به طور مثال کتانیهای Veja

فشن شو میتواند با رژهی مدلها روی استیج و یا با حضور طراح لباس یا مدیر هنری آن مجمموعه به پایان برسد. هر تکه لباسی که آنها می پوشند میتواند تبدیل به یک ترند محبوب و یک موفقیت در پرونده کاری طراح ان لباس شود. ریحانا خواننده با سابقه و سیاه پوست آمریکایی یکی از آن افرادی است که چه در زمینه موسیقی و چه در زمینه استایل همواره توانسته خاص و جذاب عمل کند. لباس هایی که کندال در طول سال ها پوشیده است همه متفاوت و خاص بوده اند و در نتیجه در حال حاضر جوان های زیادی تمام استایل های کندال را با علاقه دنبال می کنند. زندایا قابلیت این را دارد که به همه استایل هایش حس و حالی از شخصیت خودش بدهد و همین باعث شده که تمام لباس هایی که می پوشد خاص و به شدت متفاوت باشند. خانم هایی که دوست دارند استایلی زنانه داشته باشند و جنبه های خانومانه خود را به نمایش بگذارند می توانند درس های زیادی از استایل این بانوی زیبا بگیرند.

در زمان حاضر هم همچنان فوتوریسم بر عقاید خود به جا مانده است و به دنبال لباس هایی است که پر شور حرارت باشد و در طی سالهای متمادی این معیار را میتوان در دنیای مد و فشن دید. از آنجایی که ما لباس ها را در زمان حراجی خریداری میکنیم و بدون واسطه به فروش میرسانیم میتوانید مطمئن باشید که لباس های برند را با بهترین قیمت خریداری میکنید. این ستاره جوان قابلیت این را دارد که هر گونه لباسی را هرچقدر هم عجیب و متفاوت تبدیل به یک ترند محبوب کند و با اعتماد به نفسی که دارد بتواند همه نوع لباسی را جذاب جلوه بدهد و این قابلیت هم چیزی نیست که به آسانی در افراد پیدا شود. درست مثل جی جی خواهر کوچکتر خواهران حدید نیز در زمینه تولید ترند های جدید و پایه گذاری استایل های خاص در نوع خود بی نظیر است.

زیرا که بلا در زمینه امتحان لباس ها و استایل های متفاوت بسیار بی پروا عمل میکند و هیچ ترسی از پوشیدن انواع و اقسام لباس ها و امتحان استایل های جدید و حتی عجیب ندارد. پس از آن که این هیجانات کمی فروکش کرد، ترندهای جدید نیز دچار تغییراتی شدند. زندایا که فعالیت حرفه ای خود را از شبکه دیزنی با نقش های کوچک در سریال های کودکانه آغاز کرد حالا یکی از جوان ترین آیکون های استایل و فشن در سراسر دنیا می باشد. در این مقاله از زیبامون دات کام می خواهیم شما را با سلبریتی های معروفی که همیشه با استایل شان صنعت مد را زیر و رو کرده اند آشنا کنیم, تا با توجه بیشتر به استایل و لباسهای آنها شما نیز بتوانید در زمینه فشن و مد بهتر عمل کنید. بلا یک استایل جذاب و شیک و همچنین بی پروا دارد که نظیر آن را خیلی سخت می توان در بین سلبریتی های دیگر پیدا کرد.

در این لیست خاص که برای تهیه آن ۱۰۰ میلیون از موارد سرچ شده در موتورهای جستجو بررسی شده بود نشان داده شد که معمولا لباس هایی که ریحانا آن ها را پوشیده است بیشتر از هر لباسی ترند شده و استایل هایی که این خواننده معروف انتخاب کرده است همواره پس از استفاده توسط او تبدیل به یک استایل محبوب شده اند. همچنین استفاده از شلوار های بلند و خمره ای یا استفاده از اپل در مانتو ها زمانی فشن محسوب میشد. طراحی مد یک کار هنری است، که در حوزه تولید پوشاک و لباس و لوازم مربوط به سبک زندگی و تحت تأثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می پذیرد.