مد سریع یا فست فشن چیست ؟

لوازم جانبی اجزای حیاتی یک لباس بودند، کلاه، دستکش و کیف کلاچ مورد استفاده قرار گرفت. بابلیس یکی از لوازم ضروری در آرایش مو این دهه بود. در دهه 1930 به سلامتی و زیبایی اهمیت زیادی داده میشد و مثلا در بریتانیا اتحادیهای برای بهداشت و زیبایی زنان با شعار “حرکت، زندگی است” شروع به کار کرده بود. به عنوان فردي كه در انگلستان در زمينه توليد پايدار و سبز مدرس دانشگاهرهستيد چقدر ساتينيبيليتي را در صنعت مد و فشن مهم مي دانيد؟ در واقع می توان این اصطلاح را این گونه بیان کرد که استیتمنت توضیحات طراح از هنری که ساخته است می باشد.

ترنچ کت همان بارانیست که در فصل پاییز و زمستان کاربرد زیادی دارد ، ترنچ کت ها به دلیل جنسی که دارند بهترین انتخاب برای فصول بارانی هستند. با این کار زمانی که نوبت به نمایش لباس های اصلی می رسد، بینندگان آنها را بسیار زیباتر خواهند دید. اینستاگرام یک پلتفرم به شدّت بصری است که این امر به برندهای مد و فشن خلاقیّت و انعطاف لازم برای به فروش گذاشتن یک سبک زندگی، و نه تنها یک «سلیقه» را میدهد. مادلین ویونت از مبتکران اولیه برش مورب (bias cut) بود که در دهه ۳۰ میلادی به روش بسیار محبوبی در برش لباس تبدیل شد. لباس زنان این دهه به گونهای طراحی شدند که منحنی های طبیعی بدن زن را برجسته میکردند، خط کمر به جای طبیعی خود بازگشت، تأکید اندکی بر بالاتنه بود. شیاپارلی شانه های برجسته و پهن، برش های جسورانه و استفاده از زیپ را به دنیای مد آورد.

هنر دکو Deco دچار انقلاب شد و به تمام کشورها رسید و پارچههای توری به همراه کلاههای نمدین و بی لبه به مد روز تبدیل شدند. استفاده از پارچههای طرحدار، گل و خال خالی، و سایه های آبی، قرمز، صورتی، سبز و نخودی در لباسهای زنانه بیشتر دیده میشد. سبیل بیشتر در میان مردان مسن رایج بود. مد مردان این دهه نیز مانند زنان تحت تاثیر سینما بود. موی اغلب مردان کوتاه و طبیعی بود و با فرقی کج به یک طرف شانه میزدند. بطور سنتی خریداران فروشگاههای عمده فروش برای خرید و سفارش محصولات و طرح های ماه آینده به این اجراها می آیند اما ویراستاران از آن برای پیش بینی مد و ترند بهره میبرند تا در ۶ماه اینده ایده هایی را برای مقاله و مجلات مد خلق کنند.

معمولا پسران در دهه ۱۹۳۰ ژاکت یا جلیقه را روی پیراهن های نخی می پوشیدند. شلوار کوتاه و پیراهن نخی و در پسران بزرگتر کت و شلوارهای پشمی رایج بود. لباس های ملوانی به ویژه برای پسران جوان به عنوان یک سبک محبوب شناخته می شود. با داشتن اعتماد به نفس نگرشتان به زندگی دگرگون خواهد شد و سعی می کنید همیشه زیبا به نظر برسید. از نظر دانش زبان نیز، اگر قصد تحصیل در کورسهای انگلیسی را دارید، به مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 نیاز دارید و اگر رشته مورد نظر شما به زبان آلمانی ارائه میشود، باید حداقل مدرک B2 آلمانی را داشته باشید. از مهمترین تاثیرات این انجمنها توجه بیشتر به ورزش بهعنوان یک نیاز ضروری بود.