عکاسی مد و فشن ⭐ آشنایی با عکاسی فشن + 7 نکته درمورد عکاسی فشن

آنها باید بسیار علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید و خواندن مجلات، ژورنال و کتاب در مورد تاریخ طراحی مد و روند جدید آن باشند. آنها همچنین باید به هنر علاقه مند باشند، گالری های هنری را ببینند و هر زمانی که فرصت دارند، با هنرمندان مختلف ارتباط برقرار کنند. تقریبا هیچ کس نمیداند که چه زمانی و چگونه گوشواره به عنوان یک اکسسوری مهم وارد استایل خانمها و آقایان شده است و امروزه جز اکسسوریهای جانبی مهم تلقی میشود. در صنعت مد و فن شما با محصولات کیف و کفش، لباس، رنگها و بسیاری از موارد دیگر که مربوط به استایل و نوع پوشش یک فرد میشود، آشنا میشوید. مردان شیک پوش به نکاتی مانند انتخاب هوشمندانه مدل مو ، پیراهن ، مدل شلوار ، کیف و کفش ، کت شلوار ، کمربند و … به گفته خود بربری نخستین بار ایده طراحی این کت را از لابهلای اشعار شکسپیر پیدا کرده است و متوجه شده افراد به جز پوشش رسمی برای روزهای بارانی نیز نیاز به پوششی مناسب دارند تا بتوانند زیر باران لذت ببرند.

شاید برایتان جالب باشد که فلسفه کت بارانی و تبدیل شدن آن به عنوان یک پوشاک کاربرد در عرصه مد و فشن چیست. نخستین بار فردی به نام بربری(Burberry) نوعی کت طراحی کرد که پارچه آن ضد آب بود و مردم میتوانستند در روزهای بارانی از آن استفاده کنند. تا اینکه در اویل قرن ۱۷ و ۱۸ در مناطقی که بارانهای فصلی بسیار زیادی وجود داشت برای خیس نشدن از آن وسیله که چتر نام داشت مردم عادی نیز استفاده میکردند تا اینکه به مرور زمان چترهایی سبک با طرحهای مختلف جایگزین چترهای قدیمی چوبی و سنگین شد و اینگونه تمام مردم توانستند از چتر استفاده کنند. گذشته از این، به نظر می رسد این مرکز آموزشی تمرکز زیادی بر جنبه تجاری مد دارد. در ست کردن سبک پوشش مینیمال به جای استفاده از اکسسوری های پر زرق و برق، بیشتر از اکسسوری های کوچک، ظریف و ساده استفاده می کنند.

در سال ۱۹۷۷ یکی از دانشجویان خانم دانشگاه ورمونت لیزا ایندال برای پوشاندن بالا تنه خود دچار مشکل شده بود به همین دلیل سعی کرد تا یک نوع نیم تنه آزاد و اسپرت طراحی کند تا همه بتوانند از آن حتی به عنوان یک تاپ استفاده کنند. شما لزوما شاید یک هنرمند بزرگ نباشید، اما باید مهارت های خاصی برای ترکیب رنگ ها، تنالیته ها و سایه ها داشته باشید. شاید از نظر مردم در زمان حال خیلی جذاب و زیبا جلوه نکند اما در نظر مردم زمان همان قرن بسیار زیبا و دلنشین بوده است. فرقی نمیکند گوشوارهی بدلی انتخاب کنید یا طلا؛ گوشوارههای میخی با ظرافت خاصی که دارند، از آیتمهای همیشگی دنیای مد و فشن هستند و میتوانند در هر استایلی جا بگیرند و در عین حال دست و پاگیر هم نباشند.

با چی بپوشم همراه شوید تا نگاهی بی اندازیم به صنعت مد و فشن و با همه چیز درباره رازهای پنهان دنیای مد و فشن آشنا شویم. مد به همه موارد فوق دلالت دارد. هر دو مجموعه های کوتوق و آماده پوشیدن در صحنه های نمایش مد بین المللی یا catwalk ارائه می شوند. پس از نخستین طراحی او که به کمک دو تن ازهمکلاسیهایش صورت گرفت، شرکتی به نام Jogbra را تاسیس کرد و تمامی نیمه تنههای اسپرت را با برند خود به مرحله تولید و عرضه رساند. این دو دهه از نظر سبک و استایل کاملاً شبیه به هم هستند و در نتیجه بحران های اقتصادی و همچنین جنگ جهانی دوم با هم گره خوردهاند. همانطور که قبلا گفته شد تقریباً دهه های ۳۰ و ۴۰ دوقلو هستند، زیرا وضعیت جنگ و بحران اقتصادی آنها را کنار هم نگه داشته بود، بنابراین مد دهه 30 ، در دهه 40 نیز ادامه داشت.