به طور مثال کتانیهای Veja

به همین جهت باید هزینهای تحت این عنوان را در یک حساب بانکی ذخیره کنید که توسط دولت بلوکه میشود و شما در طول تحصیل اجازه برداشت از آن را ندارید. فراهم ساختن بستر توسعه و پیشرفت صنعت مد و فشن در ایران با بهره گیری از دانش جمعی ، منابع و تجربه خلاق برای فرصت آفرینی در ایران و جهان، با فرهنگسازی در حوزه تخصصی صنعت مد و فشن و زمینه ارتقا فرهنگی و حمایتهای لازم از سوی نهادهای مربوط جهت ایجاد زمینه و بسترهای رشد صنعت مد و فشن. این استایل که از کالج های غرب نشات گرفته است کمتر در ایران دیده می شود.

این رشته دارای گرایش های بسیار متنوعی است و افراد می توانند رشته تحصیلی متناسب با علاقه خود را بیاموزند. در جدول زیر اسامی برخی از بهترین دانشگاه ها در رشته موسیقی نوشته شده است. دانشجویان بین المللی با تحصیل در رشته موسیقی در انگلستان می توانند مهارت های خود را گسترش داده و تجربه های مفیدی کسب نمایند که آینده شغلی آن ها را تضمین می کند. رشته سینما یکی از جدیدترین رشته های هنری در جهان است که این هنر یک داستان واقعی یا تخیلی را روایت می کند. این دانشگاه در سال بیش از ۲۴۰۰ دانشجو از سرتاسر جهان می پذیرد و در کل ۱۸ هزار دانشجو دار. این بورسیه از نوع کامل بوده و بسته به رشته دانشجو تا سقف ۱۵ هزار پوند هزینه های تحصیلی و زندگی فرد را تامین می کند. طول تحصیل در رشته های هنر ممکن است یک سال بیشتر از سایر رشته ها باشد زیرا بعد از اتمام دوره آموزشی شرایط کار در کمپانی های برجسته در عرصه هنر و فشن برای فارغ التحصیلان فراهم می شود و افراد می توانند دوره های کار تحصیل در رشته های هنری را بگذرانند که در طی این دوره ضمن افزایش تجربه و مهارت، حقوق نیز دریافت خواهند کرد.

30 تا 50 درصد گونه های حیات وحش ممکن است به دلیل فعالیت های انسانی تا سال 2050 منقرض شوند. دانشگاه هنر لندن یکی از پیشروترین دانشگاه های هنر انگلستان است که طیف وسیعی از رشته های هنری را به دانشجویان ارائه می دهد. رشته طراحی داخلی گرایش های مختلف و متنوعی دارد. در کشور انگلستان با وجود دانشگاه های هنر بسیار امکان تحصیل در همه ی گرایش ها و زیر شاخه های هنر فراهم شده است و داوطلبان می توانند بسته به ذوق هنری و علایق و استعداد خود با فراهم کردن شرایط و مدارک مورد نیاز از دانشگاه های هنر انگلستان پذیرش بگیرند. بورسیه های انگلستان توسط دانشگاه ها یا سازمان های دولتی و خصوصی به دانشجویان برتر و با استعداد اعطا می گردد تا بدون دغدغه های مالی تحصیل کنند. اسکچ برای ایده اولیه ارائه داده می شود و به همین دلیل به جزئیات نمی پردازد و به طور کلی ترسیم می شود.

طراحی داخلی فقط به چیدمان دکوراسیون گفته نمی شود بلکه آن فقط جزئی از این رشته به حساب می آید. داوطلبان تحصیل در رشته های هنر برای دریافت پذیرش از دانشگاه باید نمونه کارهای خود را به دانشگاه ارائه بدهند و این مورد یکی از شرایط اصلی برای پذیرش به حساب می آید علاوه بر ارائه نمونه کار سوابق تحصیلی متقاضی و مدرک زبان معتبر نیز مورد نیاز می باشد. برای دریافت پذیرش در رشته فشن و مد انگلستان ارائه نمونه کار و ایده های خلاقانه و نوین بسیار مهم است و از شرایط اصلی به حساب می آید. دانشکده هنر UCL Slade سالانه میزبان دانشجویان بسیاری در رشته های هنرهای زیبا از جمله نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی و …