توصیه های برتر از دنیای مد و فشن

به گفته طراحان مشهور لباس یکی از ملاک های اصولی در صنعت فشن استفاده از کت و کاپشن است. ترنچ کت همان بارانیست که در فصل پاییز و زمستان کاربرد زیادی دارد ، ترنچ کت ها به دلیل جنسی که دارند بهترین انتخاب برای فصول بارانی هستند. این کار توسط استایلیست ها خیلی آسان است در صورتی که به آنها دسترسی ندارید با رعایت این دو نکته به استایل مورد نظر دست پیدا می کنید. اگر لباس های شما طرح های متفاوتی دارند باید ترکیب رنگ آنها در یک طیف باشد. افراد جامعه با هر سلیقه و سبکی طرفدار یک طرح از انواع طرح های پلنگی هستند جوری که همیشه در صنعت فشن جایگاه خاصی دارد؛ و این اکسسوری می تواند روسری، شال، کفش پاشنه بلند یا پوتین و یا تکه هایی با ابعاد بزرگتر مانند شلوار، بلوز و پیراهن باشد. فشن نقشی تعیین کننده و اساسی در جامعه دارد و شما در هر مکانی از این اجتماع باشید می تواند بر شما و زندگی تان تاثیر بگذارد.

از بدو تولد تا زمان مرگ فشن نقشی مهمی در روال زندگی افراد ایفا می کند. دولت آلمان باید از تمکن مالی شما مطمئن شود تا اجازه تحصیل در آلمان را به شما بدهد. ” به نظر من فشن امروزی نیاز به عشق بیشتر و ترس کمتری دارد چون به نظر من امروزه ترس در فشن بیشتر از عشقی شده که ما به آن میدهیم. این مفهوم یکپارچه به هر آنچه که قبلاً در مورد آن بحث شده بود و کاملاً در ذهنیت یک اسلو فشن جا می گیرد، مربوط می شود. مد برگرفته از یک واژه فرانسوی است همچنین سبک و ستایلی از پوشش است که خصوصیت ظاهری یک لباس و جایگاه اجتماعی افراد را به نمایش می گذارد. مردم توانسته اند با گذشت زمان به زندگی با ماسک عادت کنند و حتی آن را وارد صنعت طراحی لباس نمایند.

” من یکی از اولین کسانی بودم که فشن خیابانی را وارد دنیای فشن کردم. اگر تا پیش از این فقط نام هاکوپیان به عنوان برند معتبر لباس ایرانی شنیده میشد، حالا نامهای دیگری هم وارد این فهرست شدهاند. برای آفرینش یک لباس شما باید تقریبا همه کاره باشید و همه چیز را بدانید تا بتوانید بهترین اثر خود را خلق کنید. گاهی بهتر است بدون توجه به عددهای داخل شناسنامه لباس انتخاب کنید. استفاده از بلوزهای نیم تنه و دامنهای دارای کمر پهن شاید بسیار زیبا به نظر برسد، اما آیا برای شما در هر سن یا ظاهری که هستید هم مناسب است؟ اما در حال حاضر، همه برند ها و طراحان، این نوع فشن رو پذیرفته اند و در حال حاضر، محدود به یک محله و یا یک خیابان نیست و در اکثر شهرها گسترش پیدا کرده است. فیلم های تولید شده در دوران اخیر دانش زیادی در مورد مد ارائه می دهند زیرا بازیگر ها عموما آخرین روندها را نشان می دهند و رسانه ای بسیار قوی برای ترویج مد است.

” فشن بسیار مهم است. نتیجه نهایی، تولید پوشاکی با طول عمر بسیار پایین است. شخصا یکی از دلایلی که به دنیای مد علاقه دارم همین مسئله است که فقط حال و آینده مهم است و نیازی به نگاه به گذشته نیست. فقط به دلیل اینکه یک برند به صورت پایدار و اخلاقی عمل می کند یا در کارآفرینی اجتماعی مشارکت دارد، نباید تضمین کننده موفقیت و ملزم کننده مشتریان به خرید از محصولات آن باشد. یک کیف کوچک و ظریف با بند بلند از جنس خود یا زنجیر انتخاب خوبی برای عصر یا شب است. ” در حقیقت من از فشن متنفرم و هیچگاه به خودم به عنوان یک طراح مد و لباس نگاه نکردم.