مروری بر تحولات مد و فشن از سال 2022 تا کنون

در ابتدای دهه ۸۰ آن کارگاه با هدفگذاریهای بلند مدت و اندیشمندانه، تبدیل به یک شرکت صنعتی و کسب و کاری خانوادگی شد. سپس با خرید ماشین دوخت، از پارچههای ایرانی استفاده کرد و شرکتی خارجی به نام ولکو نیز حاضر به سرمایهگذاری و انتقال فناوری به ایران شد. اولین کیف غیررسمی هرمس که کاملاً به عنوان لوازم اضافی سواری آنها طراحی شده بود ، برای حمل زین تبلیغ شد. از سوی دیگر حتی کمپانیهای بزرگتر مثل فیس بوک و مایکروسافت تلاش کردند با تغییر نام وارد این دنیای جدید شوند که این از تبعات ورود به عرصه جدید مبادلات بود. چه به لباسهای مد روز نیاز داشته باشید و چه تنها به دنبال الهام گرفتن از جدیدترین های مد و استریت استایلها باشید ما در این پست جدیدترین ترندها در سال ۲۰۲۰ را معرفی کرده ایم با ما همراه باشید. به نظر میرسد برای زمستان سال ۲۰۲۰ بوتها و چکمههای زمخت و بزرگ با پاشنه و لژهای بزرگ و پهن که در اصطلاح تخصصی مد و استایل به آنها «چانکی بوت» گفته میشود حسابی محبوب و ترند شوند.

دلیل این محبوبیت علاوه بر راحتی، امکان ست کردن با هر نوع لباس و استایلی بود. علاوه بر این موضوع چند نکتههای دیگری هم هستند که کسی بهصراحت و رایگان برای ما نمیگوید و در ورکشاپهای مد و فشن هم خبری از این نکتهها نیست؛ اما در ادامه این مطلب، میتوانیم خلاصهای از این نکات مهم را مرور کنیم. صنعت مد در سالهای آینده، شاهد مقادیر زیادی نوآوری خواهد بود زیرا فناوری جدید و تغییر روند مشتری و تقاضا باعث تغییر صنعت می شود و به دنبال آن نیاز به راهاندازی برند مد و فشن افزایش پیدا میکند و کسب و کارهای جدید ظهور پیدا میکنند.روندهای مد و فشن نیز خود ساده تر از قبل می شوند و احتمالا قدیمیترین برندها با ایجاد برخی تغییرات به کار خود ادامه میدهند.

اگر لباسی که انتخاب کردیم و پسندیدیم باکیفیت تر از لباسهای دیگر بود بهتر است آن را بخریم؛ زیرا کپ قشنگتری بر تن دارند و بهتر از لباسهای ارزان هستند و در مدت طولانیتری میتوانیم از آن لباس انتخاب کنیم. صندل ها و کفش های مربعی به خاطر شکل طراحی مربعی شکلی که دارند پاها را کشیده تر نشان می دهند. به ویژه اگر یک لباس خیلی مهم مثل یک لباس مجلسی خاص را پرو میکنید فراموش نکنید که پیش از پوشیدن آن حتما گن داشته باشید. داشتن یک استایل شخصی به این دلیل کار مهم است که شما با انتخاب استایل برای خود تا ۸۰ درصد شهصیت خودتان را معرفی میکنید. لباسهای مردان در این دوره سادهتر و شکیلتر نسبت به دورههای قبل بود. نمادی ترین موارد کیف Chanel Classic Flap و کت Chanel است.شنل امروز متعلق به آلن و جرارد ورتهایمر ، نوه های پیر ورتهایمر است که از شرکای تجاری گابریل شنل بود.

از جمله دروس آموزشی این دانشگاه طراحی مد متوسط، اصول بازاریابی، شناخت منسوجات، تاریخچه لباس و تصویرسازی میانی برای طراحی خواهد بود. خوش لباسی اصول و قوانینی دارد که با رعایت آنها میتوانید در دسته مردان شیک پوش قرار بگیرید. اما قبل از اینکه به این مرحله از مد برسیم، باید با اصول اولیه آشنا شویم، زیرا همه از چگونگی اسلو فشن و حتی از وجود آن آگاهی ندارند، و اهمیت نمی دهند که چگونه با آن کار کنند. سومبات هاکوپیان، بنیانگذار این شرکت، برند مد و فشن خود را در سال ۱۳۴۹ در تهران تاسیس کرد. خانه مد فرانسه در سال ۱۸۵۴ توسط لویی ویتون تاسیس شد. کیف های زیادی به دنبال آن ساخته شد ، کیف های منحصر به فرد کلی و بیرکین موفق ترین و شاخص ترین محصولات آنها بودند.هرمس به دلیل لوگوی خود که دارای کالسکه و اسب دوک است ، مشهور است.