مروری بر تحولات مد و فشن از سال 2022 تا کنون

نکته قابل توجه این است که بخشی از جنبش مثبت و تحول ساز باشید، بنابراین از برندها و طراحانی که به محیط زیست اهمیت می دهند، دستمزد عادلانه پرداخت می کنند و محصولات واقعی مد که ماندگار هستند را تولید می نمایند، پشتیبانی کنید. استفاده از انواع کمربندها که این استایل را تثبیت میکردند نیز موجب ترند شدن کمربندهای رنگارنگ و کمربندهای ضخیم شد. البته گاهی نیز ممکن است افراد یک جامعه از چیزهایی که مد و ترند می شوند خیلی استقبال نکنند و بگونه ای ضد فشن باشند؛ اما جالب است بدانید که حتی همین افراد نیز در اصل به نوعی از یک نوع Fashion استفاده می کنند؛ فقط به احتمال زیاد استایل فشن مورد استفاده آن ها تاریخ انقضایش گذشته باشد. در کل می توان گفت ما طبق آخرین مد پیش می رویم وقتی از مد جدید پیروی کنیم باعث می شود مد پیشین به تدریج افت کرده و به نوعی از بین می رود؛ علت آن است که هر لحظه تعداد بیشتری از افراد تمایل دارند از آن پیروی کنند و بعد از گذشت زمان مد مورد نظر به صورت یک امر عادیدر می آید ، اپدیمی می شود و مجددا انسان ها به دنبال مد جدید تر می باشند.

این شلوار ها فرم نسبتا گشادی دارند و برای اکثر استایل و تیپ ها مناسب است. بنابراین برندهایی وجود دارند که توان عملیاتی را برای تولید بالاتر نیز هدف قرار می دهند. اسلو فشن یک تلاش آگاهانه برای دور شدن از مصرف گرایی بیش از حد است که صنعت مد را از طریق تغییر رفتار مصرف کننده ترغیب می کند تا صنعت را به پذیرش پایداری و تولید مد با کیفیت بالا وادار نماید. نکته این است که شما دیگر نمی توانید از مسائل و موضوعات توسعه پایدار چشم پوشی کنید و امیدوار باشید تا دیگران آن را برطرف نمایند، زیرا مشکل اساسی به ناآگاهی ما در مورد مصرف روزافزون منابع کمیاب و طبیعی بر می گردد. 17 تا 20 درصد از آلودگی آبهای صنعتی ناشی از رنگرزی نساجی و عمل آوری نهایی پارچه است. کافی بود یک شال یا پارچه را انتخاب کنید و به نوعی آن را به بالا تنه ببندید تا بدنتان را پوشش دهد.

سینمای اجتماعی ایران در حقیقت شاخهای از سینمای واقع گراست که به معضلات حالِ جامعه ایران میپردازد؛ سینمایی که تخیل در آن جایی نداشته و با رویکرد روایی و تکنیکهای سینمای مستند، برخوردار از یک کنشگر اصلی یا قهرمان، همسطح با محیط و جامعه داستانگویی میکند. اسلو فشن بر اساس اصول مصرف گرایی آگاهانه، پایداری و شفافیت زیست محیطی، با طراحی و روش های تولیدی که از استانداردهای اخلاقی بالا حمایت می کند، پایه گذاری شده است. آقایان شیک پوش در استایل و ظاهر خود به تمام جرییات از جمله اصول ست کردن لباس مردانه در رنگ ها و سبک های مختلف توجه میکند و از آخرین متد های مد و فشن در تیپ و ظاهر خود غافل نمی شوند . یکی از چشمگیرترین ترندها در سالهای اخیر، ظهور کفشهای شفاف بودند. اصطلاحات زیادی در صنعت پوشاک، مد و فشن وجود دارد که بعضا بدلیل نا آگاهی، خیلی از افراد آنها را با هم اشتباه میگیرند و یا آنها را یکی میدانند.

مد یکی از عظیم ترین صنایع جهان و به تبع یکی از بزرگترین آلاینده های کره زمین (همراه با نفت و کشاورزی) است. استایل کابوی با گذشت زمان و مهاجرت از یک منطقه به منطقه ی دیگر دچار تهولات زیادی شده است اما خصایص اصلی آن پیراهن چهارخانه، شلوار جین، کت جیر و البته اکسسوری های چرمی مانند کت و کلاه هستند. حالا که همه چیز در نظر گرفته شد، آیا هنوز هم کسی معتقد است که شرکت هایی مانند Boohoo می توانند لباس های زنانه را با قیمت 5 یورو تحویل دهند و بدون درگیر شدن در یک بازی ناپاک به سود برسند؟ صرف نظر از همه زباله های زیست محیطی تولیده شده به وسیله دور انداختن الیاف مصنوعی غیر قابل تجزیه که اکنون میلیون ها تن در سال برآورد می گردند، لباس هایی که تنها با هدف ذخیره کردن خریداری می شوند، نمونه بارز مصرف گرایی بی پروا و اسراف بیش از حد به شمار می آیند، بنابراین اگر بخواهیم پیشرفت کنیم و به موفقیت برسیم، باید این عادت ها محدود و اصلاح شوند.