مد یک کلمه فرانسوی است

اما برای این که بهترین خرید را در تخفیفها داشته باشید، لازم است از قبل بدانید دقیقا دنبال چه هستید و آنچه که انتخاب میکنید چقدر برایتان کارایی دارد. ترندهای مد همیشگی نیستند و بعد از مدتی کاملا از چرخهی فشن خارج میشوند؛ اما به طور کلی اگر به دنبال راهی هستید تا استایل به روزتر، جذابتر و مدرنتری داشته باشید، دنبال کردن ترندهای فشن و رعایت برخی نکات حتما در این مورد به شما کمک خواهد کرد. لباس هایی راحت و ساده که الهام گرفته شده از لباس آقایان می باشد و مختص خانم هایی است که می خواهند مانند آقایان لباس بپوشند و کاملا از استایل خانم ها دور باشند. این اصطلاح مربوط به رنگ های یک استایل می باشد و به معنای استفاده از رنگ های کاملا متضاد در کنار یکدیگر که تفاوت شدید آنها بدیهی باشد می گویند. اما همین لباسهای ساده و زیبا باعث جلب توجه همسر فتحعلی شاه شد و این موضوع آغازی برای ورود مد به ایران بود.

اگر لباسهای یک برند با سلیقهی شما متناسب است به آن وفادار بمانید، چون احتمالا تمام مجموعههای آیندهی آن برند هم مناسب شما خواهد بود! اولین کسانی که با این صنعت روبه رو شدند درباریان و دانشجویانی بودند که برای تحصیل به غرب سفر می کردند. مد در این دنیای مدرن بسیار مورد نیاز است، زیرا ما باید خود را با فرهنگ رو به رشد و ویژگی های مد بروز نماییم. آرت دکو سبکی مدرن به حساب می آید و وسایلی که در آن استفاده می شود اغلب گران قیمت و لاکچری است. ما می توانیم فوق مدرن باشیم اما از سوی دیگر نیز می دانیم هنگام رفتن به مکان خاصی دقیقاً چه چیزی بپوشیم.

به منظور پیگیری روندهای فعلی، خریداران به خرید مکرر تشویق می شوند. در حالی که مد سنتی فقط دو فصل را برای جابجایی تغییرات فصلی آب و هوا در اختیار داشت، مد امروز تا 52 فصل خرد در سال را نشان می دهد. طرح پلنگی خیلی ساده هر استایلی را گرانقیمتتر و خاصتر نشان میدهد. از سویی دیگر، استایل، همان شیوهی خاص هر فرد برای بیان خودش است. شاید با دیدن فشن شوها و کتواکها، لباسها و استایل مدلها کمی به نظرتان مسخره و خندهدار به نظر برسد؛ اما دلیل استایلهای عجیب و غریب، نشان دادن قدرت در طراحی و دوخت هر برند است.

سبکی از پوشش است که نشان دهنده خاصیت های ظاهری لباس و موقعیت اجتماعی افراد است. به همین دلیل لباسی انتخاب کنید که نشان دهنده عقاید و باورهای شما باشد و در عین حال حس خوبی در شما ایجاد کند. مد این است که سعی کنید جدیدترین سبک ها را در لباس، لوازم جانبی و چیزهای مربوط به آنها امتحان کنید. برای این که انتخاب مطمئنی داشته باشید، میتوانید یک رنگ خنثی مثل خاکستری را با یک رنگ درخشان مثل زرد ترکیب کنید. اور سایز ها برای افرادی که اندام لاغری دارند نیز مناسب است. برای بیان استایل هایی به کار می رود که می خواهند مد روز را به چالش بکشند ، حالت عجیب و غریبی دارند و از ترند های اطاعت نمی کنند و تلاش می کنند تا با اهمیت مد و فشن در زندگی مردم مبارزه کنند. مد و فشن آن چیزی است که شما را در جامعه امروزی بیشتر نمایان می کند و اینگونه است که مردم شما را در مورد جایگاهتان در دنیای مد قضاوت می کنند.