فشن شو یا شو لباس چیست؟

شاید تصور کنید که طراحی مد، حرفه و مهارتی ساده است، اما اینطور نیست. شما لزوما شاید یک هنرمند بزرگ نباشید، اما باید مهارت های خاصی برای ترکیب رنگ ها، تنالیته ها و سایه ها داشته باشید. پرفورمنس و چیدمان صوتی مذکور برای یست موسیقی دان طراحی شد که هر کدام هنگام اجرا سوت های مخصوصی به دست داشتند و در برابر پایه های نت ایستاده بودند. یکی از پروژه های اخیر استودیو ارتا، سمفونی برای حیوانات وحشی غایب است که در نتیجه ورک شاپ شش ماهه با فارغ التحصیلان دانشگاه هنر لندن، در سال ۲۰۱۴ در آلبرتای کانادا اجرا شد.

لباس های اجرا کنندگان، کت و شلواری از جنس نمد پتوهای ارتشی بود، همان نمدی بود که جوزف بویز در کت و شلورای، پیانو و دیگر آثار خود استفاده می کرد. هر ساله مدل های جدیدی از انواع لباس ها مانند لباس مجلسی، مانت، لباس ورزشی و … این روزها کلمه مد در هر فرهنگی وجود دارد. هفته مد پاریس یکی از مشهورترین نمایش های مد در جهان است و هر ساله دو بار در فوریه و سپتامبر برگزار می شود. لباس های کاستوم لباس های فانتزی می باشد که بر اساس یک داستان یا یک سبک خاص طراحی و دوخته می شوند.

یک شومیز سفید و سادهی زنانه به راحتی به یک شلوار جین ظاهری درخشان میدهد و باعث میشود یک دامن ساده، کلاسیک و خاص به نظر برسد. اگر می خواهید استایلی خاص و زیبا داشته باشید می توانید در این فصل از لباس های کرم رنگ با دامن های چرمی و یا بیلرسوت های زیبا استفاده کنید و هارمونی خاصی در میان آن ها ایجاد نمایید. فقط با یک نگاه به استایل های این دختر زیبا می توانید بفهمید که تا چه حد جیجی در زمینه ترکیب و انتخاب لباس ها حرفهای و خوب عمل می کند و مسلماً طبیعی است که بقیه نیز بخواهند از او پیروی کنند. البته بعضی از افراد هم در این میان وجود دارند که به شدت از مد روز و مدگرایی دوری می کنند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا سبک لباس پوشیدن خود را همانند مد روز عملی کنند تا جذاب تر و شیک تر از همیشه به نظر برسند.

بسیاری از این سخنان حالت پند و نصیحت دارند و بسیاری نیز درباره خود این طراحان مد و تفکرات آنها و از همه مهمتر نوع نگاهشان به دنیای مد و لباس است. گویی با ورود به قرن جدید آزادی طلبی در نوع پوشش با سرکشی عجیبی رو به شده بود. به طور کلی همه ما می دانیم که مدل و استایل لباس پوشیدن افراد معروف در نوع لباس پوشیدن ما هم تاثیر گذار است. چون مد در درجه اول یک زبان بصری خود بیانگری است، بنابراین نحوه پوشیدن لباس تاکیدی بر شخصیت شما دارد و هویت شما را مشخص می کند. این سمفونی چهارده دقیقه ای قطعه ای از میحط زیست، صدای آن و گونه های مختلف جاندارانش را که در معرض نابودی هستند، به شهر نزدیک می کند. از تاثیر و اهمیت کایلی جنر روی صنعت مد فقط همین حد میتوان گفت که به محض اینکه این مدل جوان عکس تولد ۲۱ سالگی اش را در اینترنت قرار داد لباسی که به تن داشت در عرض چند ثانیه فروش رفت و همچنین سایتی که آن را می فروخت به خاطر هجوم مشتری ها از دسترس خارج شد.