مد سریع یا فست فشن چیست ؟

اگر توانایی خرید لباس های متفاوت را ندارید و می خواهید تغییری در آنها ایجاد کنید، به کار بردن اکسسوری گزینه مناسبی است که می توان به گردنبند، انگشتر و کیف و کفش های زنانه اشاره کرد. اما با پیشرفت صنعت تولیدات پارچه و روی کار آمدن دستگاههای جدید برای سرعت بخشیدن به تولید پوشاک و کیف و کفش، تحولات مد و فشن نیز سرعت یافت. برای همیشه به روز بودن همان طور که پیش از این نیز در این مقاله گفته شد لازم نیست هزینههای بالایی پرداخت کرد. از سویی دیگر، استایل، همان شیوهی خاص هر فرد برای بیان خودش است. همان طور کـه تا اینجای مطلب مشاهده کردید، دراین استایل زیبا و شیک حرف اول و آخر را لباسهاي ساده و تک رنگ میزنند.

امروزه Fashionتبدیل به یکی از صنایع بزرگ کشورهای جهان اول شده است که کارها و طراحی های خود را به کشورهای جهان سومی صادر می کنند. می گوید: «می خواهم یکی از مانتوهایی که روی آن ها انگلیسی نوشته شده، بخرم. با تعجب بر می گردد، پسر نوجوان را ورانداز می کند و با خنده از تیپ او برای همراهانش توضیح می دهد.تقریبا تمام فروشگاه های این پاساژ که لباس های زنانه می فروشند، یکی دو مانکن را برعکس در ویترین هایشان چیده اند تا به جای طرح جلوی مانتو، طرح پشت آن به چشم آید. دو پسر جوان با قمقمه هایی در دست در پاساژ دور می زنند.

چند خانم میان سال بی تفاوت از کنارشان رد می شوند. استایل مینیمال زنانه و مردانه یک استایل کاربردی اسـت کـه هم باعث صرفه جویی شـما در وقت و هزینههایتان میشود و هم زیبایی و تفاوت را بـه شـما هدیه می دهد. به عبارت دیگر اگر لباسی خرید کردید که با کیفیت است، مسلما دوخت بهتر و تن خور مناسبتری خواهد داشت؛ در نتیجه استایل زیباتری از شما به نمایش میگذارد. بازار لباس ایران این روزها حال خوبی ندارد و با به بازار آمدن لباس ها و مانتوهای کویین و استقبال خانم ها از این لباس ها حرفی برای گفتن باقی نمی ماند.بازار فشن و لباس ایران به کجا می رود؟ لازم است به این نکته اشاره نماییم که این اصطلاح برای انواع مد کاربرد دارد ولی ما در اینجا فقط به نمایش مد «لباس» میپردازیم.

نکته مهم برای خانمهایي کـه پیرو استایل مینیمال هستند نحوهي آرایش و مدل مو اسـت. استایل مینیمال،مناسب زنان است یا مردان؟ ترکیب بندی در عکاسی مد هم بسیار مهم و به عنوان راهنمایی در مسیر خلق عکسهای پویا و هدفمند است. این بدین معناست کـه هم خانمها و هم آقایان می توانند از این استایل بهره ببرند و کمی کاربردیتر بـه کمد لباسشان نگاه کنند. برای رسیدن به نتایج عالی لازم است عکاس و میک آپ آرتیست تعامل نزدیکی با هم داشته باشند. او در ادامه تصریح کرد: سال 2022 نقطه عطفی برای بیزینس های جدید است و در این میان پدیده متاورس نقش آفرینی سرنوشت سازی در تعامل فروش حضوری و آنلاین به صورت توامان ایفا خواهد کرد که بازیگران این فضای جدید با کالاهای به روزتری وارد میدان خواهند شد.