به طور مثال کتانیهای Veja

البته هنوز هم عده معدودی مخالف این روند هستند.آنها براین باورند که تنها سیرت و باطن افراد مهم است نه ظاهر آنها. نه تنها خانمها به زیبایی ظاهرو آراستگی خود اهمیت می دهند بلکه آقایان نیز به این نتیجه رسیده اند که پیروی از مد روز میتواند نقش بسیار مهمی را در زندگی فردی، اجتماعی و حتی شغلی آنها ایفا کند. کشف استعداد های تازه: مد به دلیل اینکه یک صنعت رقابتی است و طرح ها و روش های تکراری در آن وجود ندارد همیشه از شوق و انگیزه برای طرح های جدید و خلاقانه استقبال می کند. طرحهای جدید لباس قبل از اینکه راه خود را به جهان باز کنند، ابتدا در پاریس متولد میشدند.

ما این امید را به شما میدهیم که روزی لباسهای موردعلاقه جارختی شما باز خواهند گشت و تا زمانیکه مد هستند شما میتوانید از پوشیدن آنها لذت ببرید. کتواک ممکن است در یک فضای بسته و مسقف همچون سالن اجتماعات یا در یک فضای باز مثل یک منطقهی ساحلی یا جنگلی برگزار شود. و در طول هفته حداقل سه بار به مدت یک ساعت و نیم به باشگاه ورزشی بروید. بهتر است به سراغ یکی از مجله هایی که مربوط به آقایان است بروید و اگر به اینترنت دسترسی دارید به بخش مد و مسائل زندگی سایت مردمان مراجعه کنید. یکی از مهمترین چالشهای تحصیل در خارج از کشور، بحث مالی و هزینههای تحصیل است. حال آقایان به ویژه آنهایی که بیشتر وقت خود را صرف کسب و کار میکنند چگونه میتوانند خود را با الگوهایی که با سرعت نور در حال تغییر و تحول هستند وفق دهند؟ مهدی معصومی ایدهپرداز این رویداد به عنوان میزبان، نخستین سخنرانی بود که در حوزهی مد و تکنولوژیهای نوین صحبت کرد.

برند مشهور اینستاگرام Reformation یکی دیگر از برندهای محبوب بین اینستاگرامرها در سال ۲۰۱۸ بود. در آغاز قرن ۲۰ میتوان گفت مرکز مد و فشن در جهان شهر پاریس بود و تمام طراحان از سراسر دنیا نمونه کارهای خود را به این کشور میفرستادند و نمایشگاههای پاریس توانستند رونق بالایی داشته باشند. دختر ناصرالدین شاه، تاجالسلطنه که تحصیل کرده بود و همیشه از آزادی زنان حمایت میکرد، گسترش مد در ایران را بسیار راحتتر کرد. همانطور که اشاره شد، هر دانشگاه، رشته و شهری نیز میتواند قوانین خاص خود را در این زمینه داشته باشد که بیاطلاعی از آنها ممکن است هزینههای زیادی را برای شما در پی داشته باشد.

چرا که غیر رسمی نوعی پوشش غربی است که معمولاً با کت و شلوار مرتبط است. روی مد بودن تنها ارتباط با نوع پوشش شما ندارد بلکه درصد بسیار زیادی از آن را تناسب اعضای مختلف بدن تشکیل میدهد. بلکه سبب میگردد خود واقعی تان باشید تا احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشید ؛ در نتیجه اعتماد بنفس شما افزایش پیدا خواهد کرد . لباسی را بپوشید که در آن احساس راحتی میکنید و برازنده شماست زیرا هیچ اجباری در کار نیست. اگر در آن احساس راحتی نمیکنید و از پوشیدن آن احساس خوبی به شما دست نمیدهد، هیچ اجباری نیست، با کمال آرامش آنها را از تن دربیاورید.