برخی از شاخههای طراحی مد هستند

کالاهای لاکچری در بازار جهانی جولان میدهند. کاربرانی هم با این نظر که با توجه به مشکلات جهانی که غالب مردم دنیا با آن دست و پنجه نرم میکنند عنوان میکنند برندهای معروف و شناخته شده میتوانند در میان مردم فرهنگسازی کنند و مردم را به سادهپوشی در عین زیبایی تشویق کنند نه یک چنین طرحهایی. لیلیان بیسمن را هم باید از اولین عکاسان زن فشن دانست که همیشه سعی داشت عکسهای منحصربفردی به ثبت برساند و مجلههای بزرگ دنیا هم به استفاده از آثار او پرداختند. فشن ویک مرسدس بنز که هر ساله برگزار می شود و مشتریان فراوانی را از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند، تنها نمونه ای از حضور غول خودروسازی آلمان در دنیای فشن است.

دنیای رنگارنگ مد و لباس که هر ماهه با کتواک های پر زرق و برق در فشن ویک پایتخت های مد جهان، طرح و نقش نوینی را در اختیار صدها میلیون مخاطب قرار می دهد، همچون دنیای پرده نقره ای، هواداران بسیار دارد. احمد مهران فر بازیگر ایرانی زاده ۱۰ خرداد سال ۱۳۵۴ است به دلیل بازی در نقش ارسطو در سریال پایتخت بسیار محبوب شد. در این دوره دختران اشراف زاده و بعضا رقصنده ها با لباس و زیورآلات خود جلوی دوربین عکاسان قرار گرفتند. به نظر می رسد همانند بسیاری از حوزه های صنعتی که میان رشته ای (interdisciplinary) شده است، دنیای مد و لباس نیز از این قاعده مستثنی نیست و ما در نیم قرن اخیر، شاهد تحولی شگرف در طراحی، ساخت و تولید همه نوع پوشش ها برای انسان بودیم که تنها، با فلسفه پوشش صرف اعضای بدن، ایجاد نشده است. با گذشت قرن ها و سال ها، همه افراد از لباس و زیورالات و سایر پوشش ها به عنوان ارتباط غیر کلامی استفاده میکردند.

طرحی نوین در دنیای مد که تنها قصد پوشش دادن به اعضای بدن انسان را ندارد و به مقولاتی ورای تصور عمومی و سنتی ما به مد، می اندیشد. در این دوره، تعدادی از خانههای مد برای توسعه دادن به الگوهای لباس خود، شروع به استخدام هنرمندان کردند. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصاویری از پسر مونا فائزپور و احمد مهران فر را در پرشین وی مشاهده کنید. مونا فائض پور و احمد مهران فر در تاریخ فروردین سال ۱۳۹۹ صاحب یک فرزند پسر شدند. او از سال ۷۸ فعالیتش را در تئاتر آغاز کرده است. اصطلاح ترند از دیگر لغات رایجی است که حتی در میان ما فارسی زبانها هم به کار میرود. لوئی ویتون یا لوئی ویتان Louis Vuitton که معمولا به نام کوتاه شده ال وى LV شناخته میشود با رونمایی از هودی جدیدش که تنها تفاوتش با سایر هودیها ظاهر آن میباشد موجب متعجب شدن مشتریانش و افرادی که طرحها و کارهای این برند را دنبال میکنند شده است.

به گزارش اسپوتنیک، در فضای مجازی تصویر یک هودی از یکی از برندهای معروف دنیای مد و فشن منتشر شده است که قیمت این هودی ۸۲۰۰ دلار میباشد که قیمت و ظاهر عجیب این لباس لاکچری با واکنشهای انتقادی کاربران در شبکههای اجتماعی همراه شده است. به این ترتیب همیشه در کمدتان چیزی دارید که مطمئنید به شما میآید. دوست دارید تناسب را در استایل خودتان رعایت کنید؟ اگر لباس مجلسی شما یک پیراهن سادهی مشکی رنگ یا چیزی شبیه به آن است، یا اگر میخواهید در تیپ مجلسی خودتان یک بخش چشمگیر و خاص داشته باشید، به زیورآلات فکر کنید. حتما بسیار برایتان اتفاق افتاده است که در هنگام خرید لباس و یا مانتو و روسری یا حتی کیف و کفش دچار این شک شده اید که چه … آیا از مدل موی همیشگی خود خسته شده اید؟