فشن شو یا شو لباس چیست؟

به لطف فناوری، عکس ها هرروز بهتر از قبل شدند. رویکرد هر چه بیشتر بهتر «کوکو شانل» (COCO Chanel)، که از طراحان معروف دنیای مد و لباس است، هنوز هم در دنیای فشن کاربرد دارد. این کار کمک میکند به راحتی تشخیص دهید کدام مدل لباس با آنچه که از قبل دارید همخوانی خوبی دارد و همچنین به شما یادآوری میکند که کدام مدلها را هیچ گاه نمیپوشید. زمانی که صحبت از مدل لباس زنان مسلمانان به میان میآید، اکثرا به یاد لباسهای ساده و رنگهای تیره و مرده میافتیم، اما در چند سال اخیر در صنعت مد و فشن اسلامی تغییرات زیادی ایجاد شده است.

نوعی تاپ و شورت سرهم و چسبان که در انواع مدل ها وجود دارد. کشف استعداد های تازه: مد به دلیل اینکه یک صنعت رقابتی است و طرح ها و روش های تکراری در آن وجود ندارد همیشه از شوق و انگیزه برای طرح های جدید و خلاقانه استقبال می کند. یک فرآیند کاملا طبیعی است که باید خود را با آن بیامیزید و جزیی از آن شوید تا در در نظر همگان زیبا جلوه کنید. فردی که این پوشش را به تن کرده به نظر میرسد از یک قرن بعد سوار ماشین زمان شده و به زمان ما برگشته است! لباس رسمی برای یک شام با جنس ابریشم یا ساتن است. افراد میتوانند از فشن به عنوان راهی برای شناسایی و شناخت نقشهای مختلفی که وجود دارد استفاده کنند. در اين استايل، علاقهاى به وقت گذاشتن براى هماهنگى و ست كردن لباس وجود ندارد، براى همين معمولا در لباس پوشيدن علاقهمندان به اين سبك، هرج و مرج به وضوح ديده ميشود.

عدم استفاده از رنگ؛ در فشن به معنای استفاده از رنگ فقط سیاه یا سفید است. در اصل کلمه «مد» تاثیر این دو نیروی متضاد در درون انسان هاست اما ما انسانها تنها به یکی از این قطب های مخالف عمل می کنیم و به طور کلی می توان گفت به سمتی می رویم که فقط یکی از این دو سر طیف مطرح شده است و دیگری سرکوب می شود. • استفاده از مواد ارزان و کم یا بیکیفیت در تولید لباسها وقتی اتفاق میافتد که لباس فقط پس از چند بار پوشیدن خراب شده و دور ریخته شوند. سعی کنید همیشه کفش خود را با کمربندتان جور کنید، و از پوشیدن لباسهای خیلی تنگ به شدت پرهیز کنید. اصطلاحی در مد و فشن که به سبک لباس پوشیدن مخالف با ترند روز اطلاق می شود؛ بی تفاوتی نسبت به ترند و مد روز. در حقیقت یک نوع بی نظمی که در جهان امروز وجود دارد در این سبک به نمایش گذاشته میشود.

رشتههای دوره کارشناسی مد و فشن آلمان نیز از این قضیه مستثنا نیستند و امکان دریافت بورسیه تحصیلی برای این رشتهها وجود دارد. نوعی لباس مخصوص فصل سرما که بدون آستین است و روی لباس پوشیده می شود و پف دارد. لباس های بدون طرح و ساده و چشم نواز. آوانگارد بودن به معنی شکستن کلیشه ها و پاگذاشتن به دنیایی جدید و خلاقانه در زمینه های مختلف فشن، میک آپ، طراحی منزل و حتی غذا است.هرچیزی که مرزهای نرمال بودن را کنار بزند و از جایگاه خود یک گام فراتر برود در دیکشنری فشن، لیبل آوانگارد را میگیرد. امروزه بسیاری از طراحان مد تلاش میکنند تا برچسب آوانگارد بودن را برای نام، برند یا محصولات خود بگیرند. اگر شما به یک برند خاص یا خلاقیت آن علاقه دارید، اما محصولاتش را نمی پسندید، در مورد طرز فکر خودتان صادق باشید. برند مشهور اینستاگرام Reformation یکی دیگر از برندهای محبوب بین اینستاگرامرها در سال ۲۰۱۸ بود.