دیجیتال فشن، ورود تکنیک های خلاقانه به دنیای مد

می توانید بهتر تصمیم بگیرید و انتخاب های خوبی نیز در زمینه پوشاک داشته باشید که نشان دهنده موقعیت اجتماعی و شخصیت شما باشد. لطاف به سلایق پوششی هنرمندان و زحمت های بی دریغ طراحان کشورمان احترام بگذاریم.»مانتوهای طراحی شده برای هر کدام از این بازیگران، از دو تا حدود پنج میلیون تومان قیمت داشت.خانم جوانی مانتوی بلندی را که تا مچ پا می رسد و شبیه به لباس شبی شیک است، به تن کرده و خود را در مانتوی با قیمت یک میلیون و 800 هزار تومان، مقابل آینه ای قدی برانداز می کند. به همین دلیل افراد تلاش میکنند که ظاهری متناسب با فرهنگ خود و قابلقبول با آن فرهنگ برای خود انتخاب کنند تا حس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

بیزینس ویک چند وقت پیش مقاله ای را به آن اختصاص داده و تیتر «لی نینگ رودرروی نایکی و آدیداس» را برای آن انتخاب کرده بود. لی نینگ، حامی مالی تیم های ملی ایران در المپیک 2016، به سرعت واکنش نشان داد و نماینده آن گفت: «متاسفانه همزمانی رونمایی کت و شلوار و مانتوها با لباس های رسمی لی نینگ که اسپانسر کاروان ایران به شمار می رود باعث شد تا هجمه های زیادی به لی نینگ آورده شود. فقط باید تاکید کنم که مانتو و کت شلوارها ارتباط به شرکت لی نینگ ندارد.»این شرکت چینی، برای حضور در بازارهای بین المللی و برندسازی تلاش می کند. در صنعت مد و لباس از این اصطلاح برای معرفی لباسهایی با دوخت سفارشی و انحصاری، استفاده میشود. این لباس ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند و تقریبا می توان گفت یکبار مصرف هستند.

لباس هایی با رنگ کدر آبی و گلدوزی های نارنجی، تن مانکن هایی بدحالت شده اند و عکس هایی بی کیفیت نیز از آن ها برداشته شده است. تصویری بی کیفیت از لباس های کاروان ایران در المپیک، در همان اولین ساعات انتشار موجی در شبکه های اجتماعی راه انداخت و لطیفه ها به اینجا رسید که «داعش مسئولیت طراحی لباس های کاروان المپیک ایران را برعهده گرفت.»سونامی شبکه های اجتمایع به دنبال پیدا کردن نامی از طراح این لباس رفت و به اسم های «مهناز آرمین» و «لی نینگ» رسید. با ظهور آینده نگری در دنیای مد و فشن ما شاهد بی پروایی، جسارت، سرعت و جنبش و تحرک بودیم. و از این کار آنها خود ما نیز جا خوردیم. ۵- مد غربی تنها یکی از اشکال مد(فشن) است و مفهوم مد در این شکل خاص خلاصه نمی شود.

این طرح به لباس های خاص و گران قیمت اشاره می کند که توسط طراحان سطح بالا دوخته شده است. رگال های پوشاک چیده شده و مانتوهای مختلف روی آن قرار گرفته اند. بر خلاف فست فشن، تمرکز اصلی اسلو فشن بر روی تعهد مداوم به ایجاد تعداد کمتری از مجموعه در سال با پارچه های تولید شده از مواد باکیفیت بالاست که باعث افزایش عمر پوشاک می شود. این افراد همچنین باید از کسب و کارهای مد و همچنین روند بازار و تجارت و بازاریابی در زمینهی مد به خوبی آگاه باشند. با توجه به اینکه اکنون همه افراد میتوانند هر زمان که بخواهند لباسهای مد روز بخرند، درک چگونگی ظهور پدیده فست فشن آسان است. اصولاً هم ردیفهای اول برای افراد سرشناس مانند سلبریتیها در نظر گرفته میشود که با دریافت مبالغ بالایی از برند در آن کتواک حضور یافتهاند. راه پله ها معماری قدیمی دارند و خبری از آسانسور نیست.