مروری بر تحولات مد و فشن از سال 2022 تا کنون

تمامی لباسهایی که ما میپوشیم، انتخاب طراحان مد و در واقع صنعت مد برای ما هستند. به علاوه باید به خاطر داشته باشیم که لباسهایی که برای پوشیدن انتخاب میکنیم قسمتی از شخصیت ما را بازگو میکنند و در واقع جایگاه ما را در این دنیای وسیع پررنگ جلوه میدهند. بلیک لایولی به این علت در زمینه صنعت و فشن و مد شناخته شده است که از استایلیست استفاده نمیکند و همه استایل های زیبا و بی نظیرش را خودش انتخاب میکند و این نشان میدهد که تا چه حد این ستاره در زمینه فشن و مد حرفهای است.فقط با یک نگاه به لباس های خاصی که این ستاره زیبا تا به حال پوشیده است می توانید بفهمید که بلیک چقدر میتواند متفاوت و خاص عمل کند. سال 1571، دوران فرمانروایی این ملکه، قانونی به وجود آمد که بر طبق آن، همهی افرادی که سن بالاتر از 7 سال دارند موظف هستند تا یکشنبهی هر هفته کلاه انگلیسی به سر کنند.

افراد با توجه به جایگاهی که در صنعت مد و فشن دارند اغلب استایل خود را تغییر میدهند و معمولا در طول بازههای زمانی مختلف سبک استایل افراد دستخوش تغییرات حداقل جزئی میشود. لباس هایی که هرگز از مد نمی افتند و فاقد هر گونه زرق و برقی می باشند، همیشه کارایی دارند و از رنگ های خنثی بیشترین بهره را می برند. ممکن است برخی به آن کمتر اهمیت دهند و برخی دیگر همه روزه درگیر این انتخابها و تازههای این صنعت باشند، اما به هیچوجه نمیتوان حضور و دخالت آن را در زندگی روزمره انکار کرد. اکثر خانمها عاشق زرق و برق و جذابیت الماس هستند اما در این میان به طور کل سنگهای قیمتی همواره مورد توجه و علاقهی افراد قرار گرفتهاند. خوش لباسی اصول و قوانینی دارد که با رعایت آنها میتوانید در دسته مردان شیک پوش قرار بگیرید. نکتهی جالب دیگری که در مورد این لباس عروس وجود دارد این است که با 9 هزار و نهصد و نود و نه رز قرمز مخملی دنبالهی این لباس پوشیده شده بود.

البته این قانون مدتهاست که از بین رفته، اما با این وجود این سبک کلاه هنوز هم جزء لباسهای رسمی به شمار میآیند و معمولا برای مراسمهای رسمی نظیر: اسب سواری، مهمانیهای در باغ و حتی مجالس عروسی مورد استفاده قرار میگیرند! جشنواره بین المللی مد و لباس فجر که چهار سال است برگزار می شود، با وجود شرکت 200 بنگاه فعال اقتصادی کم رمق است و هنوز نتوانسته مد و صنعت داخلی را در جایگاهی مناسب بنشاند. در ادامه سعی کردهایم حقایقی جالب در مورد این صنعت بی انتها را با شما در میان بگذاریم، پس اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به اهمیت دنیای مد و فشن در زندگی خود پی بردهاید، قطعا دانستن تاریخچه و حقایقی چند از آن برایتان جالب خواهد بود! زمان هر ران وی بسته به اینکه طراح چگونه میخواهد کار کند بستگی دارد و معمولا این زمان بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است.

برای این کار عموما پیشنهاد می شود که افراد برتر در حوزه فعالیت خود را شناسایی کند. خواهر بزرگتر, خواهران حدید میتواند در یک لحظه ترند های مد و فشن را زیر و رو کند و هیچکس هم نمیتواند این مسئله را انکار کند. آن طور که این نشریه گزارش داده، «حجاب» به کسب و کاری پرسود در آن سوی مرزها تبدیل شده است. اکونومیست می نویسد: «مهم ترین نکته در مورد بازار مسلمانان در بریتانیا این است که زنان اصلی ترین بخش آن را تشکیل می دهند. فشن اسلامی، مد این روزهای اروپاست. اما جالب ترین گزارش درباره صنعت فشن به تازگی توسط نشریه معتبر اکونومیست منتشر شده است. جست و جو برای یافتن آمار و ارقامی درباره این صنعت در ایران به نتیجه ای نمی رسد. این استایل با پیراهن هایی همراه با کلمات تنفر و تحریک آمیز همراه است.