فست فشن یا مد پرشتاب چیست؟

بسیاری از خرده فروشیهایی که امروزه ما آنها را به عنوان بازیگران بزرگ فست فشن میشناسیم، مانند زارا یا اچ اند ام، کار خود را به عنوان فروشگاههای کوچک در دهه ۵۰ میلادی در اروپا شروع کردند. برا فرا رسیدن سال جدید میلادی اکثر برندهای بزرگ دنیا مانند شانل، گوچی، دیور و… یا توجه به ادامه روند مسیر زندگی افراد به سوی راحتی و سادگی، برندهای مد لباس سبک خود را به نفع لباس راحتی برای خواب و زندگی کاهش دادهاند. در ضمن طراحان نگاهی به پارچه های پلیسه ای هم داشتند و در طرح های سال ۲۰۲۰ از این پارچه زیبا نیز استفاده کرده اند. انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ استفاده از تور و پارچه قلاب بافی شده در لباس های طراحی شده بسیاری از برندهای معروف دیده شود. برندهای بسیاری در این صنعت فعالیت میکنند، از آرایش و پوشاک گرفته تا سلامتی و مراقبتی از پوست همگی حضور فعالی در این صنعت دارند.

دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی می توانند به عنوان یک نوازنده و هنرمند در عرصه موسیقی فعالیت کنند و یا در حوزه های دیگر مربوط به موسیقی مانند تولید کنندگی، صدابرداری و … در میان بیشمار برندی که امروز در سرتاسر کشور در زمینه مد و فشن فعالیت میکنند، برندهایی موفق خواهند شد که از نوآوری، خلاقیت، تفکر و کیفیت در تولید محصولات خود استفاده کرده باشند. فشن لیدرز از سال ۱۳۹۸، با هدف ارائه راهکارهای یکپارچه مدیریت مد و توسعه اقتصادی اکوسیستم صنعت و بازار پوشاک و ایجاد شبکههای قابل اعتماد و اتکا در صنعت پوشاک، فعالیت خود را به طور جدی آغاز کرد و همواره برای افزایش یادگیری همزبانان عزیزمان در سراسر دنیا، برنامههای آموزشی ویژهای را در حوزه مد و فشن فراهم میکند. این صندلهای تابستانی امسال در رنگهای سنتی و کلاسیک مثل سفید، مشکی و قهوهای بیشتر ترند هستند و به نظر میرسد خیلی زود وارد جریان مد شوند.

در آخر بهتر است این مورد به خوبی یادمان بماند، مد و استایلی که به وجود میآید و در دورهای از زمان خیلی طرفدار پیدا میکند، برای ما فقط یک پیشنهاد است نه بیشتر. مطمئن باشید که ابزارها و تکنیک های برجسته ای برای کمک به شما در تلاش تان برای الهام گرفتن وجود دارد، مثل تکنیک هایی که بر روی ظاهر منحصر به فرد تمرکز می کنند و به ایجاد یک کمد شخصی بی نقص کمک می نمایند. کالیستا با ارائه مجموعهای از محصولات بینظیر و خلاقانه این امکان را برای شما فراهم آورده تا همیشه بر اساس مد در بین دوستان و آشنایان خود ظاهر شوید. بدون شک این ظاهر می تواند در بهار و تابستان شما را بیش از دیگران خوش پوش و شیک نشان دهد. توسعه پایدار یا تولید محصولات پایدار ، بسیار سوال جالب و مهم : سادهترین تعریفی که از توسعه پایدار این است: توسعهای که نیازهای حال حاضر را برآورده کند بدون اینکه تواناییهای نسلهای آینده را برای رفع نیازهایشان به خطر اندازد.

واقعیت این است که مقدار زیادی خز واقعی تحت شرایط وحشتناکی در دامداری های صنعتی تولید میشود، به طوری که تولید و خرید آن ارزان تر از خز مصنوعی است! رحیم ایروانی در یکی از سالهای دهه۱۳۳۰ پس از سفر به کشور چک، دو کارشناس و یک دستگاه اتوکلاو با خود به ایران آورد و خط تولید کفش را تنها با ۳۵ نفر کارگر آغاز نمود. سپس با خرید ماشین دوخت، از پارچههای ایرانی استفاده کرد و شرکتی خارجی به نام ولکو نیز حاضر به سرمایهگذاری و انتقال فناوری به ایران شد. صنعت مد و فشن با گرایشها و ایدههای جدید ، به آینده نگاه می کند. برندهایی که میخواهند در صدر این صنعت باقی بمانند تنوع و کیفیت محصولات خود را توسعه دادهاند تا همگام با مد و ترندهای جدید پیش روند.