به طور مثال کتانیهای Veja

هفته مد نیویورک با حضور سگهایی با لباس های فاخر و رنگین برگزار شد. استفاده از طیف رنگ های مشابه در استایل که این نوع پوشش همیشه در دنیای مد محبوب بوده است. نشان داده شده است. تجربه نشان داده است که طراحان مد و خیاطهای مرد از بهترین و با دقت ترین تهیهکنندگان یک مد هستند. با توجه به شرايط فرهنگي جامعه ايراني چقدر توسعه صنعت مد و فشن قابل تصور است؟ پس از جنگ جهانی دوم در سال 1944 زنان در فرانسه به حق رای دست پیدا کردند. هنر مد و فشن در فرانسه موضوع مهمی در فرهنگ و زندگی اجتماعی این کشور است و همچنین بخشی مهمی از اقتصاد آن را در بر میگیرد. اما عنصر کلیدی سبک کلاسیک، کیفیت است.

در دهه های ۶۰ و ۷۰، جوانان در حال ایجاد ترندها و گرایشهای جدید بودند و لباس به نوعی، بیان شخصی تبدیل شد، اما هنوز بین مد سطح بالا و مد در خیابان های تجاری تفاوت وجود داشت. واقعیت این است که مقدار زیادی خز واقعی تحت شرایط وحشتناکی در دامداری های صنعتی تولید میشود، به طوری که تولید و خرید آن ارزان تر از خز مصنوعی است! اگر بیرون از خانه کار می کنید شیک تر بودن بسیار مهم است زیرا باید اجتماعی تر باشید. مد پرشتاب باعث می شود که ما باور داشته باشیم که برای داشتن استایلی مطابق مد روز و ایجاد حسّ دائمیِ نیاز و حسّ نارضایتی افراطی، باید بیشتر و بیشتر خرید کنیم.

کارگران پوشاکی که در محیطهای خطرناک، با دستمزد پایین و بدون حقوق اولیه انسانی کار میکنند، در معرض آسیب مدِ پرشتاب هستند. • تولیدات انبوه در جایی است که نیروی کار ارزانتر است، با به کارگیری کارگرانی با دستمزد کم، بدون حقوق و ایمنی کافی به عنوان مجموعهای از زنجیرههای تأمین پوشاک با نظارت ضعیفتر از بخشهای سطح اولی و تحت پیمانکاری که زیرمجموعه کمپانی های بزرگ است. مد پرشتاب این ایده را القا میکند که مؤلفه تکرار در مد اشتباه است و اگر می خواهید مطابق مد روز باشید، مجبورید آخرین لباسهای ترند را به محض اینکه به نمایش درمی آیند بپوشید و به رخ دیگران بکشید. بخش مهم تر مدل مو و آرایش است که هر چه سعی کنید یک مدل مناسب صورت و استایل خودتانرا پیدا کنید و آن را برای مدت زیادی ثابت نگه دارید و تغییر زیادی در آن ایجاد نکنید به شما کمک میکند که استایل یونیفرم خود را درست کنید.

به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، چند سالی است که آلودگیهای محیط زیستی تولید پوشاک مورد توجه تولیدکنندگان آن و دوستداران محیط زیست قرار گرفته است. هنگامی که از محصولات حیوانی مانند چرم و خز استفاده میشود، آسایش حیوانات در معرض خطر قرار میگیرد. به هر حال در هر یک از این دسته ها که قرار داشته باشید، حتما می دانید که کار پذیرش شما، آن هم در دانشگاه های مطرح و شناخته شده کانادا، چندان ساده نخواهد بود. خبرگزاری آریا – قبل از خرید لباس سایزتان را بدانیدتکنیک ها و اصول شیک پوشیممکن است شما هم برخی از افراد را دیده باشید که بسیار شیک پوش و مرتب هستند و تمایل دارید بدانید که رازهای شیک پوشی این افراد چیست.