برخی از شاخههای طراحی مد هستند

اینفلوئنسرها نانو اینفلوئنسر مارکتینگ حتی با برندها – به دلیل موفقیّت مشترک آنها در این پلتفرم – در جهت ایجاد خط تولید خودشان همکاری میکنند. اینستاگرام بهترین پلتفرم برای زنده کردن داستان برندتان است. لباس های کاستوم لباس های فانتزی می باشد که بر اساس یک داستان یا یک سبک خاص طراحی و دوخته می شوند. اصطلاحات زیادی در صنعت پوشاک، مد و فشن وجود دارد که بعضا بدلیل نا آگاهی، خیلی از افراد آنها را با هم اشتباه میگیرند و یا آنها را یکی میدانند. مصریان باستان برای نمایش موقعیت اجتماعی خود لباس هایی با رنگ های متنوع پوشیده و از جواهرات استفاده می کردند.

قد لباس خانم ها در این دوران، صرف نظر از موقعیت اجتماعی شان تا مچ پا بود. لباس های قوم انگلوساکسون از تونیک هایی تشکیل شده بود که تا مچ پا امتداد داشت و با کمربند بسته می شد. استایل برای خود شخص است و هر کس استایل خود را مطابق با قواعد زندگی خود انتخاب میکنند. هیچ کس به این فکر نمی کرد که استایل شخصی خود را، همانند آن چه که امروزه در جامعه مرسوم است، به نمایش بگذارد. این استایل را میتوان به عنوان نقطه عطفی در دنیای مد و فشن آن روزگار دانست. همچنین تحولات در زمینهی طراحی مد باعث ایجاد مسیرهای شغلی مرتبط دیگری از جمله آرایشگری، عکاسی، روزنامهنگاران مد، مشاوران مد و… وی افزود: وجود تجربههای متعدد در عصر جدید، تفاوت با گذشته را عیانتر کرده بطوریکه کودکان امروزی بر خلاف کودکان چند دهه قبل با تجربه تکنولوژی بزرگ میشوند و خودشان ایجاد کننده تجربههای تازهتر خواهند بود.

دهه اول ۲۰۰۰ دورانی گیج کننده بود. این علاقه در این حد شدید بود که در زمان مرگشان نیز اجساد آن ها را با جواهرات مورد علاقه شان در تابوت می گذاشتند. که این تغییرات اغلب با تولید محصولات جدید مانند دسترسی و تولید پارچه و زیورآلات تازه اتفاق میافتاد. خیلی از طراحان لباس ها دید کاملی به این نوع پوشش ها دارند و همیشه ایده یابی هایی را برای محصولات جدید خود از روی استایل های خیابانی دریافت میکنند چون به این امر واقف هستند که مردم این نوع پوشش ها پذیرفته اند و به راحتی با این نوع پوشش ارتباط گرفته اند. برای همین در زمینه مد و فشن یکی از بهترین مجله ها و کامل ترین آن ها به حساب میآید. به همین خاطر گالری پرسته تصمیم گرفته در این مطلب، این مفاهیم را به طور کامل برایتان توضیح دهد. استایل هیچ تاریخ انقضایی ندارد و رشد میکند و تغییر آن به عاملهایی مثل جنسیت، سن و فرهنگ بستگی دارد ولی مد یا همان فشن فصل به فصل تغییر میکند و تاریخ انقضا دارد.

قاعده کلی: قد شلوار باید به اندازهای باشد که حدود 1.5 سانتی متر از سطح زمین بالاتر قرار گرفته یا درست به بالای کفش برخورد کند. کتواک ممکن است در یک فضای بسته و مسقف همچون سالن اجتماعات یا در یک فضای باز مثل یک منطقهی ساحلی یا جنگلی برگزار شود. یکی دیگر از تفاوتهای مد و فشن این است که توجه و تمرکز مد و فشن بیشتر بر روی ظاهر است و تلاش تمامی مجلات و طراحان مد این است که شما متناسب با ترندهای پوشاک لباس خود را انتخاب کنید ولی در مورد استایل این مسئله فرق دارد. صنعت فشن که در ابتدا با طراحی لباس آغاز شده، امروزه به یکی از قدرتمندترین صنایع دنیا تبدیل شده است. به همین دلیل به آن مد یکبار مصرف نیز گفته می شود.