به طور مثال کتانیهای Veja

اگر شما میخواهید در دنیای مد مشغول به طراحی شوید، بهترین کار این است که استایلی خاص و منحصر به فرد داشته باشید و حتماً مجلات ووگ را مطالعه کنید تا بتوانید با این حرفه بیشتر آشنا شوید. دنیای مد دنیای وسیع و گسترده ایست که جوانب زیادی را در بردارد و مطمئنا اشتغال در زمینه مد برای هر کسی فریبنده خواهد بود و این که فکر کنید دنیای مد تنها به طراحی لباس برمیگردد فکری کاملا اشتباه است. به لباس های گران قیمتی گفته می شود که حتی پارچه ی آن نیز کاملا دستساز است و فقط برای مشتریان خاصی تولید می شود.

کسی که به خاطر استایلش بسیار محبوب است و روی فن هایش تاثیر می گذارد. شما هم اگر برندی دارید می توانید به این سایت معرفی کنید و از امکاناتش بهرمند شوید، بازخورد بسیار عالی دارد. در حقیقت، غیر معمول نیست که خرده فروشان مد روز در یک هفته چندین بار محصولات جدیدی را برای ادامه روند معرفی می کنند. درواقع این موضوع به افراد کمک میکند تا بتوانند خودشان را در زمان سریع تری به افرادی که آن ها را میبینند معرفی کنند. هر شخص با وارد کردن آدرس شما در مرورگر خود می­تواند از وب سایت شما را دیدن کند. لباسهایی که شبیه به لباس هنرپیشگان بودند در این دوره وارد بازار شدند. طی این سال ها هم ماسک های طرح دار و هم ماسک های ساده و رنگی وارد بازار شده اند و هرکس با توجه به استایلش یکی از آن ها را انتخاب و استفاده کرده است.

این لباس با تناسب مدل بدن انتخاب شده و معمولا از پارچه های خاص یا براق استفاده شده و تزئینات ویژه روی آن قرار می گیرد. معمولا در مد از این اصطلاح به عنوان ترند استفاده می شود و از نقاشی های پیت موندریان الهام گرفته شده. از جمله تاثیرگذارترین تحولات در دهه اخیر فستیوالهای مد و فشن بودند که سر و صدای زیادی به پا کردند. حال این سوالی است که باید از خود بپرسید: “کدام نوع فشن است که باعث می شود شما خوشحال تر شوید؟ البته وقتی شما از پوشیدن یک لباس خوشحال می شوید، نظریه ای در این رابطه وجود دارد و آن، این است که دوپامین در مغز شما آزاد می شود و باعث می شود که احساس رضایت و لذت بیشتری داشته باشید. با آغاز به کار @shop، Eva در مصاحبهای با Business of Fashion گفت:«کشف برندهای جدید توسط مردم و حمایت از یک صاحب کسب و کار – این همیشه اتّفاق مورد علاقه من در انتخابها بوده است.

کالکشن اوت کوتور را فقط برندهای لوکس طراحی و روانه بازار می کنند. غیر از این موارد، بعضی از رویدادهای فشن جنبه رقابتی دارند و در آنها جوایزی به بهترین طراحان و برندهای لباس اعطا میشود. به شهرهایی گفته می شود که از باقی جاهای دنیا در صنعت مد، یک سر و گردن بالاترند و در زمینه های فشن نیز مشغول به فعالیت هستند مانند نیویورک، پاریس، میلان، توکیو و… همچنین هارپرز به صورت مجله اینترنتی مد و فشن هم فعالیت میکند و به صورت دیجیتالی مطالب خود را در اختیار عموم قرار میدهد. این مجله فعالیت خود را از سال 1998 آغاز کرد و در اوایل فعالیت خود به موضاعاتی همچون موسیقی، هنر، طراحی، سبک زندگی و مد پرداخت. وقتی لباس مورد علاقه خودتان را می پوشید اعتماد بنفس بیشتری پیدا می کنید و از همه مهمتر به نوعی احساس خوشبختی و قدرت می کنید. نوعی لباس مخصوص فصل سرما که بدون آستین است و روی لباس پوشیده می شود و پف دارد.