نیز مشاهده می شود

تا قرن هفدهم، کلمه ی “هنر” به معنایی استفاده می شد که شامل دانش ، مهارت انسانی و تغییر آگاهانه ی طبیعت بود. “استایل من آنقدرها هم بزرگ و عجیب نیست و شامل کفشهای پاشنه بلند، شلوارهای تنگ و الماس میشود. این موقعیّتی بزرگ برای فروشندگان آنلاین و برندهای تجارت اینترنتی ایجاد میکند تا بتوانند به مخاطبان جدید دسترسی داشته باشند و محصولاتشان را به مخاطبانی وسیع و فعّالتر که بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر هستند نمایش دهند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که کاملاً تحت تاثیر فشن و مد قرار گرفته است. گذشته از این، به نظر می رسد این مرکز آموزشی تمرکز زیادی بر جنبه تجاری مد دارد.

به همین دلیل ممکن است لباس و پوششی خاص در یک مقطع زمانی طرفداران زیادی داشته باشد، اما بعد از مدت کوتاهی کسی از آن استفاده نکند و حتی آن پوشش را مسخره کنند. بورسیه دانشگاه میدلکس و هنرهای خلاق لندن: دانشگاه میدلکس چهار بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد هنر خود ارائه می دهد که نیمی از هزینه های تحصیلی فرد را پوشش می دهد. این تنوع در مد باعث شد خانمها به دنبال راهی برای لاغر کردن خود باشند تا بتوانند لباسهای مد روز را بپوشند. چراکه بر اساس این تضاد درک می شد. این نکته ای است که استایلیست ها همیشه بر آن تاکید میکنند. تمام این اطلاعات و آمار و ارقام حاکی از اهمیت این صنعت است.وقت آن رسیده که مسئولین عزیزمان نیز بیش از پیش به این صنعت بها داده و با نگاهی علمی و از دریچه ای جدید به آن بنگرند. در دهه 1930 به سلامتی و زیبایی اهمیت زیادی داده میشد و مثلا در بریتانیا اتحادیهای برای بهداشت و زیبایی زنان با شعار “حرکت، زندگی است” شروع به کار کرده بود.

در پی تمایز حوزه ی زیبایی شناسی در قرن 18 ، هنر به معنای “ظاهر زیبا” با واقعیت عملی در تضاد بود. علاوه بر چرم های مشکلی و پالتوهایی از آن جنس در سال 2021 بار دیگر شاهد بازگشت پیراهن های مخمل هستیم که واقعا زیبایی بی نظیری دارند. می توان پالتوهای زرد بلند را با یک بلوز یقه اسکی و یک بوت قهوه ای ست نمود و استایل بی نظیری داشت. از دیگر ترند های سال 2021 می توان به کت و مانتوهای زرد ماکسی یا بلند اشاره نمود که با پوشیدن آن ها می توان روزهای به یاد ماندنی و پرانرژی را تجربه کرد.

با استفاده از این کیف ها که از برترین برندهای دنیا هستند می توان استایل های متفاوتی را تجربه نمود. با این طرز تفکر، می توان هنرمندان آوانگارد را نیز به عنوان گروهی از مردم توصیف کرد که در هنر بصری، ادبیات و فرهنگ اقدام به ارائه ی ایده های تازه و بسیار شگفت انگیز می کنند. در این مرحله ، اشکال مختلف هنری مانند ادبیات و موسیقی نیز متمایز شدند. دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند در زمینه طراحی مد بسیار فعال و پویا و البته با مهارت بالا هستند. ازین طریق بدون تبلیغات اضافی و سنتی میتوانید سایتتان را برای علاثهمندان به مد و فشن قابل دسترس کنید. اگر به فشن شوهای سال 2021 مشاهده کنید می بینید که اکثر مدل ها حداقل چند لباس با طرح چهار خانه به تن دارند و به نوعی استفاده از لباس های چهارخانه در این سال بسیار ترند شده است و طرفداران خاصی دارد.