فست فشن یا مد پرشتاب چیست؟

شانه های بزرگ و اغراق آمیز رایج شد، انواع آستین های کوتاه پفی، پروانه ای، تنگ و بلند و چین دار ترند شد. معمولاً مانتوهایی که ساده هستند و بیشتر بر روی آستین های آنها کار شده است، بیشتر مد میشوند زیرا این سبک مانتو ها دارای طرفداران بسیار زیادی است. مد چیست؟ بررسی تاریخچه پیدایش مد. اگر شما هم علاقه مند به این موضوع هستید میتوانید مجلات مد روز دنیا را مطالعه کنید تا آگاهی بیشتری در رابطه با مدگرایی به دست آورید. اکسسوری ها هم در جایگاه خود اهمیت بسیار زیادی در یک استایل دارند از جمله اکسسوری ها میتوان به زیورآلات، گوشواره ها، گردنبند، دستبند، عینک و … با ورود تعدادی لباس جدید به فروشگاه هر چند روز یکبار، خریداران میدانند اگر چیزی را که دوست دارند خریداری نکنند احتمالاً شانس خرید آن لباس را از دست میدهند.

استایل های دیگری مانند استفاده از هودی، شومیز و دامن کوتاه، پیراهن، بلوز شلوار و … این روزها که هوا به سردی پیش میرود، انتخاب سویشرت و شلوار گرمکن راحتی برای ورزش کردن بهترین گزینه است. کسانی که علاقه زیادی به ورزش کردن دارند، به احتمال زیاد برای خرید جدیدترین ست های لباس ورزشی شگفت زده می شوند. اگر شما هم فردی ورزش دوست و در عین حال مد گرا هستید این مطلب را از دست ندهید. قطعاً به روزترین و شیک ترین مد روز لباس را می توانید در این مزون پیدا کنید، زیرا این مجموعه از طراحان کاملا حرفه ای و با سلیقه تشکیل شده است.

به طور کلی باید بدانید که هر ساله طرح های متفاوتی مد می شوند و افرادی که علاقه زیادی به مد دارند همیشه سعی دارند با مد پیش بروند، اخبار مربوط به مد و فشن را به طور پیوسته دنبال می کنند تا در خریدهای خود بتوانند جدیدترین و به روزترین لباس ها را داشته باشند. چرا اینستاگرام برای برندهای مد و فشن بسیار موفقیّتآمیز است؟ اگر نوع لباس پوشیدن برای شما اهمیت دارد، حتما لباس های خود را از این مزون تهیه کنید. هر لباسی در صورتی همیشه زیبا و خوشفرم دیده میشود و میتواند تا مدتها در کمد لباس شما جا خشک کند، که به خوبی از آن نگهداری کنید. این اصطلاح به استایلی اشاره دارد که سطح بالا و زیبا است اما ساخت آن آسان بوده. مهم نیست چه سبک و استایلی را دوست داشته باشید و به آن سبک علاقهمند باشید. مهم نیست که چرا ما از روی لباس پوشیدنمان قضاوت میشویم؛ بلکه مهم این است، بتوانیم این اتفاق را کنترل کنیم.

انیمه کوتاه شده ی واژه ی انیمیشن است و اشاره به استایلی دارد که از روی کارتون های انیمه ژاپنی الهام گرفته شده و بیشتر شامل استایل پانک می شود. تصاویر تمامی لباس ها بر روی سایت این مجموعه قرار دارد که شما می توانید با مشاهده این تصاویر سفارش خود را ثبت کنید. البته برعکس این موضوع هم وجود دارد یعنی گاهی ممکن است یک طرحی از یک لباس و یا مانتو در یک سال مد شود و تا آخر همان سال و یا حتی مدت زمان بیشتری آن سبک از مد نیفتد و همچنان روی بورس باشد. به نظر میرسد برای زمستان سال ۲۰۲۰ بوتها و چکمههای زمخت و بزرگ با پاشنه و لژهای بزرگ و پهن که در اصطلاح تخصصی مد و استایل به آنها «چانکی بوت» گفته میشود حسابی محبوب و ترند شوند. در سال ۲۰۲۱ هم شاهد رواج استفاده از چندین انگشتر در یک انگشت، حلقههای کوکتل که معمولاً بزرگتر از حلقههای عادی هستند، گردنبندهای کوتاه، جواهرات بزرگ و زنجیرهای خیلی درشت هستیم.