مروری بر تحولات مد و فشن از سال 2022 تا کنون

این استایل شامل وسایل ریز و درشت عروسکی، روسری های ناز، جوراب های چاپی، کاپشن ها و یقه های بسیار زیبا را شامل می شود. کاپشن ها در این طرح با رنگ های متالیک، تی شرت هایی با شعار های متفاوت ، چکمه و جوراب های ساق بلند از ویژگی های بارز این طرح محسوب می شود. جوراب های ساق بلند، جلیقه های چرمی، چکمه های مشکیه طرح دار، شلوار مشکی تنگ، لباس هایی با رنگ مشکی، همراه با موهای بنفش، از دیگر ویژگی های این طرح است. مقدمه مترجم: پیش از این، لباس خریدن رویدادی بود که همیشه انجام نمیشد، به طور مثال چند بار در سال اتفاق میافتاد؛ مثلاً بخاطر تغییر فصل یا آن زمانی که ما قد کشیده بودیم و لباسها دیگر اندازهمان نبود. اگه چند سال دیگه هم اون کت چرمی رو نگه داری، دوباره مد میشه! خانه مد فرانسه در سال ۱۸۵۴ توسط لویی ویتون تاسیس شد.

در حال حاضر و با تمام مواری که در بالا ذکر شد، همه ما متوجه شدیم که مد چیست؟ تمام کلیشه ها را فراموش کنید و فقط سعی کنید که در نظر دیگران زیبا به نظر برسید. فقط نکته ای که در رابطه با این لباس ها وجود دارد این است که این طرح ها از ظرافت خاصی برخوردار است. مهم ترین نکته ای که در رابطه با استایل راک وجود دارد این است که رنگ تیره از ویژگی های بارز این طرح محسوب می شود که نه تنها در نوع پوشش، بلکه در لوازم آرایش هم استفاده می شود. در دوره کنونی با شکلگیری شاخه ها و زیرشاخه های مختلف مد شاهد رشد فزاینده این حوزه ایم و طراحی لباس به عنوان یکی از رشته های مهم و اصلی مد، در مسیر شکوفایی خود است و روز به روز بهتر و گسترده تر می شود.

هزینه تحصیل در رشته های هنر بسته به نوع رشته و دانشگاه متغیر است ولی به طور کلی باید گفت هزینه تحصیل در دانشگاه های کشور انگلستان با توجه به کوتاه تر بودن طول دوره های تحصیلی نسبت به سایر کشورها مقرون به صرفه تر است. این سبک در واقع یکی از استایل های قدیمی به حساب می آید که یاد آور گذشته می باشد ولی در زمان حال هم مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از آیکانیکترین استایلهای این دهه که بسیار ماندگار شده است، لباسهای سر تا پا جین بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک است. این سبک در نوع خیابانی برای ژاپنی ها محسوب می شود که در سر تا سر جهان، این مد پذیرفته شده و آن را بر تن می کنند. اینکه ما در چه زمانی چه لباسی را میپوشیم به بقیه این امکان را میدهد که بتوانند مارا به طور دقیق و موشکفانه ای قضاوت کنند.

افراد مشهور به خصوص سلبریتی ها، از این طرح ها در جشن های خود استفاده می کنند. طراحی مد (Fashion Designing) را میتوان به سادگی به عنوان “هنر تولید لباسهای فشن” توصیف کرد؛ اما مانند هرچیز دیگری، طراحی مد نیز در طول زمان تغییر کرده و مفهوم متفاوتی به خود گرفته است. این قوانین کمک شایانی به ما می کنند تا بتوایم بهترین انتخاب ها را برای شیک پوش بودن بگیریم. در این مد و فشن از لباس هایی مثل دامن کوتاه و تی شرت هایی با شخصیت های کارتونی که بر روی آنها حک شده است را بر تن می کنند. این گونه لباس ها که لباس های تابستانی و کروز هم گفته می شود در واقع چیزی است که شما در تابستان بر تن می کنید یا زمانی که می خواهید به مسافرت و تفریح بروید، مناسب است. اما این یک حقیقت است که شما معمولا به آن تا زمان خرید کردن توجه نمی کنید که ویترین های تمامی مغازه های سطح شهر ، نوع پوشش مردمان آن شهر ، جلد مجلات یا پوشش سلبریتی ها و بازیگران تبلیغات تلوزیونی همگی از یک مُد یا سبک پوشش تبعیت میکنند.