مد Mode فشن استایل ترند و تعریف و تفاوت آنها – مد-فشن-استایل-زیبایی-روانشناسی

این موضوع نه تنها به این برند کمک کرد تا طرفداران وفاداری به دست آورد بلکه باعث شده تا روزبهروز تصمیمگیری برایش آسانتر شود. هنگامیکه به بیشتر دقت نمودم، فقط دادههای خامی بود که هیچ پردازشی روی آن نشده بود و پر واضح بود که دسترنج یک فرد از خروجی یک نرمافزار است و نه کل فضای اینترنت ایران. اما در دنیای مد، به استیج و سکویی که مدل­ها روی آن راه می­روند Runway یا Ramp گفته می­شود. هرگز سعی نکنید از یک روند پیروی نمایید و صرفا برای اینکه بگویید من هم این کار را کردم، جاروجنجال راه بیندازید. این سایت بلاگ خود را در زمینه مد و فشن راه اندازی کرده است و کاربران میتوانند با آخرین مدل های لباس مردانه، لباس زنانه، لباس مجلسی و … افراد حاضر در محل برگزاری رویداد اکثرا دعوت شده اند اما فشن شوهایی وجود دارد که به صورت عمومی برگزار میشوند و افراد بدون دعوت هم میتوانند در آن حضور داشته باشند اما حتما باید از قبل بلیط تهیه کرده باشند.

فرقی نمیکند گوشوارهی بدلی انتخاب کنید یا طلا؛ گوشوارههای میخی با ظرافت خاصی که دارند، از آیتمهای همیشگی دنیای مد و فشن هستند و میتوانند در هر استایلی جا بگیرند و در عین حال دست و پاگیر هم نباشند. با اتمام جنگ و سپری شدن چندین سال از آن و ضرورت از بین بردن فضای افسرده ناشی از تأثیرات روانی جنگ و نیاز مردم به شادی و احساس امنیت، دنیای مد در حوزه لباس وارد عمل شد و دوره نوینی را رقم زد. پس”هنرهای تخیلی” یا “هنرهای خلاق” ، تمایزهای آشنایی بین هنر، علم، صنایع دستی و مد مطرح شد. مصرف کنندگان اسیر یک شگرد بازاریابی ریاکارانه نخواهند شد.

به گفته بکمن : اگر یک محصول برتر نداشته باشید، مصرف کنندگان از برندتان فاصله میگیرند و دیگر مهم نیست که استراتژی برندسازی شخصی ( پرسنال برندینگ ) شما چقدر هوشمندانه، جالب و جذاب باشد. این سوالی است که دائما از طریق ایمیل و یا در جلسات مشاوره برندسازی از ما پرسیده میشود. در این مقاله سعی مینمایم تا اطلاعات جامعی را برای ساختن یک برند شخصی موثر از طریق اطلاعات کارشناسان این صنعت Penchansky و Kelly Framel (مدل و طراح مد) که گردآوری نمودهام، در اختیارتان قرار دهم. این بدان معنا نیست که شما Karl Lagerfeld بعدی باشید ، بلکه فقط نیاز به یک دیدگاه منحصربهفرد دارید تا به هدف خود دست یابید. ابتدا فقط در معماری از این اصطلاح استفاده می شود ولی بعد ها در دیگر رشته های هنری نیز رواج پیدا کرد. نورپردازی این سبک متناسب با سوژه، لوکیشن و ایده ها متغیر است. اما در حقیقت این یک بیانیه ماموریت خارقالعاده است که تمام اعتقادات فرمل را متبلور میسازد.

چون مد در درجه اول یک زبان بصری خود بیانگری است، بنابراین نحوه پوشیدن لباس تاکیدی بر شخصیت شما دارد و هویت شما را مشخص می کند. خلق یک برند امری مهم است، چرا که سبب گسترش تفکرات شخصی و نقطه نظرات شما خواهد بود. بکمن توصیه میکند ؛ زمانی را برای فکر کردن به اینکه چه چیزی برایتان مهم است، چه چیزی شما را جذب میکند و چه میخواهید بگویید اختصاص دهید. این طور که پیداست هنوز کسی قصد برکنار کردن این ترند از جهان مد را ندارد. تنها داشتن یک برند شخصی میتواند کلید موفقیت در این صنعت باشد. در سال گذشته، برند لباس Marine Layer یک برنامه جدید به نام Re-Spun (باز-چرخ) را معرّفی کرد،؛ یک برنامهٔ انقلابی بازیافت که به تیشرتهای قدیمی شما زندگی تازهای میدهد. به استایل هایی که به صورت خلاقانه با هدف شکستن کلیشه ها و پا گذاشتن به دنیایی جدید و مبتکرانه ابداع می شود.