به طور مثال کتانیهای Veja

اما یک طراح گرافیک مد جوان در می سیساگا در هر سال حدود 45 هزار دلار درآمد خواهد داشت. وقتی نوبت به طراحی شلوارهای جین جدید رسید، محبوبیت شلوارهای جین چسب به قدری رسید که به یکی از ضروریترین لباسهایی که باید در کمد لباس هر خانمی باشد تبدیل شد. هنر دکو Deco دچار انقلاب شد و به تمام کشورها رسید و پارچههای توری به همراه کلاههای نمدین و بی لبه به مد روز تبدیل شدند. با این که کوچلا به عنوان یک فستیوال موسیقی است، اما تاثیر استایلینگهای خلق شده در آن به قدری است که هر سال بیش از دوست داران موسیقی، طرفداران دنیای مد و فشن را به چالش میکشد.

به سبکی فشن کولی گفته می شود که بر گرفته از لباس های کولی ها و هیپی ها طراحی شده باشد.لباس های رنگی رنگی و دامن های لایه لایه از خصوصیاتت بارز این سبک است. و این مدها و دمده ها ساخته ذهن لطیف و خطرناک ما آدم هاست . در مواجهه با واکنش های تمسخرآمیز معمولاً نخستین چیزی که به ذهن فرد خطور میکند آن است که اصطلاحاً به اصل خود بازگشته و با به زبان آوردن این عبارت آشنا که (بابا اصلاً ولش کن،این کار به ما نیومده) سعی کنید شکل و شمایل گذشته خود را حفظ کنید که تازه اگر این رجع را داشته باشد تا مدت ها این بحث و گفت و گو نق ،تصور می شود . مفاهیم فشن و مد با سابقه طولانی خود، فقط به نوع پوشش و لباسی که میپوشیم، خلاصه نمیشود.

هفتهی مد لندن به این شکل است که بعد از نمایش لباسها در این فشن شو ، بلافاصله مردم میتوانند برای سفارش یا خرید لباس مورد نظر خود، به این مرکز مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند. تا آن زمان پاریس به عنوان پایتخت مد در دنیا شناخته میشد، اما جنگ جهانی دوم مانع از این میشد که مردم و طراحان بتوانند برای بازدید و ارائه آخرین کارهایشان به این شهر بروند، از این رو، هفته مد نیویورک متولد شد. در این رویداد اصولاً تمامی فعالان صنعت مد و فشن، مثل تولید کنندگان، طراحان، تاجران و مصرف کنندگان شرکت میکنند؛ و خانههای مد مطرح دنیا، جدیدترین مجموعهها و کالکشنهای خود را برای خریداران و رسانهها به نمایش میگذارند. به همین خاطر است که فشنشوهای معتبر جهان با دقت بسیار زیادی از سوی مخاطبین این صنعت دنبال میشود.

در این مطب به طور مفصل در مورد اینکه فشن شو چیست؟ فشن شو چیست؟ یکی از جشنوارههای بسیار مهم در صنعت مد و فشن، فشنشوها هستند که در فواصل زمانی مشخصی برگزار میشوند. مد چیست؟ بررسی تاریخچه پیدایش مد. در این نمایشهای زنده، طراحان مد و فشن دور هم جمع میشوند تا جدیدترین دیزاینهای خود را معرفی کنند. این مدل را با کفش استیلتو امروز اشتباه نگیرید. ولی چالش اصلی نشان دادن محصولات و فروش آنها به مخاطبان هدف- رقابت بسیار سنگین است و دنیای مد و فشن با سرعت بالایی حرکت میکند. به طور مثال، در کلکسیون پاییزی/زمستانی ۲۰۱۷ طراح «ری کاواکوبو» لباسی با شکل مجسمه ونوس میلو (همان آفرودیته میلو) به نمایش گذاشته شد که بسیار عجیب بود. اما ترویج مد برای اولین بار از شهر پاریس شروع شد و در این دوره بود که اولین شوی لباس زنانه برگزار شد.