهها و میکروالیافهایی که اغلب درون آبهای اقیانوسها جای گرفتهاند قراردارند. اولین نشانه های پاسخ به سوال چگونه طراحی فشن و مد به وجود آمد را می توان در مصر و امپراطوری رم جست و جو کرد. اگر به دنبال یک مجله با موضوعاتی تحسین برانگیز در مورد فرهنگ، مد، اخبار مشهور، لایف استایل و غیره آمریکایی هستید مطالعه این مجله مناسب ترین راه کار برای شماست این مجله آمریکایی در سال ۱۹۷۲ تاسیس شد با توجه به محتوای معتبر و تحسین برانگیزی که دارد به یکی دیگر از معتبرترین مجلات دنیا تبدیل شده و وجود ستون ها و ویژگی های بحث بر انگیز در این مجله بیشترین عامل محبوبیت آن شده است.

چهره هایی که البته تمام آن ها ستاره هستند. عابران با صورت هایی سرخ شده و سرعت بالا عبور می کنند و خیابان های غرب تهران، درگیر ترافیک عصرگاهی است. بازار لباس ایران این روزها حال خوبی ندارد و با به بازار آمدن لباس ها و مانتوهای کویین و استقبال خانم ها از این لباس ها حرفی برای گفتن باقی نمی ماند.بازار فشن و لباس ایران به کجا می رود؟ کوچه پهن است و خانه ها حالت هایی ویلامانند دارند. روی مغازه های این پاساژ، برندهای مختلف پوشاک ایرانی و خارجی از اسکیچرز گرفته تا رولکس، نوشته شده است. می گوید: «می خواهم یکی از مانتوهایی که روی آن ها انگلیسی نوشته شده، بخرم. نوشته ای که به معنای «آرام باشید، من ملکه ام»، یکی دو ماهی است روی مانتوهای مختلف جا گرفته است.