مد Mode فشن استایل ترند و تعریف و تفاوت آنها – مد-فشن-استایل-زیبایی-روانشناسی

ایدههای بکار رفته در شوهای لباس یا عناصر مشهور فرهنگی را به عنوان نمونه در نظر میگیرند و با سرعت سرسام آوری به لباسهایی تبدیل میکنند تا در فروشگاههای خیابانهای تجاری معروف، تقاضای مصرفکنندگان را برآورده کنند. تحول دیجیتالی در عرصه مد وسیله ای است که از طریق آن می توان به برگزاری فشن شو ها محافظت از نام تجاری و محیط و شهرت طراحانش در یک محیط نا امن و پیچیده محافظت کرد. فشن شو به چه معنی است؟ صنعت مد یکی از زمینه های چالش بر انگیز است که تحت تاثیر عدم اطمینان اقتصاد جهانی و روندهای متمایز و تغییرات صنعتی مسیری رو به جلو را طی می کند. در صنعت مد از خرده فروشی های تخفیف جهانی گرفته تا مارک های لوکس انحصاری بخش قابل توجهی از اقتصاد جهانی را هدایت می کند. مد دیجیتال همجنین تعامل بین فناوری دیجیتال و مد را برقرار می کند.

رشد و توانمندی در استفاده از فناوری های دیجیتالی باعث شده است که شرکت ها بتوانند تعامل کرده و بر یکدیگر تاثیر بگذارند. همچنین در دسترس بودن داده های بزرگ تجزیه و تحلیل می تواند توسط شرکت های مد، به طور استراتژیک مورد استفاده قرار بگیرد تا تجربه مشتری را متناسب با سلیقه طراح هماهنگ سازد. کلماتی مانند مد، کوتور، ژرسه و مانتو که روزانه آنها را میشنویم اصالتی فرانسوی دارند. 2. ICT نوع فناوری که برای بازاریابی توزیع و فروش و خرید آنلاین به کار می رود. یک تغییر کامل در فرهنگ سازمانی که مصرف کننده را سرلوحه کار خود قرار می دهد. صنعت مد در حال تغییر در مقیاس بزرگ است که در نتیجه مستقیم رشد تکنولوژی و تاثیر آن بر رفتار مصرف کنندگانش می باشد.

برای روی دادن هرگونه تحولات معنی دار و حفظ کردن آنها، باید تغییر به تدریج پیش بیاید. به صورت کلی باید دانش خود را در این حوزه بروز نگه دارید تا بتوانید پیشرفت نمایید. در دنیای افزایش پیجیدگی و نوسان، صاحبین برندها باید اهداف و عملیات برنامه رشد خود را با خطرات استراتژیکی که با آن روبرو هستند متعادل کنند. حتی با رشد رسانه های اجتماعی و تأثیر سلبریتیها و بلاگرها هم چنان مجلات فیزیکی جایگاه ویژه ای دارند. البته مجلات هم مثل همه ما خودشون رو با تکنولوژی همگام کردند و در شبکه های اجتماعی نقش پررنگی دارند. امروزه در دنیای مد مانند بسیاری از شاخه های هنری دیگر شاهد ورود تکنیک های خلاقانه از طریق تکنولوژی را شاهد هستیم. همانگونه که در دهه گذشته و با ترویج و اشاعه بیشتر مد و مدگرایی در کشور شاهد از بین رفتن بسیاری از تولیدات داخلی، به دلیل عدم استقبال و به تبع آن بروز پدیده دیگری به نام بیکاری بوده ایم.

در میان بسیاری ازتکنیک های موجود برای طراحان مد و مدل سازی می توان به چاپ دیجیتال پارچه اشاره کرد. و این امر سبب شده تا مختصات میان رشته ای صنعت مد و فشن مرزها را در هم شکند و طیف وسیعی از علاقه مندان به این حوزه را به خود جذب کند. در این مقاله مخصوصا درباره جدیدترین رشته درصنعت مد یعنی دیجیتال فشن و مد دیجیتال صحبت خواهیم کرد و خلاقیتی را که هنرمندان در این حوزه به دنیای مد و فشن وارد کرده اند را از نقطه نظرهای مختلف بررسی می کنیم. سایت دونقطه بهترین سایت مدل مانتو، بهترین سایت مدل لباس مجلسی و بهترین سایت مدل لباس مردانه در کشور است که فعالیت های خود را از سال های اخیر آغاز کرده و توانسته پیشرفت بسزایی در حوزه مد و فشن داشته باشد.