عکاسی مد (عکاسی فشن) نکاتی مهم که تابحال نخوانده اید. – استودیو مانی

هر چه دوربین کیفیت بالاتری داشته باشد کیفیت بالاتری در عکس به شما می دهد. به این معنا که لباسهایی را بر تن می کنند که در ابتدا مادرانشان برای آنها انتخاب می کردند سپس نامزدها و در آخر هم همسرانشان. خیلی از ما، مد و استایل رو با هم یکی می دونیم. یکی از پرسروصداترین لباس های بازیگران زن که در جشن حافظ حضور داشتند، مربوط به آن ها می شود. تصویری بی کیفیت از لباس های کاروان ایران در المپیک، در همان اولین ساعات انتشار موجی در شبکه های اجتماعی راه انداخت و لطیفه ها به اینجا رسید که «داعش مسئولیت طراحی لباس های کاروان المپیک ایران را برعهده گرفت.»سونامی شبکه های اجتمایع به دنبال پیدا کردن نامی از طراح این لباس رفت و به اسم های «مهناز آرمین» و «لی نینگ» رسید.

در صفحه اینستاگرامی این مزون با 409 هزار دنبال کننده در شرح عکس تمام بازیگران نوشته شده بود: «طراحی لباس هنرمندان طبق سلیقه هنرمندان و تلاش کادر طراحان مزون انجام شده است. طراحان لباس معمولا با بررسی های که روی ترندها انجام می دهند در تلاشند تا لباس هایی را طراحی کنند که علاوه بر زیبایی، کارآمد نیز باشند. لطاف به سلایق پوششی هنرمندان و زحمت های بی دریغ طراحان کشورمان احترام بگذاریم.»مانتوهای طراحی شده برای هر کدام از این بازیگران، از دو تا حدود پنج میلیون تومان قیمت داشت.خانم جوانی مانتوی بلندی را که تا مچ پا می رسد و شبیه به لباس شبی شیک است، به تن کرده و خود را در مانتوی با قیمت یک میلیون و 800 هزار تومان، مقابل آینه ای قدی برانداز می کند.

چهره او از خرید مانتوی دو میلیون تومانی شاد است، با خنده ای به پهنای صورتش، سوار پژویی 405 می شود و همسرش با ابروهایی درهم، دنده ماشین را جا می اندازد. مصاحبه ها، کنفرانس های مطبوعاتی و انتشارات مطبوعات، بخش مهمی از مسئولیت های حرفه ای روابط عمومی مد است. یکی از آن ها، کنار خودرویی با در نیمه باز، با حالتی آمیخته با کلافگی و انتظار قدم می زند. را در اختیار شما قرار میدهد و هر هفته گزارشاتی را در رابطه با مد در دنیا ارائه میدهد. انجمن طراحان مد آمریکا در این هفته حضور داشته و تقویم رویدادهای این هفته را تنظیم می نماید. زن جوانی که رنگ مانتوی خود را با پیراهنی برای دختر کوچکش هماهنگ کرده بود، قارر دوخت و زمان تحویل گرفتن لباس را برای هفته آینده می گذارد، بیعانه ای می دهد و همراه با دخترش به سمت مردی که مقابل در قرار داشت، می رود.

دختربچه دوساله ای، پیراهنی آستین حلقه ای اما بلند، شبیه به شاهدخت های کوچک و همرنگ با مانتوی زن جوان، به تن دارد و با شوق به مادرش در مانتوی دو میلیون تومانی نگاه می کند. همانطور که قبلا هم اشاره شد، امکان تحصیل در رشتههای مد و فشن به زبان انگلیسی، در کنار دورههای آلمانیزبان نیز وجود دارد. فشار رسانه های رسمی و غیررسمی، و افکار عمومی تا جایی بود که کمیته المپیک نیز عقب نشینی کرد و اعلام کرد طراحی های جدید در حال بررسی است.کامران بختیاری نیز هم زمان، سه طرح جدید منتشر کرد و خبر از جلسه اش با کمیته ملی المپیک داد. در حدود دهه ۱۹۱۰ استفاده از مد رونق زیادی پیدا کرد و طراحی و فروش لباسهای متنوع و متفاوت بسیار رایج شد.