معرفی بهترین و معروف ترین مجلات مد و فشن دنیا+عکس – مجنه

منظور از لباس های رسمی زنانه آن دسته از لباس هایی است که در مراسمات رسمی بر تن می کنید، از جمله این مراسمات رسمی میتوان به یک قرار کاری مهم، عروسی، قرار ملاقات های رسمی و … در واقع هر خانمی حتما باید ۱ الی ۲ دست لباس رسمی در کشوی کمد های خود داشته باشد، زیرا اینگونه قرارها برای هر کسی پیش می آید. برای مثال ایندو یکی از برندهای مانتو فرم اداری و یونیفرمهای سازمانی است که با وجود فقط 10 سال سابقه، توانسته در زمینه طراحی و تولید لباسهای رسمی و فرم اداری با استانداردهای روز دنیا گامهای بزرگی بردارد. علاوه بر این، این مدل کفشها هیچ وقت از مد نمیروند و به بیشتر لباسهای مجلسی میآیند. پارچه مخملی که از جذاب ترین و چشمگیر ترین پارچه ها برای انواع لباسهای مجلسی است. گاهی برخی از جنس های پارچه ها خیلی زود از مد می افتند و ممکن است چند سال طول بکشد تا دوباره مد شوند.

در واقع هرچه علم و آگاهی شما در این زمینه ها بیشتر باشد خیلی سریعتر و بی نظیر تر از همیشه استایل خود را انتخاب خواهید کرد.نوع لباس پوشیدن شما می تواند کاملا بستگی به مد روز داشته باشد. انتخاب رنگ کت و شلوار و کت و دامن شما هم میتوانند بر اساس سلیقه شما باشد، اگر می خواهید هارمونی رنگ خوبی در استایل خود داشته باشید از چرخه رنگ ها کمک بگیرید. در صنعت فشن استیتمنت راز های پنهان و پیام های غیر مستقیم یک استایل است که توسط طراحش معرفی می شود. در سایت تهران لوکس انواع مطالب معتبر در زمینه مد و فشن از مجلات و مقالات خارجی ترجمه شده و در سایت درج شده است. سایت چی بپوشم در ابتدا محتوا محور بوده و در حال حاظر فراتر از یک فروشگاه اینترنتی عمل میکند، این سایت به عنوان یک جستجوگر حرفه ای و تخصصی در زمینه مد بهترین مدل لباس مردانه، بهترین مدل لباس زنانه و بچه گانه را به شما پیشنهاد میدهد.

امروزه فروشگاه های آنلاین بسیار زیادی تصاویر با کیفیت لباس مجلسی ها را در سایت های خود قرار داده اند و شما حتی می توانید به صورت آنلاین به سادگی مد روز لباس دخترانه مدنظر خود را خریداری کنید. اما می خواهیم بدانیم که چه نوع لباس مجلسی خریداری کنیم که به این زودی ها از مد نیفتد؟ کت واک (Catwalk) به چه معناست؟ کت و شلوار از آن دسته از لباس هایی است که از زمان قدیم تا به امروز مد بوده است و اینگونه ست ها به این آسانی ها از مد نمی افتند زیرا طرفداران بسیار زیادی دارند.

گاهی افراد تنها به کت و مانتو و شلوار خود اهمیت میدهند و توجه ویژهای به شال و روسری خود ندارند و همین موضوع باعث میشود تا استایل آنها جالب نشود. یعنی هر ساله تنها دو نسخه از این مجله منتشر میشود و مخاطبین این مجله ماهها برای انتشار آن صبر میکنند. در نهایت چیزی که سبب موفقیت یک برند میشود خود برند نیست بلکه مصرف کنندگان و طرفداران آن سبب این موفقیت هستند. البته برخی از پارچه ها هم به این راحتی ها از مد نمی افتند، پارچههایی مانند پارچه گیپور و پارچه حریر و ساتن مناسب ترین پارچه ها برای لباس مجلسی هستند زیرا این نوع پارچه ها برای بیشتر لباس های مجلسی کاربرد دارند و به این راحتی ها هم از مد نمیافتند زیرا این پارچه ها دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و ترکیب آنها با یکدیگر بسیار شگفت انگیز است.