بهترین سایت های «مد و فشن

به نظر می رسد، مد مفهومی مقوله ای جدید در عرصه مد و لباس دنیا باشد و استقبال عموم از این روش خلاقانه، روز به روز در حال افزایش است. مجموعه لباسهای مفهومی “کوته آستینان” با الهام از تضاد مادی و معنوی خلق شده است و خطوط و فرم، بافتها، رنگها و تمام مواد به کار رفته در طراحی و دوخت این آثار همگی در خدمت بیان این مفهوم هستند. لباس های اجرا کنندگان، کت و شلواری از جنس نمد پتوهای ارتشی بود، همان نمدی بود که جوزف بویز در کت و شلورای، پیانو و دیگر آثار خود استفاده می کرد.

یا توجه به ادامه روند مسیر زندگی افراد به سوی راحتی و سادگی، برندهای مد لباس سبک خود را به نفع لباس راحتی برای خواب و زندگی کاهش دادهاند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا سبک لباس پوشیدن خود را همانند مد روز عملی کنند تا جذاب تر و شیک تر از همیشه به نظر برسند. به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها شیوع بیماری کووید-۱۹ بسیاری از کشورهای دنیا را درگیر خود کرده است. برای پاسخ به سوال چگونه طراحی فشن و مد به وجود آمد باید تاریخچه این صنعت را بررسی کنیم. برخی از فشن شوها در دنیا بسیار معروف و تاثیرگذار هستند؛ مثل هفتهی مد پاریس و هفته مد نیویورک که از تأثیرگذارترین و پرطرفدارترین فشن شوهای جهان بهشمار میآیند.

پاریس، پایتخت اولین نمایشگاه مد بود که به بررسی ساختار فرهنگی فرانسه به عنوان مقصد هنری مد و فشن جهان پرداخت. این روزها کلمه مد در هر فرهنگی وجود دارد. اصول ست کردن در شیکپوشی این افراد تأثیر به سزایی دارد. بدین ترتیب همان طور که دنیل سبونی تاکید می کند ((برای مسکن گزیدن در فضا باید آن را با بدن یکی کرد)) بدن یک ساختمان است و جامعه بیش از حد شکل شناسی فضایی دارد. به همین دلیل، داشتن یک برند شخصی برای کارآفرینان و یا صاحبان مشاغل مانند مدلها و طراحان مد، بسیار مهمتر است . شهرهای کانادایی مانند تورنتو و مونترال مدتهاست که توسط طراحان برجسته ای مانند لیدا بادای، برایان بیلی و فرانکو میرابلی به عنوان یک پورتال بین المللی مد در دنیا شناخته می شوند.

ما نیازمند به یک سری ابزار جدید هستیم. به طور کلی همه ما می دانیم که مدل و استایل لباس پوشیدن افراد معروف در نوع لباس پوشیدن ما هم تاثیر گذار است. این در حالیست که تغییر در نحوه پوشش ،شکل آرایش موها و یا حتی رنگ و طرح لباسی که آن را انتخاب می کنیم بیشتر از این که این تصور را داشته باشیم که ممکن است به مذاق دیگران خوش نیاید ،موجب تغییر در روحیه فردی ما شده که هر یک از این موارد از نقطه نظر روانشناسی اجتماعی و فردی قابل اثبات است . شما نباید این موضوع را به اشتباه بگیرید. به طور کلی باید بدانید که این موضوع کاملا سلیقهای است. با این صوت ها صدا و آواز پرندگان به گوش می رسید و چیدمان صوتی اثر را شکل می داد.