برخی از شاخههای طراحی مد هستند

زمان های گذشته قبل از بروز و فراگیر شدن تکنولوژی در اروپا و امریکا مکان هایی به نام خانه مد وجود داشتن که در آن طراحان مد و پوشاک یک نوع پوشش با یک نوع رنگ خاص را طراحی و تولید میکردند و پس از آن مجلات و روزنامه ها با کمک ستاره های سینمایی این نوع پوشش و یا رنگ سال را در بین مردم جا می انداختن اما امروزه روند این جریان تغییر کرده و نسبتا متفاوت شده است و عوامل بیشتری بر روی مد و پوشاک تاثیر گذار شده اند. در مطلب امروز پارچی نقل قول هایی را از طراحان بزرگی نظیر کارل لاگرفلد یا ایوسنلورن برایتان آماده کردهایم. البته برندهای فست فشن مانند H&M یا Zara در سال بیشتر از 2 کالکشن بیرون می دهند. امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن صفحات مجازی درباره مد و زیباای باز هم شاهد رشد چشم گیر مجلات مد و فشن در سراسر دنیا هستیم و معمولا همه افرادی که به دنبال استایل ها و لباس های شیک و مد های جنجالی و خاص هستند بیشتر دنبال کننده این نوع مجلات هستند مجلاتی که هیچ برنامه دیجیتالی نمی تواند جایگزین آن ها شود.

لباس هایی که بیشتر میپوشید را جدا کنید. این مجله طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. بسیاری از این سخنان حالت پند و نصیحت دارند و بسیاری نیز درباره خود این طراحان مد و تفکرات آنها و از همه مهمتر نوع نگاهشان به دنیای مد و لباس است. بسیاری از طراح های مد ترجیح میدهند سخن و افکار خود را از طریق لباسها و طراحیهایشان به مردم انتقال دهند. یکی از مجلات پرفروش در دنیا بدون شک مجله معروف وُگ Vogueاست که این مجله مد و فشن در سال ۱۹۰۹ و توسط کاند نست چاپ شد در ابتدا وگ به عنوان روزنامه هفتگی منتشر می شد که با توجه به محتوای داخلی و با تغییر ناشر در سال ۱۹۸۸ امروزه این مجله موفق شده تا با ۱۱ میلیون مشترک در ۲۳ کشور دنیا مطالبی را درباره دنیای مد و فشن و ترند های آن به همگان معرفی کند.

با توجه به فعالیت های موفق این مجله اکنون موفق شده است تا در ۶۴ کشور دنیا و به ۳۵ زبان بین المللی منتشر شود. در دنیای امروز لباس برای اقشار و طبقات مختلف جامعه اهمیتی بیش از یک پوشش ساده دارد، چنانچه فرد با پوشیدن لباس مناسب برای هر مکانی می تواند قبل از معرفی خود به مخاطب آنچه می خواهد را از طریق پیام پوشش منتقل سازد و انسان ها با توجه به چگونگی انتقال این پیام به انتخاب لباس می پردازند؛ ولی سؤال اینجاست که این اهمیت از چه زمان و چگونه شکل گرفته است؟ این مجله مناسب ترین مجله برای افرادی است که علاقه زیادی به ترند های مد و فشن، الگوهای تنظیم و تاثیر بر اقتصاد را دارند. اگر به مطالب مشابه در حوزه مد و فشن علاقه دارید، خالی از لطف نیست که سری به صفحه مد و زیبایی مالتینا بلاگ بزنید و مطالب بیشتری بخوانید.

امیدوارم که اگه اهل مد و شیک پوشیدن هستین با استفاده از این کلمات و عبارت ها بتونین خودتون یا استایل و سلیقه خودتون در لباس پوشیدن رو پیدا کنین و خیلی راحت اونو توصیف کنین. از این کلمه ها و عبارات مربوط به مد استفاده کنید و سعی کنید مترادف های دیگه ای برای سبک پوشش یاد بگیرید. برای اولین بار در فرانسه و در زمان لوئی چهارم مجله مد بوجود امد. در تهران هم هفته مد در سال ۹۹ به عنوان نهادی مستقل و خصوصی شکل گرفته که قرار است دو بار در سال در بخش های زنانه و مردانه برگزار شود و به معرفی بهترین های صنعت مد ایران بپردازد. هفته های مد با هدف معرفی مدل ها و کالکشن های جدید برگزار می شوند در نتیجه تاثیر فراوانی بر ترندهای فصلی لباس دارند. به جای مدل مویی بلند مدل موی زنانه استاندارد دهه 1930 ، یک فرم کوتاه و متوسط بود.